LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.72 / 90
Kilit pas21.15 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili74.01 / 90
Rating6.40
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Championship2021 · Blackburn · 37 maç
22gol3.
8.
Championship2022 · Blackburn · 43 maç
14gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA U19 Championship2017 Georgia · Europe
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 25 G+A
GolAsist
2026/27
4
162
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan7%33
Müdahale2
Faul55 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26
43
3.144
7
3
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%56 isabet
Kilit pas33
Drible23%34 başarı
İkili kazanılan87%34
Müdahale13
Faul3930 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11403 yedek
G+A / 900.29
Kart8
2024/25
34
1.489
4
3
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas17
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan55%40
Müdahale6
Faul2215 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111717 yedek
G+A / 900.42
Kart6
2023/24
40
1.648
6
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%71 isabet
Kilit pas13
Drible21%41 başarı
İkili kazanılan72%40
Müdahale13
Faul1930 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı1
İlk 111921 yedek
G+A / 900.38
Kart5
2022/23
44
3.465
14
4
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut82%52 isabet
Kilit pas37
Drible33%38 başarı
İkili kazanılan107%35
Müdahale25
Faul2929 kazanılan
Ofsayt31
Penaltı1
İlk 11395 yedek
G+A / 900.47
Kart5
2021/22
38
3.158
22
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut88%57 isabet
Kilit pas24
Drible63%47 başarı
İkili kazanılan160%36
Müdahale22
Faul3950 kazanılan
Ofsayt46
Penaltı4
İlk 11353 yedek
G+A / 900.71
Kart9
2020/21
41
2.457
7
4
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%53 isabet
Kilit pas42
Drible54%52 başarı
İkili kazanılan178%48
Müdahale35
Faul2961 kazanılan
Ofsayt10
İlk 113011 yedek
G+A / 900.4
Kart1
TOPLAM GOL183 penaltı
İLK 117341 yedek girdi
KART21
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
- 1-15' 3 %17
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 5 %28
- 61-75' 3 %17
- 76-90+' 3 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-144%44
- 4-4-221%21
- 3-5-213%13
- 3-4-2-111%11
- 5-4-16%6
- 4-3-35%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NorwichH | 1-3 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 01.09.2026 | BoltonH | 3-2 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | CardiffA | 2-2 | 0 | 0 | – | ||
| 16.08.2026 | WatfordA | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Sheffield UtdH | 1-2 | 68 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | QPRA | 2-3 | 82 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | NorwichA | 2-1 | 67 | – | 6.0 | ||
| 18.04.2026 | Oxford UnitedH | 1-0 | 89 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | Stoke CityH | 2-0 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | CoventryA | 3-2 | 90 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 21.03.2026 | BirminghamH | 1-0 | 92 | 1 | 7.5 | ||
| 16.03.2026 | PortsmouthA | 0-1 | 83 | 1 | 6.0 | ||
| 10.03.2026 | MillwallA | 1-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | 86 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 28.02.2026 | BlackburnH | 3-1 | 92 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 24.02.2026 | Hull CityA | 4-2 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | WatfordA | 2-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | SwanseaH | 2-0 | 93 | 1 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | IpswichH | 1-2 | 63 | – | 6.6 | ||
| 30.01.2026 | Bristol CityA | 0-5 | 78 | 1 | 1 | 2 | 8.7 |
| 23.01.2026 | West BromH | 1-1 | 85 | 2 | 6.0 | ||
| 20.01.2026 | CharltonA | 1-2 | 83 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 17.01.2026 | PrestonA | 0-1 | 97 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.01.2026 | WrexhamH | 1-2 | 95 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 01.01.2026 | MiddlesbroughH | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 29.12.2025 | LeicesterA | 2-1 | 67 | – | 6.2 | ||
| 26.12.2025 | BirminghamA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | PortsmouthH | 1-1 | 77 | 2 | 6.3 | ||
| 15.12.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-3 | 80 | 2 | 6.5 | ||
| 10.12.2025 | MillwallH | 1-1 | 67 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | LeicesterH | 1-3 | 66 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 25.11.2025 | SwanseaA | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | WatfordH | 2-3 | 70 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | BlackburnA | 1-2 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 04.11.2025 | Hull CityH | 2-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | Sheffield UtdA | 1-3 | 73 | 1 | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | QPRH | 1-0 | 72 | 2 | 6.7 | ||
| 21.10.2025 | NorwichH | 1-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | Oxford UnitedA | 1-0 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 30.09.2025 | CharltonH | 1-1 | 68 | 2 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | WrexhamA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.09.2025 | PrestonH | 0-1 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | West BromA | 0-1 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | IpswichA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | NorthamptonA | 0-1 | 81 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | WrexhamH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | SunderlandH | 1-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 21.04.2025 | BurnleyA | 2-1 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2025 | CardiffH | 2-0 | 12↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.04.2025 | PlymouthA | 2-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 08.04.2025 | MillwallH | 0-1 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | Oxford UnitedA | 1-0 | 59 | – | 6.7 | ||
| 28.03.2025 | CoventryH | 3-1 | 83 | 1 | – | 7.3 | |
| 16.03.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 11.03.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | PrestonH | 1-0 | 64 | 2 | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | QPRA | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 24.02.2025 | LeedsH | 1-3 | 73 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | LutonA | 0-1 | 78 | 2 | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 244 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01
Stoke Academy
→
Nottingham U18
free transfer
Stoke Academy
→
Nottingham U18
free transfer
2013-07-01
Man Utd Youth
→
Stoke Academy
?
Man Utd Youth
→
Stoke Academy
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 3063 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8Championship 2025
PERFORMANS44.93063 dk
KARARVeri yetersiz49/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
66.6
Baskıcı forvet
64.7
Çizgi kanadı
62.1
İçe kat eden kanat
0
Çizgi kanadı
0
Baskıcı forvet
0
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%58
Dakika
%95
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%60
Dakika
%100
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Performans skoru
44.9
76
59
Kilit pas / 90
0.94
1.6
59
Pas hacmi / 90
20.3
34
60
Gol / 90
0.21
0.38
55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jacob BergströmMjallby AIF · 30
%95
5gol
3asist
56scout
Allsvenskan
Aliou BadjiSivasspor · 28
%92
2gol
0asist
40scout
1. Lig
Martin LecolierBoulogne · 22
%81
3gol
1asist
66scout
€500K
Ligue 2
Uchenna OgunduAlanyaspor · 19
%74
2gol
1asist
64scout
€4.00M
Süper Lig
Ademola Ola-AdebomiWSG Wattens · 22
%71
3gol
2asist
68scout
€450K
Bundesliga
Jérémy Le DouaronPalermo · 27
%71
5gol
5asist
65scout
€2.50M
Serie B
Josh MajaWest Brom · 27
%67
4gol
1asist
57scout
Championship
Ali SoweRizespor · 31
%60
8gol
4asist
58scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Sheff Utd
Blackburn