Caoimhin Kelleher
Republic of Ireland · Goalkeeper

Caoimhin Kelleher

YAŞ27
BOY188
KİLO74
KULÜPBrentford
DOĞUM YERİCork
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Rating7.25
KUPALAR
🏆 League CupNone · England
🏆 FIFA Intercontinental CupNone · World
🏆 UEFA Super CupNone · Europe
🏆 Premier LeagueNone · England
🏆 UEFA Champions LeagueNone · Europe
🏆 Community ShieldNone · England
🏆 FA CupNone · England
🏆 Premier League2024/2025 · England
🏆 League Cup2023/2024 · England
🏆 Community Shield2022 · England
🏆 League Cup2021/2022 · England
🏆 FA Cup2021/2022 · England
🏆 Premier League2019/2020 · England
🏆 FIFA Intercontinental Cup2019 · World
🏆 UEFA Super Cup2019 · Europe
🏆 UEFA Champions League2018/2019 · Europe
🥈 FA Youth CupNone · England · 2nd Place
🥈 League CupNone · England · 2nd Place
🥈 Community ShieldNone · England · 2nd Place
🥈 Premier LeagueNone · England · 2nd Place
🥈 UEFA Champions LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League 2None · England · 2nd Place
🥈 League Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈 Premier League 22022/2023 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
🥈 FA Youth Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2020 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2019 · England · 2nd Place
🥈 Premier League2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 Premier League 22017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 171 0 0 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 2 171 0 0 7.25
İlk 112
2025/26 37 3.360 0 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 37 3.360 0 0 7.02
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan15%71
Müdahale1
Faul36 kazanılan
İlk 1137
Kart1
2024/25 50 1.560 0 0 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLiverpool 37 900 0 0 6.90
UEFA Champions LeagueLiverpool 10 360 0 0 7.50
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland 3 300 0 0 7.37
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%90
İlk 111733 yedek
Kart1
2023/24 46 1.620 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLiverpool 37 900 0 0 6.95
UEFA Europa LeagueLiverpool 9 720 0 0 6.92
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%89
İlk 111828 yedek
2022/23 35 90 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueLiverpool 6 0 0 0
Premier LeagueLiverpool 29 90 0 0 6.60
İlk 11134 yedek
2021/22 49 180 0 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueLiverpool 13 0 0 0
Premier LeagueLiverpool 36 180 0 0 7.05
İkili kazanılan3%100
Müdahale1
İlk 11247 yedek
2020/21 22 360 0 0 7.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLiverpool 15 180 0 0 7.30
UEFA Champions LeagueLiverpool 7 180 0 0 7.75
İkili kazanılan1%50
Faul1
İlk 11418 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1181123 yedek girdi
KART2
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 107 4-2-3-1 — 71 4-4-2 — 8 3-4-2-1 — 7 5-3-2 — 4 4-1-4-1 — 2 199 maç
  • 4-3-3107%54
  • 4-2-3-171%36
  • 4-4-28%4
  • 3-4-2-17%4
  • 5-3-24%2
  • 4-1-4-12%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 LeedsA 1-1 84 6.9
22.08.2026 TottenhamH 3-0 87 7.6
24.05.2026 LiverpoolA 1-1 96 7.5
17.05.2026 Crystal PalaceH 2-2 95 5.7
09.05.2026 Manchester CityA 3-0 87 9.5
02.05.2026 West HamH 3-0 82 7.0
27.04.2026 Manchester UnitedA 2-1 87 6.9
18.04.2026 FulhamH 0-0 91 6.7
11.04.2026 EvertonH 2-2 84 7.9
26.03.2026 Czech RepublicA 2-2 120 6.0
21.03.2026 LeedsA 0-0 96 6.9
16.03.2026 WolvesH 2-2 90 6.5
03.03.2026 BournemouthA 0-0 92 6.9
21.02.2026 BrightonH 0-2 91 6.2
12.02.2026 ArsenalH 1-1 94 6.5
07.02.2026 NewcastleA 2-3 91 6.5
01.02.2026 Aston VillaA 0-1 95 7.5
25.01.2026 Nottingham ForestH 0-2 85 6.0
17.01.2026 ChelseaA 2-0 90 5.2
07.01.2026 SunderlandH 3-0 96 8.3
04.01.2026 EvertonA 2-4 95 6.6
01.01.2026 TottenhamH 0-0 90 8.2
27.12.2025 BournemouthH 4-1 90 8.0
20.12.2025 WolvesA 0-2 97 6.5
14.12.2025 LeedsH 1-1 90 7.3
06.12.2025 TottenhamA 2-0 90 8.2
03.12.2025 ArsenalA 2-0 90 6.9
29.11.2025 BurnleyH 3-1 90 6.6
22.11.2025 BrightonA 2-1 90 6.9
13.11.2025 PortugalH 2-0 90 7.9
09.11.2025 NewcastleH 3-1 90 6.2
01.11.2025 Crystal PalaceA 2-0 90 6.9
25.10.2025 LiverpoolH 3-2 90 7.9
20.10.2025 West HamA 0-2 90 7.2
11.10.2025 PortugalA 1-0 90 8.2
05.10.2025 Manchester CityH 0-1 90 6.6
27.09.2025 Manchester UnitedH 3-1 90 8.2
20.09.2025 FulhamA 3-1 90 5.6
13.09.2025 ChelseaH 2-2 90 8.2
30.08.2025 SunderlandA 2-1 90 6.7
23.08.2025 Aston VillaH 1-0 90 7.2
17.08.2025 Nottingham ForestA 3-1 96 6.2
25.05.2025 Crystal PalaceH 1-1
19.05.2025 BrightonA 3-2
11.05.2025 ArsenalH 2-2
04.05.2025 ChelseaA 3-1
27.04.2025 TottenhamH 5-1
20.04.2025 LeicesterA 0-1
13.04.2025 West HamH 2-1
06.04.2025 FulhamA 3-2 90 6.3
02.04.2025 EvertonH 1-0 90 7.0
11.03.2025 Paris Saint GermainH 0-1
08.03.2025 SouthamptonH 3-1
05.03.2025 Paris Saint GermainA 0-1
26.02.2025 NewcastleH 2-0
23.02.2025 Manchester CityA 0-2
19.02.2025 Aston VillaA 2-2
16.02.2025 WolvesH 2-1
12.02.2025 EvertonA 2-2
01.02.2025 BournemouthA 0-2
AKSİYON HARİTASI2661 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 5 5 5 5 6 6 7 8 8 8 9 10 10 10 10 12 14 16 16 18 18 19 20 21 22 25 26 26 29 32 33 36 36 36 37 39 54 56 79 79 88 99 120 136 147 169 171 325 411
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 5 5 5 6 6 6 7 7 7 8 9 9 9 10 11 12 13 13 15 16 16 17 17 18 21 22 23 23 26 30 33 35 38 41 43 55 61 78 90 111 119 133 135 140 178 200
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %13 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 16 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %13 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 2 3 5 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %8 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2661
Pas 1910 Pas — 1910 (%73) Kaleci topu… 284 Kaleci topu aldı — 284 (%11) Kurtarış 173 Kurtarış — 173 (%7) Top kazanma — 81 (%3) Yumruklama — 47 (%2) Korner kazandırma — 45 (%2) Claim — 31 (%1) Keepersweeper — 26 (%1) Top teması — 18 (%1) Hava topu — 10 (%0)
  • Pas1910%73
  • Kaleci topu aldı284%11
  • Kurtarış173%7
  • Top kazanma81%3
  • Yumruklama47%2
  • Korner kazandırma45%2
  • Claim31%1
  • Keepersweeper26%1
  • Top teması18%1
  • Hava topu10%0
PİYASA DEĞERİ€25.00M+25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 241 maç
Brentford 39maç 2025–2026
Liverpool 199maç 2020–2024
Rep. Of Ireland 3maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-03 Liverpool Brentford
2019-07-01 Liverpool U23 Liverpool -
2017-07-01 Liverpool U18 Liverpool U23 -
2015-07-01 Ringmahon Liverpool U18 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
10.2022 Kas sakatlığıŞüpheli 6 maç
09.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
10.2021 HastalıkŞüpheli 1 maç
05.2021 Karın kası zorlanmasıKadroda yok 6 maç
04.2021 Karın kası zorlanmasıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3360 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.0Premier League 2025
PERFORMANS61.43360 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 87.0
Kurtarıcı kaleci 79.0
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %88
Dakika %94
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %75
Dakika %98
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 33.7 38 89
Ortalama rating 7.02 7.2 98
Performans skoru 61.4 76 81
Kurtarış / 90 2.84 3.2 89
Yenen gol / 90 1.26 1.3 3
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam