Brazil · Defender
Arthur Largura Chaves
LİGBundesliga
BU SEZON2G · 0A
Gol20.22 / 90
Şut30.33 / 90
Kilit pas30.33 / 90
Başarılı dripling20.22 / 90
Kazanılan ikili394.31 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 1.97 %77
- Pas arası 0.94 %31
- Blok 0.86 %87
- İkili mücadele %54 %31
- Pas isabeti %82 %34
- Faul (az iyi) 1.11 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1052 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Pan American Games2023 Chile · World
🏆
Catarinense 12021 · Brazil
🥈
Recopa Catarinense2022 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
26
1.056
2
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan58%54
Müdahale23
Faul1310 kazanılan
İlk 111115 yedek
G+A / 900.17
Kart2
2024/25
36
2.614
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas5
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan172%50
Müdahale71
Faul4622 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11297 yedek
G+A / 900.03
Kart10
2022/23
17
1.514
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan57%57
Müdahale18
Faul1610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1117
G+A / 900.06
Kart5
TOPLAM GOL5
İLK 114222 yedek girdi
KART13
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-120%36
- 4-2-3-118%32
- 3-4-1-29%16
- 4-4-24%7
- 4-3-1-23%5
- 4-3-32%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Werder BremenA | 1-3 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 83 | – | 7.6 | ||
| 18.04.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.04.2026 | 1899 HoffenheimH | 2-2 | 83 | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | Hamburger SVA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.03.2026 | VfB StuttgartH | 2-5 | 44↑ | – | 5.9 | ||
| 14.03.2026 | Borussia DortmundA | 2-0 | 93 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | RB LeipzigA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | 1.FC KölnH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | VfL WolfsburgA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | FC St. PauliH | 2-1 | 45 | – | 8.0 | ||
| 24.01.2026 | Bayern MünchenA | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 14.01.2026 | Borussia MönchengladbachH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | Hamburger SVH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | RB LeipzigH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | FC St. PauliA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | 1.FC KölnH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | SC FreiburgA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Bayern MünchenH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Union BerlinA | 2-4 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | Hansa RostockA | 0-4 | 4↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | Borussia MönchengladbachA | 4-4 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.04.2025 | Borussia DortmundH | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 12.04.2025 | FSV Mainz 05H | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.04.2025 | RB LeipzigA | 3-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | FC AugsburgH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | VfL BochumA | 0-1 | 59 | – | 7.5 | ||
| 23.02.2025 | VfB StuttgartH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | Werder BremenA | 1-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.02.2025 | Union BerlinH | 0-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.01.2025 | AnderlechtA | 3-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.01.2025 | TottenhamH | 2-3 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | Holstein KielA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.01.2025 | Bayern MünchenA | 5-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 11.01.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.12.2024 | Borussia DortmundA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | FCSBH | 0-0 | 64 | 2 | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | SC FreiburgH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.11.2024 | SC BragaA | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.11.2024 | RB LeipzigH | 4-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | FC AugsburgA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.11.2024 | LyonH | 2-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 02.11.2024 | FC St. PauliH | 0-2 | 85 | – | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | 1. FC HeidenheimA | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 24.10.2024 | FC PortoA | 2-0 | 79 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | VfL BochumH | 3-1 | 80 | – | 6.5 | ||
| 06.10.2024 | VfB StuttgartA | 1-1 | 75↑ | – | 6.7 | ||
| 03.10.2024 | Dynamo KyivH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Werder BremenH | 3-4 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL3
xG1.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%50
- Açık oyun1%17
- Duran top1%17
- Taç sonrası1%17
Vücut bölgesine göre
- Kafa3%50
- Sağ ayak2%33
- Diğer1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
AKSİYON HARİTASI586 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %29
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR586
- Pas316%56
- Uzaklaştırma74%13
- Hava topu50%9
- Top kazanma26%5
- Faul23%4
- Müdahale21%4
- Top teması18%3
- Bloke edilen pas12%2
- İkili mücadele11%2
- Korner kazandırma9%2
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-18
Avaí FC
→
Académico Viseu
€2.40m
Avaí FC
→
Académico Viseu
€2.40m
2021-04-01
Avaí U20
→
Avaí FC
-
Avaí U20
→
Avaí FC
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2025
Face InjuryŞüpheli
2 maç
10.2025
Face InjuryKadroda yok
1 maç
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 814 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.2Bundesliga 2025
PERFORMANS61.0814 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
65.4
Agresif stoper
65.0
Klasik stoper
64.5
Defansif bek
57.9
Ayağı iyi stoper
56.6
Agresif stoper
56.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%58
Dakika
%46
Değer / getiri
%72
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%66
Dakika
%68
Değer / getiri
%89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
61
74
82
Pas hacmi / 90
34.05
42
81
İkili mücadele kazanma
52.7
58
91
Dakika güvenliği
48.5
80
61
Müdahale / 90
1.77
3
59
Blok / 90
1.11
1
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
David ZecHolstein Kiel · 25
%95
6gol
0asist
69scout
2. Bundesliga
Virgil GhițăHannover 96 · 27
%93
2gol
1asist
71scout
€2.00M
2. Bundesliga
Vetle SkjaervikTromso · 25
%92
2gol
1asist
68scout
Eliteserien
Alvaro MantillaRacing Santander · 25
%78
2gol
2asist
70scout
€900K
Segunda División
Wellington NascimentoKeçiörengücü · 30
%71
3gol
0asist
57scout
1. Lig
Atakan ÇankayaIğdır FK · 27
%69
2gol
1asist
69scout
€1.20M
1. Lig
Yigit Ali BuzHatayspor · 18
%63
1gol
0asist
74scout
1. Lig
Wenderson TsunamiIğdır FK · 29
%60
2gol
0asist
62scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


