LİGUEFA Europa League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili34.91 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
U18 Premier League Cup2018/2019 · England
🥈
KNVB Beker2020/2021 · Holland · 2nd Place
🥈
FA Youth Cup2018/2019 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
10
100
0
0
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%43
Faul22 kazanılan
Ofsayt2
2024/25
29
670
5
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%68 isabet
Kilit pas10
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan40%35
Müdahale5
Faul1213 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11425 yedek
G+A / 900.67
Kart4
2023/24
31
558
3
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas5
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan23%24
Müdahale1
Faul174 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11328 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2022/23
15
388
1
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas3
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan23%38
Müdahale2
Faul98 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11312 yedek
G+A / 900.46
Kart1
2020/21
13
30
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%20
Faul1
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 11531 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%69
- 4-3-1-23%9
- 4-3-33%9
- 4-4-23%9
- 4-1-3-21%3
- 4-2-1-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | FC AndorraA | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2026 | EibarH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Cultural LeonesaA | 1-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 31.03.2026 | CadizH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2026 | BurgosH | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | MalagaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | CordobaA | 3-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | TwenteH | 1-1 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Sparta RotterdamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | HeraclesH | 4-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | Fortuna SittardA | 0-0 | 45↑ | 3 | 7.0 | ||
| 14.05.2025 | Sparta RotterdamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | TwenteA | 2-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 25.04.2025 | WaalwijkA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | AjaxH | 4-0 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | GroningenH | 3-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | HeerenveenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | NEC NijmegenH | 0-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | Willem IIA | 2-3 | 24↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 01.03.2025 | NAC BredaH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | PSV EindhovenA | 2-2 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | Almere City FCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | GO Ahead EaglesH | 3-3 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 08.12.2024 | Almere City FCA | 1-3 | 13↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.12.2024 | AjaxA | 2-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | PSV EindhovenH | 2-5 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 24.11.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2024 | HeraclesH | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | Sparta RotterdamA | 1-4 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | FeyenoordH | 0-2 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | GroningenA | 0-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | WaalwijkH | 3-2 | 20↑ | 2 | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | AZ AlkmaarA | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | Willem IIH | 3-2 | 60 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.09.2024 | TwenteH | 2-1 | 65 | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | NAC BredaA | 1-2 | 45↑ | 2 | 4 | 8.7 | |
| 17.08.2024 | HeerenveenA | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | PEC ZwolleH | 1-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | PlymouthA | 1-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 27.04.2024 | IpswichH | 3-3 | 16↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.04.2024 | CoventryA | 2-3 | 14↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.04.2024 | CardiffA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2024 | LeedsA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2024 | Stoke CityH | 0-2 | 71 | 2 | 6.7 | ||
| 05.03.2024 | BirminghamH | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 02.03.2024 | PrestonA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | HuddersfieldA | 1-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 13.02.2024 | RotherhamA | 1-2 | 23↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.02.2024 | SwanseaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | MillwallH | 1-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2024 | Cercle BruggeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | KortrijkH | 0-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 16.12.2023 | CharleroiH | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 10.12.2023 | AnderlechtA | 2-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 03.12.2023 | Club Brugge KVA | 2-0 | 24↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.11.2023 | GenkH | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 11.11.2023 | AntwerpA | 6-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 29.10.2023 | GentA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | AnderlechtH | 3-2 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 98 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30
Hull City
→
Standard Liège
End of loan
Hull City
→
Standard Liège
End of loan
2024-01-30
Standard Liège
→
Hull City
loan transfer
Standard Liège
→
Hull City
loan transfer
2022-06-30
Austria Vienna
→
RB Leipzig U19
End of loan
Austria Vienna
→
RB Leipzig U19
End of loan
2021-07-27
RB Leipzig U19
→
Austria Vienna
loan transfer
RB Leipzig U19
→
Austria Vienna
loan transfer
2021-06-30
Vitesse
→
RB Leipzig U19
End of loan
Vitesse
→
RB Leipzig U19
End of loan
2021-01-01
RB Leipzig U19
→
Vitesse
loan transfer
RB Leipzig U19
→
Vitesse
loan transfer
2020-07-01
RB Leipzig U17
→
RB Leipzig U19
-
RB Leipzig U17
→
RB Leipzig U19
-
2019-07-01
Man City Youth
→
RB Leipzig U17
?
Man City Youth
→
RB Leipzig U17
?
2016-07-01
Man Utd Youth
→
Man City Youth
?
Man Utd Youth
→
Man City Youth
?
2015-07-01
FC Almere Youth
→
Man Utd Youth
free transfer
FC Almere Youth
→
Man Utd Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
5 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
8 maç
12.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
02.2025
Ayak sakatlığıŞüpheli
2 maç
01.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 55 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU29.6Segunda División 2025
PERFORMANS055 dk
KARARVeri yetersiz16/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
13.7
Pivot forvet
9.7
Bağlantı kuran forvet
8.9
Bağlantı kuran forvet
8.7
Çizgi kanadı
6.8
Baskıcı forvet
3.7
Role fit sinyali var ama confidence 36/100 ve risk 62/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru
%11
Performans
%0
Dakika
%10
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%27
Performans
%0
Dakika
%27
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.4
7.15
90
İkili mücadele kazanma
50
50
100
Gol / 90
0
0.42
0
Şut / 90
0
3
0
Müdahale / 90
0
1.4
0
Asist / 90
0
0.2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas HøgsbergStrasbourg · 19
%95
0gol
0asist
50scout
Ligue 1
Colby BishopPortsmouth · 29
%89
3gol
1asist
44scout
Championship
Kevin Carlos OmoruyiNice · 24
%85
0gol
0asist
43scout
Ligue 1
Luca Martínez DupuyGodoy Cruz · 24
%85
2gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Andreas WeimannRapid Vienna · 34
%83
1gol
0asist
47scout
€400K
Bundesliga
Luis VázquezGetafe · 24
%70
3gol
1asist
59scout
La Liga
Osman KaynakAdana Demirspor · 19
%62
0gol
0asist
52scout
1. Lig
Anestis VlachomitrosVan BB · 24
%60
1gol
1asist
47scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Standard Liège