LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 1A
Gol10.23 / 90
Asist10.23 / 90
Şut102.33 / 90
Kilit pas112.56 / 90
Başarılı dripling51.16 / 90
Kazanılan ikili194.42 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 96 orta sahalar
- Kilit pas 2.56 %86
- Asist 0.23 %83
- Drible 1.16 %65
- Pas isabeti %75 %14
- Top kapma 0.93 %9
- İkili mücadele %49 %53
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 387 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
18.
Liga MX2026 · Club America · 4 maç
1gol24.
1asist18.
33.
Liga MX2025 · Club America · 8 maç
2asist33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Gold CupNone · N/C America
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
Liga MX2025 · Mexico
🏆
Concacaf Gold Cup2025 · N/C America
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeón de CampeonesNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Tournoi Maurice RevelloNone · World · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2025 · Mexico · 2nd Place
🥈
Tournoi Maurice Revello2023 · World · 2nd Place
🥈
Liga MX2022/2023 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
6
387
1
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas11
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan19%49
Müdahale3
Faul18 kazanılan
İlk 1142 yedek
G+A / 900.47
2025/26
28
860
2
4
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%33 isabet
Kilit pas14
Drible3%19 başarı
İkili kazanılan40%53
Müdahale20
Faul812 kazanılan
İlk 11820 yedek
G+A / 900.63
Kart4
2024/25
40
1.360
6
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas16
Drible18%58 başarı
İkili kazanılan51%44
Müdahale13
Faul2210 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111426 yedek
G+A / 900.66
Kart5
2023/24
22
155
0
0
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan7%32
Müdahale2
Faul13 kazanılan
Kart1
2022/23
27
179
0
0
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan6%26
Müdahale1
Faul41 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11126 yedek
Kart1
2021/22
9
159
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan12%52
Müdahale3
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 900.57
2020/21
11
115
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan6%35
Müdahale1
TOPLAM GOL9
İLK 112548 yedek girdi
KART9
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%66
- 4-4-210%16
- 5-3-24%6
- 3-4-33%5
- 4-1-4-13%5
- 4-1-3-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | PueblaH | 2-0 | 29↑ | – | 7.5 | ||
| 22.08.2026 | FC JuarezA | 1-2 | 72 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | Atletico San LuisH | 3-0 | 21↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | Santos LagunaH | 3-0 | 78 | 3 | 7.2 | ||
| 25.07.2026 | Atlante FCA | 1-1 | 92 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 19.07.2026 | Club QueretaroA | 0-1 | 95 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 11.05.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 3-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 3-3 | 89 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.04.2026 | AtlasH | 0-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 22.04.2026 | LeonA | 2-3 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | TolucaH | 2-1 | 57 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 12.04.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | Santos LagunaA | 1-1 | 20↑ | 1 | 7.3 | ||
| 01.03.2026 | Tigres UANLH | 1-4 | 87 | 2 | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | PueblaA | 0-4 | 83 | 1 | 1 | 4 | 7.9 |
| 15.02.2026 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | MonterreyH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | NecaxaH | 2-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 19.01.2026 | PachucaA | 0-0 | 5↑ | – | – | ||
| 15.01.2026 | Atletico San LuisH | 0-2 | 48↑ | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | MonterreyH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | MonterreyA | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Santos LagunaH | 3-0 | 15↑ | 2 | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 4-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 25.09.2025 | Atletico San LuisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | MonterreyA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | PachucaH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | AtlasA | 2-4 | 10↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 17.08.2025 | Tigres UANLA | 1-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | NecaxaA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | Club TijuanaH | 3-1 | 32↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.07.2025 | FC JuarezA | 1-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 26.05.2025 | Club AmericaH | 2-0 | 4↑ | 2 | – | ||
| 23.05.2025 | Club AmericaA | 0-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Tigres UANLH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | MonterreyH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | MonterreyA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Cruz AzulH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2025 | Atletico San LuisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | AtlasA | 2-3 | 69 | – | 6.7 | ||
| 07.04.2025 | Santos LagunaH | 2-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | PachucaH | 3-2 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | PueblaA | 0-3 | 22↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.03.2025 | Club AmericaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2025 | Club QueretaroH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 22.02.2025 | FC JuarezA | 0-4 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | Guadalajara ChivasH | 2-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | LeonA | 3-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.02.2025 | Tigres UANLH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | MonterreyH | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 11.01.2025 | Club TijuanaA | 2-4 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | Club AmericaH | 0-2 | 55 | – | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | Club AmericaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Club AmericaH | 4-0 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 07.11.2024 | Tigres UANLA | 2-1 | 71 | 2 | 6.2 | ||
| 02.11.2024 | LeonH | 2-2 | 90 | 3 | 6.5 |
ŞUT22
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%55
- Korner5%23
- Kontra atak4%18
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak13%59
- Sağ ayak7%32
- Kafa2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 4 %18
- 46-60' 4 %18
- 61-75' 2 %9
- 76-90+' 9 %41
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 143 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Toluca U23
→
Toluca
-
Toluca U23
→
Toluca
-
2023-07-01
Toluca U19
→
Toluca U23
-
Toluca U19
→
Toluca U23
-
2020-07-01
Toluca U17
→
Toluca U20
-
Toluca U17
→
Toluca U20
-
2019-07-01
Toluca Jgd.
→
Toluca U17
-
Toluca Jgd.
→
Toluca U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 860 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.0Liga MX 2025
PERFORMANS54.3860 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%68
Dakika
%60
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%71
Dakika
%76
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Saidou Alioum MoubarakIFK Goteborg · 22
%95
2gol
2asist
62scout
Allsvenskan
Julien AnzianiPAU · 26
%92
2gol
2asist
63scout
€800K
Ligue 2
Diego RubioAustin · 32
%86
2gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Carlos RotondiCruz Azul · 28
%85
5gol
6asist
56scout
Liga MX
Hélder FerreiraFC Noah · 28
%71
0gol
1asist
35scout
UEFA Europa Conference League
Patrick BrouwerTelstar · 24
%69
7gol
6asist
68scout
Eredivisie
Daniel Hanslik1. FC Kaiserslautern · 29
%61
3gol
4asist
65scout
€1.00M
2. Bundesliga
Alexis SánchezSevilla · 37
%60
4gol
2asist
56scout
€4.50M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
