LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 66 defanslar
- Müdahale 0.42 %8
- Pas arası 0.42 %18
- Blok 0.42 %60
- İkili mücadele %89 %98
- Pas isabeti %93 %97
- Faul (az iyi) 0.42 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 215 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Taça de PortugalNone · Portugal
🏆
Primeira LigaNone · Portugal
🏆
Taça de Portugal2024/2025 · Portugal
🏆
Primeira Liga2024/2025 · Portugal
🥈
Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈
CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2025 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2024 · Portugal · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
215
0
0
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%89
Müdahale1
Faul1
İlk 1132 yedek
2025/26
26
1.339
0
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas6
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan38%49
Müdahale16
Faul187 kazanılan
İlk 111313 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2024/25
49
3.241
1
4
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas31
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan110%52
Müdahale53
Faul3821 kazanılan
İlk 113613 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2023/24
37
3.260
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas15
Drible15%54 başarı
İkili kazanılan137%56
Müdahale56
Faul3625 kazanılan
İlk 1137
Kart102
Kaptan4maçta
2022/23
37
3.260
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8
Kilit pas8
Drible19%86 başarı
İkili kazanılan108%53
Müdahale48
Faul2613 kazanılan
İlk 1137
Kart5
2021/22
5
392
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan9%38
Müdahale7
Faul101 kazanılan
İlk 1141 yedek
Kart1
2020/21
3
74
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%25
Müdahale1
Faul1
TOPLAM GOL2
İLK 116032 yedek girdi
KART10
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%53
- 3-4-2-123%25
- 3-4-310%11
- 4-4-25%5
- 4-1-4-13%3
- 4-3-32%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NacionalH | 2-0 | 82 | 0 | 8.0 | ||
| 28.08.2026 | Rio AveA | 0-4 | 91 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2026 | AlvercaH | 3-1 | 42 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2026 | GuimaraesH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2026 | USAA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | GuimaraesH | 5-1 | 80 | 1 | – | 7.5 | |
| 29.04.2026 | TondelaH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2026 | AVSA | 1-1 | 86 | 1 | 8.2 | ||
| 19.04.2026 | BenficaH | 1-2 | 30↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 15.04.2026 | ArsenalA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | EstrelaA | 0-1 | 94 | – | 7.0 | ||
| 07.04.2026 | ArsenalH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | Santa ClaraH | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | AlvercaA | 1-4 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 17.03.2026 | Bodo/GlimtH | 5-0 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | Bodo/GlimtA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | SC BragaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | AroucaA | 1-2 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.01.2026 | Paris Saint GermainH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | Casa PiaH | 3-0 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | MarseilleH | 2-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | WalesA | 2-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.10.2025 | FYR MacedoniaH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | SC BragaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2025 | NapoliA | 2-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | EstorilA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2025 | MoreirenseH | 3-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 18.09.2025 | Kairat AlmatyH | 4-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | FamalicaoA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | KazakhstanH | 6-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.09.2025 | LiechtensteinA | 0-6 | 90 | – | 7.9 | ||
| 30.08.2025 | FC PortoH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | NacionalA | 1-4 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | AroucaH | 6-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 08.08.2025 | Casa PiaA | 0-2 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 09.06.2025 | WalesH | 4-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.06.2025 | FYR MacedoniaA | 1-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | GuimaraesH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.05.2025 | BenficaA | 1-1 | 58 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | GIL VicenteH | 2-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 27.04.2025 | BoavistaA | 0-5 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.04.2025 | MoreirenseH | 3-1 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | Santa ClaraA | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 07.04.2025 | SC BragaH | 1-1 | 74 | 1 | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | EstrelaA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.03.2025 | FamalicaoH | 3-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Casa PiaA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2025 | EstorilH | 3-1 | 90 | 2 | – | 8.3 | |
| 23.02.2025 | AVSA | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 19.02.2025 | Borussia DortmundA | 0-0 | 50↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | AroucaH | 2-2 | 79↑ | 1 | 7.0 | ||
| 11.02.2025 | Borussia DortmundH | 0-3 | 73 | 1 | 7.2 | ||
| 07.02.2025 | FC PortoA | 1-1 | 67↑ | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | FarenseH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | BolognaH | 1-1 | 50 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | NacionalH | 2-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 22.01.2025 | RB LeipzigA | 2-1 | 55 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | Rio AveA | 0-3 | 68 | – | 7.5 | ||
| 03.01.2025 | GuimaraesA | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | BenficaH | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT9
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%33
- Asist sonrası3%33
- Açık oyun1%11
- Duran top1%11
- Serbest vuruş1%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%78
- Sol ayak2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 3 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %44
PİYASA DEĞERİ€30.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ11
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 162 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Anderlecht U21
→
RSC Anderlecht
-
Anderlecht U21
→
RSC Anderlecht
-
2020-01-01
Anderlecht U18
→
Anderlecht U21
-
Anderlecht U18
→
Anderlecht U21
-
2019-07-01
Anderlecht Yth.
→
Anderlecht U18
-
Anderlecht Yth.
→
Anderlecht U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
07.2026
WoundKadroda yok
2 maç
07.2026
Bacak sakatlığıKadroda yok
3 maç
06.2026
SakatlıkKadroda yok
5 maç
11.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2023 · Anderlecht
9sarı · 37 maç
🟥
Jupiler Pro League2023 · Anderlecht
1kırmızı · 37 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1186 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS49.91186 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
73.0
Klasik stoper
69.3
Defansif bek
66.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%33
Dakika
%59
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%39
Dakika
%75
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
78.62
62
100
Dakika güvenliği
98.1
82
100
Performans skoru
49.9
76
66
İkili mücadele kazanma
50.75
64
79
Ortalama rating
7.15
7.2
99
Müdahale / 90
1.14
2.2
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Paddy McNairHull City · 30
%95
0gol
1asist
44scout
Championship
Pedro AmaralEstoril · 28
%92
0gol
2asist
53scout
Primeira Liga
Victor ParadaAlaves · 23
%91
0gol
3asist
67scout
€2.00M
La Liga
Ricardo RodríguezReal Betis · 33
%86
0gol
1asist
55scout
€1.50M
La Liga
Kyle HiebertSt. Louis City · 28
%67
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Morris DugganMinnesota United FC · 25
%67
0gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Simon SandbergSirius · 31
%66
0gol
2asist
56scout
Allsvenskan
Nicolás SansotreDeportivo Riestra · 32
%60
1gol
3asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


RSC Anderlecht