Rhian Brewster
England · Attacker

Rhian Brewster

YAŞ25
BOY180
KİLO75
KULÜPDerby
DOĞUM YERİLondon
LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.78 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili32.67 / 90
Rating6.54
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.43
Asist 0.000.12
Şut 1.781.42
Kilit pas 0.000.99
Başarılı dripling 0.000.86
Kazanılan ikili 2.674.44
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Professional Development League2023/2024 · England
🏆 FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World
🏆 UEFA Super Cup2019/2020 · Europe
🏆 UEFA Champions League2018/2019 · Europe
🏆 FIFA U17 World Cup2017 India · World
🥈 Championship2022/2023 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2020/2021 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2019/2020 · England · 2nd Place
🥈 Premier League2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 UEFA U17 Championship2017 Croatia · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League 22017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
2020 0 2021 3 2022 2 2023 0 2024 7 2025 9 2026 0
GolAsist
2026/27 4 101 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipDerby 4 101 0 0 6.54
Şut2
İkili kazanılan3%38
İlk 1122 yedek
2025/26 29 1.461 7 2 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipDerby 29 1.461 7 2 6.81
Şut23%48 isabet
Kilit pas16
Drible14%58 başarı
İkili kazanılan72%44
Müdahale8
Faul1519 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 111910 yedek
G+A / 900.55
Kart1
2024/25 44 1.732 4 3 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 44 1.732 4 3 6.82
Şut21%33 isabet
Kilit pas25
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan82%41
Müdahale19
Faul1726 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111826 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2023/24 14 353 0 0 6.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueSheffield Utd 14 353 0 0 6.38
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan14%27
Müdahale5
Faul55 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11311 yedek
Kart1
2022/23 17 579 1 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 17 579 1 1 6.66
Şut20%35 isabet
Kilit pas5
Drible2%20 başarı
İkili kazanılan39%47
Müdahale12
Faul39 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11512 yedek
G+A / 900.31
Kart1
2021/22 21 800 3 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 21 800 3 0 6.83
Şut25%48 isabet
Kilit pas3
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan41%48
Müdahale10
Faul1512 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111011 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2020/21 34 1.129 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueSheffield Utd 34 1.129 0 0 6.56
Şut15%53 isabet
Kilit pas11
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan43%29
Müdahale8
Faul1813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111222 yedek
Kart1
TOPLAM GOL131 penaltı
İLK 114559 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 2 %15
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 3 %23
  • 61-75' 4 %31
  • 76-90+' 1 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 45 3-5-2 — 14 4-4-2 — 14 3-4-2-1 — 8 3-4-1-2 — 6 4-4-1-1 — 6 93 maç
  • 4-2-3-145%48
  • 3-5-214%15
  • 4-4-214%15
  • 3-4-2-18%9
  • 3-4-1-26%6
  • 4-4-1-16%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.09.2026 PortsmouthA 0-2 59 1 6.7
29.08.2026 SwanseaH 0-3 42 1 6.3
22.08.2026 CardiffH 2-2
15.08.2026 CharltonA 2-1
21.03.2026 BirminghamH 1-0 65 1 2 7.6
16.03.2026 PortsmouthA 0-1 61 1 6.9
10.03.2026 MillwallA 1-0 60 6.5
07.03.2026 Sheffield WednesdayH 2-1 62 1 1 7.2
28.02.2026 BlackburnH 3-1 30 1 1 7.2
24.02.2026 Hull CityA 4-2 9 6.7
21.02.2026 WatfordA 2-0 62 6.2
14.02.2026 SwanseaH 2-0 72 1 2 7.9
07.02.2026 IpswichH 1-2 82 1 2 7.3
30.01.2026 Bristol CityA 0-5 70 1 3 7.5
23.01.2026 West BromH 1-1 64 6.5
20.01.2026 CharltonA 1-2 24 1 6.2
17.01.2026 PrestonA 0-1 72 2 7.0
04.01.2026 WrexhamH 1-2 60 1 6.7
01.01.2026 MiddlesbroughH 1-0 59 6.2
29.12.2025 LeicesterA 2-1 67 1 2 7.5
26.12.2025 BirminghamA 1-1 45 1 6.5
20.12.2025 PortsmouthH 1-1 68 2 6.2
15.12.2025 Sheffield WednesdayA 0-3 66 1 6.5
10.12.2025 MillwallH 1-1 23 1 6.6
08.11.2025 BlackburnA 1-2 19 6.3
04.11.2025 Hull CityH 2-1 22 6.7
01.11.2025 Sheffield UtdA 1-3 17 6.5
25.10.2025 QPRH 1-0 18 6.2
21.10.2025 NorwichH 1-0 45 6.5
18.10.2025 Oxford UnitedA 1-0 85 6.9
04.10.2025 SouthamptonH 1-1 22 6.9
30.08.2025 IpswichA 2-2 81 1 1 7.7
22.08.2025 Bristol CityH 1-1 31 6.9
24.05.2025 SunderlandH 1-2 65 6.7
12.05.2025 Bristol CityH 3-0 28 6.9
08.05.2025 Bristol CityA 0-3 67 7.3
03.05.2025 BlackburnH 1-1 30 7.3
25.04.2025 Stoke CityA 0-2 87 7.9
21.04.2025 BurnleyA 2-1 9 6.5
18.04.2025 CardiffH 2-0 65 6.3
12.04.2025 PlymouthA 2-1
08.04.2025 MillwallH 0-1 65 2 7.0
05.04.2025 Oxford UnitedA 1-0 77 1 6.3
28.03.2025 CoventryH 3-1 69 1 2 7.5
16.03.2025 Sheffield WednesdayA 0-1 81 1 2 7.5
11.03.2025 Bristol CityH 1-1 36 1 7.2
08.03.2025 PrestonH 1-0
01.03.2025 QPRA 1-2 26 6.2
24.02.2025 LeedsH 1-3
15.02.2025 LutonA 0-1 45 6.3
12.02.2025 MiddlesbroughH 3-1
08.02.2025 PortsmouthH 2-1 18 1 1 6.9
01.02.2025 DerbyA 0-1 75 3 7.0
24.01.2025 Hull CityH 0-3 35 6.9
21.01.2025 SwanseaA 1-2 71 1 1 7.2
18.01.2025 NorwichH 2-0 90 7.3
04.01.2025 WatfordA 1-2 33 6.7
01.01.2025 SunderlandA 2-1 90 1 7.2
29.12.2024 West BromH 1-1 17 2 6.5
26.12.2024 BurnleyH 0-2 73 6.6
ŞUT34
GOL7
xG4.6
xG FARKI+2.4over performing
DÖNÜŞÜM%20.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
6' · xG 0.088 43' · xG 0.062 · GOL 13' · xG 0.017 4' · xG 0.047 24' · xG 0.368 82' · xG 0.383 · GOL 68' · xG 0.788 · GOL 43' · xG 0.041 47' · xG 0.13 · GOL 47' · xG 0.103 48' · xG 0.073 16' · xG 0.123 13' · xG 0.304 · GOL 3' · xG 0.103 19' · xG 0.027 50' · xG 0.432 36' · xG 0.014 80' · xG 0.055 45' · xG 0.036 36' · xG 0.047 9' · xG 0.166 · GOL 39' · xG 0.089 18' · xG 0.059 25' · xG 0.047 5' · xG 0.264 2' · xG 0.018 90' · xG 0.011 70' · xG 0.274 · GOL 59' · xG 0.056 48' · xG 0.149 4' · xG 0.08 2' · xG 0.028 52' · xG 0.06 45' · xG 0.019
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%41) Açık oyun — 6 (%18) Kontra atak — 5 (%15) Korner — 4 (%12) Duran top — 2 (%6) Serbest vuruş — 2 (%6) Diğer — 1 (%3) 34 şut
  • Asist sonrası14%41
  • Açık oyun6%18
  • Kontra atak5%15
  • Korner4%12
  • Duran top2%6
  • Serbest vuruş2%6
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 24 (%71) Kafa — 6 (%18) Sol ayak — 4 (%12) 34 şut
  • Sağ ayak24%71
  • Kafa6%18
  • Sol ayak4%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR34 şut
1-15' — 10 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 7 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 1-15'
  • 1-15' 10 %29
  • 16-30' 5 %15
  • 31-45' 7 %21
  • 46-60' 7 %21
  • 61-75' 2 %6
  • 76-90+' 3 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 163 maç
Derby 33maç 2025–2026
Sheffield Utd 130maç 2020–2024
England U21 2021–2023
Liverpool 2016–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-01 Sheffield Utd Derby
2020-10-02 Liverpool Sheffield Utd € 26M
2020-08-01 Swansea Liverpool
2020-01-07 Liverpool Swansea
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2024 Uyluk sakatlığıŞüpheli 3 maç
04.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 13 maç
01.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
09.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Championship2026 · Derby 1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1461 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.9Championship 2025
PERFORMANS63.91461 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 79.6
Bağlantı kuran forvet 77.9
Pivot forvet 75.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %87
Dakika %65
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %81
Dakika %86
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 63.9 76 84
Ortalama rating 6.81 7.15 95
Gol / 90 0.43 0.42 100
İkili mücadele kazanma 43.64 50 87
Asist / 90 0.12 0.2 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam