LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.69 / 90
Rating5.86
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 8 kaleciler
- Kurtarış 3.13 %43
- Yenen gol (az iyi) 1.39 %0
- Pas isabeti %49 %0
- Pas hacmi 25.4 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 259 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
League Cup2022/2023 · England
🏆
Community Shield2016/2017 · England
🏆
League Cup2016/2017 · England
🏆
UEFA Europa League2016/2017 · Europe
🏆
FA Cup2015/2016 · England
🏆
International Champions Cup2014 · World
🏆
UEFA U21 Championship2013 Israel · Europe
🏆
Community Shield2013/2014 · England
🏆
Premier League2012/2013 · England
🏆
UEFA U21 Championship2011 Denmark · Europe
🏆
Community Shield2011/2012 · England
🏆
UEFA Super Cup2010/2011 · Europe
🏆
UEFA Europa League2009/2010 · Europe
🥈
FA Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2011/2012 · England · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2009/2010 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
4
349
0
0
5.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 114
Kaptan2maçta
2025/26
51
4.037
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan11%73
İlk 11456 yedek
Kart2
Kaptan25maçta
2024/25
52
3.840
0
1
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan13%100
Müdahale1
İlk 114210 yedek
G+A / 900.02
Kart1
2022/23
50
4.507
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan11%85
İlk 1150
2021/22
45
4.050
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%100
İlk 1145
2020/21
47
3.225
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%91
İlk 113611 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 1117124 yedek girdi
KART3
FORMA43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-194%55
- 3-5-224%14
- 4-3-322%13
- 3-4-2-113%8
- 3-5-1-110%6
- 4-1-4-18%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | TorinoH | 1-2 | 85 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | FrosinoneH | 0-3 | 86 | 0 | 5.8 | ||
| 24.08.2026 | AS RomaAC | 4-0 | 88 | – | 5.6 | ||
| 14.08.2026 | BeneventoHC | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.05.2026 | AtalantaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | JuventusAC | 0-2 | 85 | – | 7.6 | ||
| 10.05.2026 | GenoaHC | 0-0 | 83 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2026 | AS RomaAC | 4-0 | 86 | – | 5.9 | ||
| 26.04.2026 | SassuoloHC | 0-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2026 | LecceAC | 1-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 16.04.2026 | Crystal PalaceHC | 2-1 | 92 | – | 6.5 | ||
| 13.04.2026 | LazioHC | 1-0 | 91 | – | 8.3 | ||
| 09.04.2026 | Crystal PalaceAC | 3-0 | 85 | – | 7.0 | ||
| 04.04.2026 | VeronaAC | 0-1 | 95 | – | 8.3 | ||
| 22.03.2026 | InterHC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.03.2026 | Raków CzęstochowaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | CremoneseAC | 1-4 | 88 | – | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | Raków CzęstochowaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | ParmaHC | 0-0 | 87 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2026 | UdineseAC | 3-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2026 | JagielloniaH | 2-4 | 37↑ | – | 6.0 | ||
| 23.02.2026 | PisaHC | 1-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | ComoAC | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | TorinoHC | 2-2 | 92 | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | NapoliAC | 2-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | CagliariHC | 1-2 | 97 | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | BolognaAC | 1-2 | 97 | – | 7.3 | ||
| 11.01.2026 | AC MilanHC | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.01.2026 | LazioAC | 2-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 04.01.2026 | CremoneseHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | ParmaAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | UdineseHC | 5-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.12.2025 | LausanneA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | VeronaH | 1-2 | 97 | – | 5.9 | ||
| 11.12.2025 | Dynamo KyivH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | SassuoloA | 3-1 | 90 | – | 4.2 | ||
| 30.11.2025 | AtalantaA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.11.2025 | AEK Athens FCH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | JuventusH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | GenoaA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.11.2025 | FSV Mainz 05A | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | LecceH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | InterA | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.10.2025 | BolognaH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | Rapid ViennaAC | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.10.2025 | AC MilanA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | AS RomaH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.10.2025 | Sigma OlomoucH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | PisaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | ComoH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | NapoliH | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | TorinoA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 28.08.2025 | PolessyaH | 3-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | CagliariA | 1-1 | 48 | – | 6.7 | ||
| 21.08.2025 | PolessyaA | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 25.05.2025 | UdineseA | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | BolognaH | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2025 | VeneziaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.05.2025 | Real BetisH | 2-2 | 120 | – | 8.5 | ||
| 04.05.2025 | AS RomaA | 1-0 | 90 | – | 7.5 |
AKSİYON HARİTASI1539 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %8
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1539
- Pas1117%74
- Kaleci topu aldı170%11
- Kurtarış118%8
- Top kazanma46%3
- Korner kazandırma25%2
- Keepersweeper11%1
- Claim9%1
- Yumruklama8%1
- Hava topu7%0
- Faul7%0
PİYASA DEĞERİ€3.50M-30.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 249 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2008-07-01
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrileño
-
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrileño
-
2007-07-01
Atl. Madrid U17
→
Atl. Madrid U19
-
Atl. Madrid U17
→
Atl. Madrid U19
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3282 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8Serie A 2025
PERFORMANS62.43282 dk
KARARVeri yetersiz55/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
84.3
Kurtarıcı kaleci
79.5
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%86
Dakika
%95
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%77
Dakika
%98
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
28.03
38
74
Ortalama rating
6.88
7.2
96
Performans skoru
62.4
76
82
Kurtarış / 90
2.96
3.2
92
Yenen gol / 90
1.26
1.3
3
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Francesco BardiMantova · 33
%95
0gol
0asist
62scout
€300K
Serie B
Rome Jayden Owusu-OduroAZ Alkmaar · 21
%95
0gol
0asist
70scout
€7.00M
UEFA Europa Conference League
Ryan AllsopBirmingham · 33
%95
0gol
0asist
48scout
Championship
Hugo LlorisLos Angeles FC · 39
%90
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Luiz JúniorVillarreal · 24
%86
0gol
0asist
69scout
La Liga
Diant Ramaj1. FC Heidenheim · 24
%79
0gol
1asist
69scout
€7.00M
Bundesliga
Adam StejskalWSG Wattens · 23
%71
0gol
0asist
69scout
€700K
Bundesliga
Álvaro VallesReal Betis · 28
%60
0gol
0asist
65scout
€6.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Without Club