LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.57 / 90
Kilit pas20.57 / 90
Başarılı dripling30.85 / 90
Kazanılan ikili164.54 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.07
Şut
0.570.07
Kilit pas
0.570.14
Başarılı dripling
0.850.07
Kazanılan ikili
4.544.55
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
US Open Cup2023 · United-States
🥈
Cup2018/2019 · South-Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
13
317
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan16%64
Müdahale3
Faul21 kazanılan
İlk 11310 yedek
Kart1
2025/26
33
1.414
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan69%59
Müdahale34
Faul199 kazanılan
İlk 111419 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2024/25
10
489
0
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan30%60
Müdahale14
Faul72 kazanılan
İlk 1164 yedek
G+A / 900.18
2023/24
32
1.986
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas6
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan82%61
Müdahale20
Faul149 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11239 yedek
G+A / 900.09
Kart6
2022/23
24
1.838
2
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas5
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan89%68
Müdahale31
Faul1510 kazanılan
İlk 11204 yedek
G+A / 900.1
Kart122
2021/22
17
1.496
0
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas11
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan71%57
Müdahale19
Faul2114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1117
G+A / 900.06
Kart3
2020/21
36
2.373
2
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan95%61
Müdahale25
Faul1819 kazanılan
İlk 112610 yedek
G+A / 900.11
Kart71
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 112129 yedek girdi
KART4
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-226%55
- 3-4-2-17%15
- 3-5-25%11
- 5-3-25%11
- 4-2-3-13%6
- 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Nashville SCA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | Seattle SoundersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2026 | New York City FCH | 2-1 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | Columbus CrewA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2026 | Vancouver WhitecapsH | 4-3 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | New York City FCA | 4-4 | 23 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | Chicago FireH | 3-3 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | New York Red BullsA | 4-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | CF MontrealH | 4-3 | 38↑ | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | Toronto FCH | 0-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | Minnesota United FCA | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 71 | – | 7.6 | ||
| 22.12.2025 | EgyptA | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 23.11.2025 | Inter MiamiH | 0-4 | 78 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Columbus CrewH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 02.11.2025 | Columbus CrewA | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.10.2025 | Columbus CrewH | 1-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | CF MontrealH | 3-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | New York Red BullsA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.09.2025 | Orlando City SCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Nashville SCH | 2-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | New York City FCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Portland TimbersA | 2-3 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | CharlotteH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | Inter MiamiA | 0-0 | 39↑ | – | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | Real Salt LakeA | 0-1 | 74 | – | 7.2 | ||
| 16.07.2025 | Inter MiamiH | 3-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 12.07.2025 | Columbus CrewH | 2-4 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 05.07.2025 | Chicago FireH | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 28.06.2025 | Orlando City SCA | 1-2 | 83 | – | 7.0 | ||
| 25.06.2025 | CF MontrealA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.06.2025 | New England RevolutionA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 28.05.2025 | FC DallasH | 3-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | Atlanta United FCA | 4-2 | 76↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | Columbus CrewA | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2025 | Toronto FCA | 0-1 | 77 | – | 7.5 | ||
| 10.05.2025 | AustinH | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | New York City FCA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | CharlotteA | 2-0 | 60↑ | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Toronto FCH | 2-0 | 60 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | Philadelphia UnionA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | New York City FCH | 0-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | New York City FCA | 3-1 | 99 | 1 | 6.7 | ||
| 28.10.2024 | New York City FCH | 1-0 | 101 | 2 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 82 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2024 | Orlando City SCH | 1-3 | 56 | 1 | – | 6.9 | |
| 02.10.2024 | New York City FCA | 3-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2024 | Los Angeles FCH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Nashville SCA | 2-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 19.09.2024 | Minnesota United FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | Columbus CrewH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2024 | GalatasarayH | 1-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | KayserisporA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.05.2024 | SamsunsporH | 3-0 | 72 | – | 6.5 | ||
| 06.05.2024 | FenerbahceH | 0-0 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT3
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top2%67
- Taç sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 165 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-27
Without Club
→
Cincinnati
-
Without Club
→
Cincinnati
-
2021-07-07
Y. Malatyaspor
→
Houston
€1.50m
Y. Malatyaspor
→
Houston
€1.50m
2019-07-14
Kaizer Chiefs
→
Y. Malatyaspor
?
Kaizer Chiefs
→
Y. Malatyaspor
?
2017-07-03
Chicken Inn FC
→
Kaizer Chiefs
?
Chicken Inn FC
→
Kaizer Chiefs
?
2016-01-01
Highlanders
→
Chicken Inn FC
?
Highlanders
→
Chicken Inn FC
?
2015-01-01
Bantu
→
Highlanders
?
Bantu
→
Highlanders
?
2012-01-01
Unknown
→
Bantu
?
Unknown
→
Bantu
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2022 · Houston Dynamo
10sarı · 22 maç
🟥
Süper Lig2020 · Yeni Malatyaspor
1kırmızı · 30 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1324 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.8Major League Soccer 2025
PERFORMANS81.81324 dk
KARARVeri yetersiz46/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-12.6
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
49.3
Klasik stoper
46.0
Defansif bek
41.8
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%98
Dakika
%58
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%98
Dakika
%77
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
57.33
62
92
İkili mücadele kazanma
66.67
64
100
Performans skoru
52.4
76
69
Ortalama rating
6.71
7.2
93
Müdahale / 90
0.92
2.2
42
Blok / 90
0.62
1.5
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Elias BakatukandaFC BW Linz · 21
%95
0gol
0asist
89scout
€300K
Bundesliga
Lucas AbasciaCentral Cordoba de Santiago · 30
%72
1gol
1asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Harold VoyerLe Mans · 28
%72
1gol
0asist
77scout
€700K
Ligue 2
Sadibou SanéMetz · 21
%69
2gol
1asist
84scout
Ligue 1
Felix UduokhaiBeşiktaş · 28
%68
0gol
0asist
71scout
€4.00M
Süper Lig
Xavi SintesCordoba · 24
%66
0gol
0asist
82scout
€300K
Segunda División
Victor NelssonVerona · 27
%65
0gol
0asist
73scout
Serie A
Santiago NúñezEstudiantes L.P. · 25
%60
1gol
0asist
78scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



