BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.03 / 90
Başarılı dripling10.03 / 90
Kazanılan ikili130.42 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 14 kaleciler
- Kurtarış 2.16 %15
- Yenen gol (az iyi) 1.65 %15
- Pas isabeti %64 %46
- Pas hacmi 28.2 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2790 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
BundesligaNone · Austria
🏆
Jugendliga U18None · Austria
🏆
CupNone · Austria
🏆
Bundesliga2022/2023 · Austria
🏆
Cup2021/2022 · Austria
🏆
Bundesliga2021/2022 · Austria
🏆
Jugendliga U182020/2021 · Austria
🏆
Jugendliga U182018/2019 · Austria
🥈
2. LigaNone · Austria · 2nd Place
🥈
UEFA Youth LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Youth League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
2. Liga2020/2021 · Austria · 2nd Place
2025/26
31
2.790
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%72
Müdahale1
Faul15 kazanılan
İlk 1131
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Wolfsberger ACA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | FC BW LinzH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | Grazer AKA | 4-0 | 90 | – | 4.9 | ||
| 25.04.2026 | RiedH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.04.2026 | SCR AltachA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | SCR AltachH | 2-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 11.04.2026 | FC BW LinzA | 5-0 | 90 | – | 5.5 | ||
| 04.04.2026 | Wolfsberger ACH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | Grazer AKH | 1-5 | 90 | – | 5.5 | ||
| 14.03.2026 | RiedA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | Grazer AKH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2026 | FC BW LinzA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Sturm GrazH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | Lask LinzA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | TSV HartbergA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2025 | SCR AltachH | 0-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 03.12.2025 | Sturm GrazA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | Austria ViennaA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Rapid ViennaH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | Wolfsberger ACA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | FC BW LinzH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Austria ViennaH | 2-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 04.10.2025 | RiedA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 21.09.2025 | SCR AltachA | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.09.2025 | Rapid ViennaA | 4-1 | 90 | – | 5.7 | ||
| 31.08.2025 | Wolfsberger ACH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | Grazer AKA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | Lask LinzH | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.08.2025 | TSV HartbergH | 4-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 23.02.2023 | AS RomaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2023 | AS RomaH | 1-0 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€700K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 33 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2790 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.9Bundesliga 2025
PERFORMANS45.02790 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
75.1
Kurtarıcı kaleci
66.9
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 27 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%42
Dakika
%85
Değer / getiri
%46
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%53
Dakika
%93
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
28.23
38
74
Ortalama rating
6.56
7.2
91
Performans skoru
45
76
59
Kurtarış / 90
2.16
3.2
68
Yenen gol / 90
1.65
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sean JohnsonToronto FC · 36
%95
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Juan CozzaniPlatense · 27
%90
0gol
0asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Ibrahim ŠehićYeni Çorumspor · 37
%75
0gol
0asist
56scout
1. Lig
David De GeaFiorentina · 35
%67
0gol
0asist
62scout
€3.50M
Serie A
Gregor KobelBorussia Dortmund · 28
%64
0gol
0asist
56scout
€40.00M
Bundesliga
Matías MansillaAtletico Tucuman · 29
%64
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Álvaro VallesReal Betis · 28
%62
0gol
0asist
65scout
€6.00M
La Liga
Hugo LlorisLos Angeles FC · 39
%60
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
