LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.13 / 90
Kazanılan ikili50.66 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 41 kaleciler
- Kurtarış 1.97 %25
- Yenen gol (az iyi) 1.05 %45
- Pas isabeti %71 %55
- Pas hacmi 29.3 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 684 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Florida Cup2021 · World
🏆
Tournoi Maurice Revello2016 · World
🥈
UEFA European Championship2024 Germany · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League International Cup2016/2017 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
11
917
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan7%100
İlk 11101 yedek
2025/26
38
3.496
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan11%73
Müdahale1
Faul16 kazanılan
İlk 1138
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25
46
4.050
0
1
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan13%87
Müdahale1
İlk 11451 yedek
G+A / 900.02
Kart7
Kaptan4maçta
2023/24
38
3.420
0
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%90
Müdahale1
Faul16 kazanılan
İlk 1138
Kart5
2022/23
38
3.420
0
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan13%68
Faul15 kazanılan
İlk 1138
G+A / 900.03
Kart6
Kaptan17maçta
2021/22
35
3.158
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan18%90
Müdahale1
İlk 1135
Kart2
Kaptan1maçta
2020/21
33
2.743
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan12%80
Faul13 kazanılan
İlk 11312 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 112283 yedek girdi
KART26
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1110%54
- 4-4-1-139%19
- 4-3-325%12
- 4-4-213%6
- 5-4-19%4
- 4-5-18%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Manchester UnitedH | 2-2 | 89 | 0 | 5.8 | ||
| 29.08.2026 | BournemouthA | 1-1 | 84 | 0 | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | Crystal PalaceH | 2-0 | 60 | – | 7.5 | ||
| 18.07.2026 | FranceA | 4-6 | –↑ | – | – | ||
| 15.07.2026 | ArgentinaH | 1-2 | 98 | – | 6.2 | ||
| 11.07.2026 | NorwayA | 1-2 | 120 | – | 6.5 | ||
| 06.07.2026 | MexicoA | 2-3 | 100 | – | 7.2 | ||
| 01.07.2026 | Congo DRH | 2-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 27.06.2026 | PanamaA | 0-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 23.06.2026 | GhanaH | 0-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 17.06.2026 | CroatiaH | 4-2 | 94 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | TottenhamA | 1-0 | 100 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | SunderlandH | 1-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 10.05.2026 | Crystal PalaceA | 2-2 | 88 | – | 8.3 | ||
| 04.05.2026 | Manchester CityH | 3-3 | 93 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | West HamA | 2-1 | 88 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2026 | LiverpoolH | 1-2 | 95 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | BrentfordA | 2-2 | 84 | – | 5.3 | ||
| 21.03.2026 | ChelseaH | 3-0 | 93 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | ArsenalAC | 2-0 | 95 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2026 | BurnleyH | 2-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | 95 | – | 5.7 | ||
| 23.02.2026 | Manchester UnitedH | 0-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2026 | BournemouthH | 1-2 | 94 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | FulhamA | 1-2 | 96 | – | 8.3 | ||
| 31.01.2026 | BrightonA | 1-1 | 97 | – | 7.9 | ||
| 26.01.2026 | LeedsH | 1-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 18.01.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 90 | – | 8.9 | ||
| 07.01.2026 | WolvesH | 1-1 | 100 | – | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | BrentfordH | 2-4 | 95 | – | 6.7 | ||
| 30.12.2025 | Nottingham ForestA | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 27.12.2025 | BurnleyA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | ArsenalH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | ChelseaA | 2-0 | 95 | – | 5.9 | ||
| 06.12.2025 | Nottingham ForestH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.12.2025 | BournemouthA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | NewcastleH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.11.2025 | Manchester UnitedA | 0-1 | 90 | – | 8.7 | ||
| 16.11.2025 | AlbaniaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2025 | SerbiaH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | FulhamH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.11.2025 | SunderlandA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | TottenhamH | 0-3 | 96 | – | 5.9 | ||
| 18.10.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 98 | – | 6.7 | ||
| 14.10.2025 | LatviaA | 0-5 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | Crystal PalaceH | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 29.09.2025 | West HamH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Aston VillaH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.09.2025 | SerbiaA | 0-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.09.2025 | AndorraH | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | WolvesA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | BrightonH | 2-0 | 98 | – | 9.0 | ||
| 18.08.2025 | LeedsA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.06.2025 | AndorraA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | NewcastleAC | 0-1 | 90 | – | 9.0 | ||
| 18.05.2025 | SouthamptonH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | FulhamAC | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2025 | IpswichHC | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | ChelseaAC | 1-0 | 90 | – | 7.7 |
AKSİYON HARİTASI2415 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %14
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %16
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %14
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %7
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2415
- Pas1763%74
- Kaleci topu aldı249%10
- Kurtarış108%5
- Top kazanma96%4
- Uzaklaştırma45%2
- Keepersweeper42%2
- Korner kazandırma30%1
- Yumruklama21%1
- Claim17%1
- Top teması11%0
PİYASA DEĞERİ€15.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 239 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-31
Sunderland
→
Preston
loan transfer
Sunderland
→
Preston
loan transfer
2015-03-09
Bradford
→
Sunderland
End of loan
Bradford
→
Sunderland
End of loan
2014-07-21
Sunderland
→
Bradford
loan transfer
Sunderland
→
Bradford
loan transfer
2014-05-31
Carlisle United
→
Sunderland
End of loan
Carlisle United
→
Sunderland
End of loan
2013-11-22
Burton Albion
→
Sunderland
End of loan
Burton Albion
→
Sunderland
End of loan
2013-08-02
Sunderland
→
Burton Albion
loan transfer
Sunderland
→
Burton Albion
loan transfer
2013-07-01
Sunderland U21
→
Sunderland
-
Sunderland U21
→
Sunderland
-
2013-03-26
Alfreton
→
Sunderland U21
End of loan
Alfreton
→
Sunderland U21
End of loan
2013-02-26
Sunderland U21
→
Alfreton
loan transfer
Sunderland U21
→
Alfreton
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
Ribs InjuryŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3496 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.1Premier League 2025
PERFORMANS60.13496 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
87.4
Kurtarıcı kaleci
77.4
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%83
Dakika
%100
Değer / getiri
%17
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%72
Dakika
%99
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
35.78
38
94
Ortalama rating
7.01
7.2
97
Performans skoru
60.1
76
79
Kurtarış / 90
2.55
3.2
80
Yenen gol / 90
1.16
1.3
11
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ibrahim ŠehićYeni Çorumspor · 37
%95
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Sean JohnsonToronto FC · 36
%94
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Sergio HerreraOsasuna · 32
%82
0gol
0asist
64scout
€3.00M
La Liga
Adam StejskalWSG Wattens · 23
%76
0gol
0asist
69scout
€700K
Bundesliga
Gregor KobelBorussia Dortmund · 28
%75
0gol
0asist
56scout
€40.00M
Bundesliga
Matías MansillaAtletico Tucuman · 29
%75
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Juan CozzaniPlatense · 27
%67
0gol
0asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Brad GuzanAtlanta United FC · 41
%60
0gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


