Netherlands · Defender
Nick Viergever
LİGEredivisie
BU SEZON1G · 0A
Gol10.22 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.44 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili81.75 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 67 defanslar
- Müdahale 0.87 %24
- Pas arası 0.44 %18
- Blok 0.87 %80
- İkili mücadele %42 %18
- Pas isabeti %81 %20
- Faul (az iyi) 0.44 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 412 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2021/2022 · Holland
🏆
Eerste Divisie2017/2018 · Holland
🏆
KNVB Beker2012/2013 · Holland
🥈
Eredivisie2020/2021 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2016/2017 · Europe · 2nd Place
🥈
Eredivisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2015/2016 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2013/2014 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
412
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan8%42
Müdahale4
Faul2
İlk 115
G+A / 900.22
2025/26
40
2.374
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%10 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan78%55
Müdahale28
Faul204 kazanılan
İlk 112317 yedek
Kart2
Kaptan23maçta
2024/25
33
2.951
3
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas7
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan121%63
Müdahale54
Faul1911 kazanılan
İlk 1133
G+A / 900.12
Kart21
Kaptan33maçta
2023/24
32
2.259
2
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas7
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan96%61
Müdahale33
Faul126 kazanılan
İlk 11257 yedek
G+A / 900.08
Kart21
Kaptan25maçta
2022/23
13
818
1
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan37%53
Müdahale17
Faul53 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1194 yedek
G+A / 900.11
Kart1
Kaptan9maçta
2021/22
32
2.157
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan64%49
Müdahale33
Faul146 kazanılan
İlk 11248 yedek
Kart2
2020/21
30
1.317
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan76%57
Müdahale16
Faul176 kazanılan
İlk 111515 yedek
Kart3
TOPLAM GOL9
İLK 119117 yedek girdi
KART9
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 3 %33
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-154%53
- 4-3-322%22
- 4-3-1-213%13
- 4-4-26%6
- 3-4-1-24%4
- 3-1-4-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Sparta RotterdamA | 2-2 | 88 | 1 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | NEC NijmegenH | 1-3 | 91 | – | 5.9 | ||
| 22.08.2026 | HeerenveenA | 0-2 | 53 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 16.08.2026 | TwenteA | 3-1 | 85 | – | 6.0 | ||
| 09.08.2026 | AjaxH | 0-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | AjaxA | 0-0 | 59↑ | – | 6.6 | ||
| 21.05.2026 | HeerenveenH | 3-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Fortuna SittardH | 2-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | AjaxA | 1-2 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | NAC BredaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 38↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | TwenteA | 0-2 | 3↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | HeraclesAC | 0-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | AZ AlkmaarHC | 2-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | PEC ZwolleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | GroningenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | NEC NijmegenAC | 1-3 | 94 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | FeyenoordH | 0-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | HeerenveenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | CelticAC | 4-2 | 82 | – | 5.3 | ||
| 25.01.2026 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 67↑ | – | 6.5 | ||
| 22.01.2026 | GenkH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | FC VolendamAC | 2-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | PSV EindhovenHC | 1-2 | 83 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | NAC BredaAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.12.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | TwenteHC | 1-1 | 95 | – | 7.7 | ||
| 30.11.2025 | GO Ahead EaglesAC | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | Real BetisAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | TelstarAC | 1-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | AjaxHC | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | FC PortoHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | NEC NijmegenHC | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | AZ AlkmaarA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | SC FreiburgAC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | FC VolendamHC | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | FeyenoordAC | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.10.2025 | BrannAC | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | HeerenveenH | 2-2 | 45↑ | 2 | 6.0 | ||
| 25.09.2025 | LyonHC | 0-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | Fortuna SittardAC | 1-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | GroningenHC | 0-1 | 76 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | ExcelsiorH | 4-1 | 48↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Sparta RotterdamAC | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | HeraclesHC | 4-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Fortuna SittardAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.05.2025 | Sparta RotterdamHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | TwenteAC | 2-0 | 79 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2025 | WaalwijkAC | 0-4 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.04.2025 | AjaxHC | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | GroningenHC | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | GO Ahead EaglesAC | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.03.2025 | HeerenveenHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 15.03.2025 | NEC NijmegenHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Willem IIAC | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 01.03.2025 | NAC BredaHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | PSV EindhovenAC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | Almere City FCHC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.02.2025 | PEC ZwolleAC | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 24.01.2025 | HeraclesAC | 1-1 | 82 | – | 6.6 |
ŞUT12
GOL1
xG1.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%42
- Asist sonrası3%25
- Açık oyun2%17
- Taç sonrası1%8
- Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%50
- Kafa6%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 6 %50
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 2 %17
PİYASA DEĞERİ€350K-12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ19
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2026 · 185 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2009-07-01
Sparta U21
→
Sparta R.
-
Sparta U21
→
Sparta R.
-
2008-07-01
Sparta U19
→
Sparta U21
-
Sparta U19
→
Sparta U21
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
03.2023
SakatlıkŞüpheli
3 maç
02.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
11.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
7 maç
08.2021
Kişisel sebepKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Eredivisie2024 · Utrecht
1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1833 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.1Eredivisie 2025
PERFORMANS58.51833 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
81.1
Defansif bek
80.5
Ayağı iyi stoper
79.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%50
Dakika
%75
Değer / getiri
%95
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%58
Dakika
%85
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.66
7.2
92
Pas hacmi / 90
45.07
45
100
İkili mücadele kazanma
56.03
68
82
Blok / 90
0.88
1.8
49
Pas arası / 90
0.98
1.8
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dominic HyamWrexham · 30
%95
0gol
0asist
60scout
Championship
Erik GodoyArgentinos JRS · 32
%79
1gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Nathanaël SaintiniFC Noah · 25
%78
0gol
0asist
58scout
UEFA Europa Conference League
Domingos DuarteGetafe · 30
%77
1gol
1asist
62scout
€800K
La Liga
Wout FaesMonaco · 27
%74
0gol
0asist
65scout
€10.00M
Ligue 1
António SilvaBenfica · 22
%66
0gol
0asist
57scout
€28.00M
UEFA Champions League
Mathis MagninRodez · 24
%61
1gol
0asist
70scout
€1.50M
Ligue 2
Daniel HerreraSan Lorenzo · 21
%60
0gol
0asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







Greuther Fürth