Asist30.24 / 90
Şut70.57 / 90
Kilit pas272.20 / 90
Başarılı dripling302.45 / 90
Kazanılan ikili786.36 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2023 · 59 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 0.6 %2
- Asist 0.24 %78
- Kilit pas 2.20 %95
- Drible 2.45 %88
- İkili mücadele %48 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1103 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Pro League2026 · Al-Nassr · 4 maç
2gol5.
1asist8.
5.
Serie A2022 · Santos · 27 maç
7asist5.
26.
Pro League2025 · Al-Nassr · 22 maç
6asist26.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Florida Cup2023 · World
🏆
Premier League Summer Series2023 · World
🥈
CONMEBOL Libertadores2020 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2023/24
34
1.671
2
3
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas36
Drible56%57 başarı
İkili kazanılan124%47
Müdahale32
Faul2031 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111618 yedek
G+A / 900.27
Kart2
2022/23
27
1.565
1
7
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas34
Drible86%64 başarı
İkili kazanılan140%53
Müdahale13
Faul1937 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111611 yedek
G+A / 900.46
Kart5
2021/22
36
614
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible25%50 başarı
İkili kazanılan47%44
Müdahale9
Faul910 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11531 yedek
Kart1
2020/21
15
179
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible13%68 başarı
İkili kazanılan21%68
Müdahale3
Faul35 kazanılan
İlk 11114 yedek
TOPLAM GOL7
İLK 115522 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %57
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%36
- 4-4-227%36
- 4-4-1-112%16
- 4-3-34%5
- 3-4-33%4
- 3-5-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2024 | Stade Brestois 29H | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.02.2024 | LorientH | 1-3 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 02.02.2024 | Paris Saint GermainH | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 28.01.2024 | Clermont FootA | 1-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 12.01.2024 | MarseilleA | 1-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2023 | LilleH | 2-1 | 27↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 17.12.2023 | LorientA | 1-2 | 19↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.12.2023 | Le HavreH | 2-1 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.12.2023 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 01.12.2023 | ReimsA | 2-1 | 29↑ | – | 7.3 | ||
| 25.11.2023 | MarseilleH | 1-1 | 55 | 1 | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | Clermont FootH | 0-0 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 29.10.2023 | RennesA | 1-1 | 58 | 1 | 6.7 | ||
| 21.10.2023 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 06.10.2023 | NantesH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.09.2023 | LensH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.09.2023 | MetzA | 0-1 | 84 | 1 | – | 7.0 | |
| 17.09.2023 | MontpellierH | 2-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 03.09.2023 | NiceA | 2-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 27.08.2023 | ToulouseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | MonacoA | 3-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 13.08.2023 | LyonH | 2-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 25.06.2023 | FlamengoH | 2-3 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 21.06.2023 | CorinthiansH | 0-2 | 43↑ | – | 7.0 | ||
| 10.06.2023 | CoritibaA | 0-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 04.06.2023 | InternacionalH | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 28.05.2023 | RB BragantinoA | 2-0 | 83 | 1 | 6.0 | ||
| 21.05.2023 | PalmeirasH | 0-0 | 59 | – | 6.5 | ||
| 14.05.2023 | Vasco DA GamaA | 0-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2023 | BahiaH | 3-0 | 88 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 06.05.2023 | CruzeiroA | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.04.2023 | America MineiroH | 3-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 23.04.2023 | Atletico-MGH | 0-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 16.04.2023 | GremioA | 1-0 | 54↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.11.2022 | Fortaleza ECH | 0-2 | 97 | – | 6.3 | ||
| 10.11.2022 | BotafogoA | 3-0 | 79 | – | 5.6 | ||
| 05.11.2022 | AvaiH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 01.11.2022 | Atletico GoianienseA | 2-3 | 85 | 2 | 1 | 7.7 | |
| 26.10.2022 | FlamengoA | 3-2 | 100 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2022 | CorinthiansH | 0-1 | 78 | – | 7.2 | ||
| 17.10.2022 | RB BragantinoA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.10.2022 | JuventudeH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 8.7 | |
| 06.10.2022 | Atletico-MGH | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2022 | InternacionalA | 1-0 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2022 | Atletico ParanaenseH | 2-0 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 18.09.2022 | PalmeirasA | 1-0 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.08.2022 | CuiabaA | 0-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 21.08.2022 | Sao PauloH | 1-0 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 14.08.2022 | America MineiroA | 1-0 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 08.08.2022 | CoritibaA | 1-2 | 21↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 01.08.2022 | FluminenseH | 2-2 | 11↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 24.07.2022 | Fortaleza ECA | 0-0 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 21.07.2022 | BotafogoH | 2-0 | 69 | – | 6.3 | ||
| 16.07.2022 | AvaiA | 1-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 02.07.2022 | FlamengoH | 1-2 | 60 | – | 6.3 | ||
| 25.06.2022 | CorinthiansA | 0-0 | 64 | 1 | 7.2 | ||
| 19.06.2022 | RB BragantinoH | 2-2 | 32↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.06.2022 | JuventudeA | 1-2 | 20↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.06.2022 | Atletico-MGA | 1-1 | 28↑ | 1 | 7.2 | ||
| 24.04.2022 | America MineiroH | 3-0 | 62 | 1 | 2 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2023 · 112 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
10 maç
03.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

