D. Horkaš
Croatia · Goalkeeper

D. Horkaš

YAŞ26
BOY189 cm
KİLO77 kg
DOĞUM YERİSisak
LİGSegunda División
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas40.09 / 90
Başarılı dripling10.02 / 90
Kazanılan ikili70.17 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 27 kaleciler
Kurtarış — %4 (2.50) Yenen gol (az iyi) — %88 (0.97) Pas isabeti — %92 (%75) Pas hacmi — %85 (38.2) 67 ORT. % 4 88 92 85
  • Kurtarış 2.50 %4
  • Yenen gol (az iyi) 0.97 %88
  • Pas isabeti %75 %92
  • Pas hacmi 38.2 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3816 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super Cup2019/2020 · Croatia
🏆 1. HNL Juniori2018/2019 · Croatia
🏆 HNL2018/2019 · Croatia
🏆 HNL2017/2018 · Croatia
🏆 Cup2017/2018 · Croatia
🏆 1. HNL Juniori2017/2018 · Croatia
🏆 Cup2016/2017 · Croatia
🏆 1. HNL Juniori2015/2016 · Croatia
🥈 Premier League International Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈 Cup2018/2019 · Croatia · 2nd Place
🥈 HNL2016/2017 · Croatia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
2021 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 43 3.816 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónLas Palmas 43 3.816 0 0 6.83
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%70
Faul13 kazanılan
İlk 1143
Kart11
2024/25 36 1.083 0 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaLas Palmas 36 1.083 0 0 6.96
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%67
Faul11 kazanılan
İlk 111125 yedek
Kart1
2021/22 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb 1 0 0 0
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb 2 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 111625 yedek girdi
KART1
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 4-4-2 — 10 4-5-1 — 4 4-3-3 — 3 5-3-2 — 1 5-4-1 — 1 39 maç
  • 4-2-3-120%51
  • 4-4-210%26
  • 4-5-14%10
  • 4-3-33%8
  • 5-3-21%3
  • 5-4-11%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.06.2026 MalagaA 1-1 92 7.2
07.06.2026 MalagaH 0-1 86 6.5
31.05.2026 Deportivo La CorunaA 1-2 90 6.9
24.05.2026 ZaragozaH 1-1 90 6.3
16.05.2026 AlmeriaA 1-2 90 6.9
10.05.2026 FC AndorraA 5-1 90 6.2
03.05.2026 ValladolidH 2-1 90 6.9
27.04.2026 CadizA 1-2 90 6.6
17.04.2026 LeganesH 2-0 90 7.2
11.04.2026 MalagaA 2-0 90 6.9
05.04.2026 HuescaH 2-1 90 6.3
02.04.2026 Granada CFH 2-0 90 7.2
29.03.2026 EibarA 3-1 90 6.2
22.03.2026 Sporting GijonH 1-0 90 8.2
16.03.2026 AlbaceteA 2-1 90 6.5
08.03.2026 AD Ceuta FCH 4-0 90 6.9
01.03.2026 Cultural LeonesaA 0-3 90 7.5
21.02.2026 CastellónH 1-1 90 7.6
15.02.2026 MirandesA 1-1 90 6.9
07.02.2026 BurgosH 0-0 90 6.9
30.01.2026 Real Sociedad IIA 1-1 90 6.2
24.01.2026 CordobaH 1-2 90 7.5
18.01.2026 Racing SantanderA 4-1 90 6.2
10.01.2026 Deportivo La CorunaH 1-1 90 7.0
04.01.2026 ZaragozaA 1-2 90 6.6
20.12.2025 Cultural LeonesaH 4-0 90 7.0
08.12.2025 MirandesH 0-0 38 5.6
30.11.2025 CastellónA 1-0 90 7.0
21.11.2025 AlbaceteH 2-1 90 6.0
14.11.2025 ValladolidA 0-1 90 7.3
09.11.2025 Racing SantanderH 3-1 90 6.7
02.11.2025 Sporting GijonA 0-0 90 7.9
24.10.2025 HuescaA 1-1 90 6.6
19.10.2025 EibarH 3-1 90 6.3
10.10.2025 Granada CFA 0-0 90 6.6
05.10.2025 CadizH 1-0 90 7.7
27.09.2025 AlmeriaH 0-1 90 6.6
20.09.2025 LeganesA 0-1 90 7.0
12.09.2025 Real Sociedad IIH 2-1 90 6.9
07.09.2025 BurgosA 0-0 90 7.3
31.08.2025 MalagaH 0-1 90 6.3
25.08.2025 CordobaA 1-3 90 6.9
17.08.2025 FC AndorraH 1-1 90 6.6
24.05.2025 EspanyolA 2-0 90 6.7
18.05.2025 LeganesH 0-1 90 6.9
13.05.2025 SevillaA 1-0 90 6.9
09.05.2025 Rayo VallecanoH 0-1 90 7.2
03.05.2025 ValenciaH 2-3 90 6.3
23.04.2025 Athletic ClubA 1-0 90 7.0
19.04.2025 Atletico MadridH 1-0 90 7.3
12.04.2025 GetafeA 1-3 90 7.5
06.04.2025 Real SociedadH 1-3 90 7.2
31.03.2025 Celta VigoA 1-1 63 7.2
14.03.2025 AlavesH 2-2
09.03.2025 Real BetisA 1-0
28.02.2025 ValladolidA 1-1
22.02.2025 BarcelonaH 0-2
16.02.2025 MallorcaA 3-1
08.02.2025 VillarrealH 1-2
03.02.2025 GironaA 2-1
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 82 maç
Las Palmas 79maç 2024–2025
Lokomotiv Plovdiv 2022–2023
Dinamo Zagreb 3maç 2021
Croatia U21 2019–2021
Zrinjski 2020
Croatia U19 2018–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Loko Plovdiv UD Las Palmas free transfer
2024-07-01 Lokomotiv Plovdiv Las Palmas
2022-07-05 Dinamo Zagreb Lokomotiv Plovdiv
2022-07-04 Dinamo Zagreb Loko Plovdiv free transfer
2022-07-01 Posušje Dinamo Zagreb
2022-06-30 HSK Posusje Dinamo Zagreb End of loan
2022-01-31 Dinamo Zagreb HSK Posusje loan transfer
2022-01-15 Dinamo Zagreb Posušje
2021-07-01 NK Varazdin Dinamo Zagreb
2021-06-30 NK Varazdin Dinamo Zagreb End of loan
2020-10-16 Dinamo Zagreb NK Varazdin loan transfer
2020-10-15 Zrinjski Mostar Dinamo Zagreb End of loan
2020-01-21 Dinamo Zagreb Zrinjski Mostar loan transfer
2020-01-12 Dinamo Zagreb Zrinjski
2019-07-01 Din. Zagreb II Dinamo Zagreb -
2017-01-16 Din. Zagreb U19 Din. Zagreb II -
2016-07-01 Din. Zagreb U17 Din. Zagreb U19 -
2014-07-01 D. Zagreb Yth. Din. Zagreb U17 -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Celtic Glasgow %50 2026-07-26
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3816 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.6Segunda División 2025
PERFORMANS62.83816 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 87.7
Kurtarıcı kaleci 76.6
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 40 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %77
Dakika %97
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %78
Dakika %100
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 38.23 38 100
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 62.8 76 83
Ortalama rating 6.83 7.2 95
Kurtarış / 90 2.5 3.2 78
Yenen gol / 90 0.97 1.3 25
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam