Domingos Duarte
Portugal · Defender

Domingos Duarte

YAŞ30
BOY192
KİLO80
KULÜPSao Paulo
DOĞUM YERİCascais
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.66 / 90
Kilit pas10.33 / 90
Başarılı dripling10.33 / 90
Kazanılan ikili144.63 / 90
Rating7.48
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.03
Asist 0.000.03
Şut 0.660.37
Kilit pas 0.330.06
Kazanılan ikili 4.633.82
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Primeira Liga2015/2016 · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA U19 Championship2014 Hungary · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
2020 1 2021 1 2022 2 2023 0 2024 1 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 4 272 0 0 7.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 4 272 0 0 7.48
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%67
Müdahale4
Faul31 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26 35 2.895 1 1 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 35 2.895 1 1 6.64
Şut12%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan123%56
Müdahale31
Faul3022 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11341 yedek
G+A / 900.06
Kart12
Kaptan1maçta
2024/25 37 1.876 1 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 37 1.876 1 0 6.87
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan69%59
Müdahale28
Faul2413 kazanılan
İlk 112116 yedek
G+A / 900.05
Kart42
2023/24 27 920 0 0 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 27 920 0 0 6.48
Şut1
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan30%58
Müdahale7
Faul88 kazanılan
İlk 111116 yedek
Kart52
2022/23 36 2.657 0 2 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 36 2.657 0 2 6.80
Şut13%31 isabet
Kilit pas4
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan99%59
Müdahale26
Faul3221 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11306 yedek
G+A / 900.07
Kart111
2021/22 25 1.689 1 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGranada CF 25 1.689 1 0 6.76
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan74%58
Müdahale18
Faul2415 kazanılan
İlk 11196 yedek
G+A / 900.05
Kart71
2020/21 40 3.059 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGranada CF 30 2.374 1 0 6.68
UEFA Europa LeagueGranada CF 10 685 0 0 6.99
Şut10%30 isabet
Kilit pas8
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan121%61
Müdahale38
Faul2823 kazanılan
İlk 11355 yedek
G+A / 900.03
Kart81
TOPLAM GOL6
İLK 1113151 yedek girdi
KART49
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 65 5-3-2 — 42 4-2-3-1 — 26 4-3-3 — 13 5-4-1 — 10 4-1-4-1 — 9 165 maç
  • 4-4-265%39
  • 5-3-242%25
  • 4-2-3-126%16
  • 4-3-313%8
  • 5-4-110%6
  • 4-1-4-19%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Atletico-MGH 2-0 90 1 7.6
29.08.2026 RB BragantinoH 2-1 92 6.9
23.08.2026 Chapecoense-scA 1-0 90 1 7.9
08.08.2026 GremioA 2-1
23.05.2026 OsasunaHC 1-0 91 1 6.9
17.05.2026 ElcheA 1-0 72 6.7
13.05.2026 MallorcaH 3-1 88 6.5
10.05.2026 OviedoA 0-0 35 6.7
03.05.2026 Rayo VallecanoH 0-2 93 6.9
25.04.2026 BarcelonaH 0-2 80 6.2
13.04.2026 LevanteA 1-0 89 6.2
05.04.2026 Athletic ClubH 2-0 89 6.9
21.03.2026 EspanyolA 1-2 97 1 1 2 7.7
14.03.2026 Atletico MadridA 1-0 83 7.2
08.03.2026 Real BetisH 2-0 68 2 6.2
02.03.2026 Real MadridA 0-1 96 6.9
22.02.2026 SevillaH 0-1 95 6.7
14.02.2026 VillarrealH 2-1 89 6.7
08.02.2026 AlavesA 0-2 91 1 7.0
01.02.2026 Celta VigoH 0-0 90 6.6
26.01.2026 GironaA 1-1 93 6.7
18.01.2026 ValenciaH 0-1 90 6.6
02.01.2026 Rayo VallecanoA 1-1 90 1 6.3
21.12.2025 Real BetisA 4-0 100 5.9
13.12.2025 EspanyolH 0-1 67 6.9
06.12.2025 VillarrealA 2-0 74 1 6.7
28.11.2025 ElcheH 1-0 90 7.2
23.11.2025 Atletico MadridH 0-1 90 6.3
09.11.2025 MallorcaA 1-0 90 1 7.2
31.10.2025 GironaH 2-1 90 6.2
25.10.2025 Athletic ClubA 0-1 90 6.2
19.10.2025 Real MadridH 0-1 90 6.2
03.10.2025 OsasunaA 2-1 90 2 6.3
27.09.2025 LevanteH 1-1 45 6.3
24.09.2025 AlavesH 1-1
21.09.2025 BarcelonaA 3-0 90 1 6.7
13.09.2025 OviedoH 2-0 90 7.2
29.08.2025 ValenciaA 3-0 90 6.5
25.08.2025 SevillaA 1-2 90 6.2
24.05.2025 Celta VigoH 1-2 90 6.6
18.05.2025 MallorcaA 1-2 60 6.9
15.05.2025 Athletic ClubH 0-2 90 6.9
10.05.2025 ValenciaA 3-0 90 6.0
02.05.2025 Rayo VallecanoA 1-0
23.04.2025 Real MadridH 0-1 90 7.3
18.04.2025 EspanyolA 1-0 90 7.2
12.04.2025 Las PalmasH 1-3 90 6.3
06.04.2025 ValladolidA 0-4 90 1 1 8.2
30.03.2025 VillarrealH 1-2 90 6.9
16.03.2025 OsasunaA 1-2 97 5.9
09.03.2025 Atletico MadridH 2-1 90 6.9
23.02.2025 Real BetisH 1-2 90 6.7
14.02.2025 GironaA 1-2 90 6.6
09.02.2025 AlavesA 0-1 90 7.2
01.02.2025 SevillaH 0-0 90 1 7.3
26.01.2025 Real SociedadA 0-3 90 7.7
18.01.2025 BarcelonaH 1-1 90 7.3
12.01.2025 Las PalmasA 1-2 90 6.6
21.12.2024 MallorcaH 0-1
15.12.2024 Atletico MadridA 1-0 90 6.9
ŞUT17
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
78' · xG 0.036 55' · xG 0.032 28' · xG 0.042 27' · xG 0.033 45' · xG 0.081 45' · xG 0.039 · GOL 84' · xG 0.103 70' · xG 0.091 45' · xG 0.083 30' · xG 0.035 82' · xG 0.0 · GOL 62' · xG 0.039 88' · xG 0.102 54' · xG 0.152 51' · xG 0.075 72' · xG 0.108 45' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 8 (%47) Duran top — 5 (%29) Taç sonrası — 2 (%12) Açık oyun — 1 (%6) Asist sonrası — 1 (%6) 17 şut
  • Korner8%47
  • Duran top5%29
  • Taç sonrası2%12
  • Açık oyun1%6
  • Asist sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 15 (%88) Sol ayak — 1 (%6) Sağ ayak — 1 (%6) 17 şut
  • Kafa15%88
  • Sol ayak1%6
  • Sağ ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %18
  • 31-45' 4 %24
  • 46-60' 3 %18
  • 61-75' 3 %18
  • 76-90+' 4 %24
AKSİYON HARİTASI2080 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 16 16 17 17 17 18 18 19 19 19 20 20 20 21 21 22 22 23 23 23 23 23 24 27 27 27 28 33 34 35 38 41 49 61 62 77 84
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 14 14 14 15 15 16 17 18 18 20 20 21 21 23 23 23 24 25 29 41 53 55 67
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 5 6 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 10 15 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %33 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 14 16 16 16 16 17 18 18 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2080
Pas 1172 Pas — 1172 (%58) Uzaklaştırma 272 Uzaklaştırma — 272 (%13) Hava t… 176 Hava topu — 176 (%9) Top k… 151 Top kazanma — 151 (%7) Top teması — 56 (%3) Faul — 53 (%3) Pas arası — 53 (%3) Müdahale — 49 (%2) Kurtarış — 21 (%1) Korner kazandırma — 18 (%1)
  • Pas1172%58
  • Uzaklaştırma272%13
  • Hava topu176%9
  • Top kazanma151%7
  • Top teması56%3
  • Faul53%3
  • Pas arası53%3
  • Müdahale49%2
  • Kurtarış21%1
  • Korner kazandırma18%1
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ34
DİSİPLİN14kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 204 maç
Sao Paulo 4maç 2026
Getafe 135maç 2022–2025
Portugal 2020–2022
Granada CF 65maç 2020–2021
Chaves 2017
Belenenses 2016
Sporting CP 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-05 Getafe Sao Paulo
2026-06-29 Getafe Duarte Domingos
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
08.2025 Red card SuspendedKadroda yok 1 maç
03.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 5 maç
05.2024 Omuz sakatlığıKadroda yok 19 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 2 maç
05.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 La Liga2024 · Getafe 1kırmızı · 22 maç
🟥 La Liga2023 · Getafe 1kırmızı · 15 maç
🟨 La Liga2022 · Getafe 10sarı · 31 maç
🟥 La Liga2021 · Granada CF 1kırmızı · 21 maç
🟥 La Liga2020 · Granada CF 1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2895 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.0La Liga 2025
PERFORMANS48.92895 dk
KARARİzlemeye değer65/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 73.4
Agresif stoper 71.6
Defansif bek 71.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %35
Dakika %96
Değer / getiri %99
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %37
Dakika %97
Değer / getiri %97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.64 7.2 92
İkili mücadele kazanma 55.91 68 82
Pas hacmi / 90 26.42 45 59
Pas arası / 90 0.96 1.8 53
Müdahale / 90 0.96 2.4 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam