LİGLigue 2
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili32.39 / 90
Rating5.88
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.37
Asist
0.000.37
Şut
0.001.00
Kilit pas
0.002.29
Başarılı dripling
0.000.89
Kazanılan ikili
2.394.39
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Ligue 22025 · Estac Troyes · 32 maç
10gol11.
10asist1.
9.
Coupe de France2022 · Reims · 2 maç
3gol9.
1asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
2
113
0
0
5.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%38
Müdahale1
Faul2
İlk 112
2025/26
33
2.437
10
10
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%74 isabet
Kilit pas62
Drible24%42 başarı
İkili kazanılan119%39
Müdahale48
Faul6625 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11303 yedek
G+A / 900.74
Kart51
2024/25
2
25
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%50
Müdahale1
2022/23
15
102
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan10%42
Müdahale3
Faul5
Kart2
2021/22
11
347
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan26%43
Müdahale15
Faul162 kazanılan
İlk 1129 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11930 yedek girdi
KART3
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-27%25
- 3-4-2-16%21
- 4-2-3-16%21
- 4-3-34%14
- 3-5-23%11
- 3-4-32%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | FSV Mainz 05H | 0-5 | 46 | 0 | 5.7 | ||
| 29.08.2026 | Borussia DortmundA | 2-0 | 67 | 0 | 6.1 | ||
| 09.05.2026 | GrenobleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | LavalH | 4-0 | 72 | 1 | 1 | 1 | 9.0 |
| 25.04.2026 | Saint EtienneA | 0-3 | 89 | 1 | – | 6.5 | |
| 18.04.2026 | BoulogneH | 1-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | RodezA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 04.04.2026 | MontpellierA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.03.2026 | DunkerqueH | 5-1 | 79 | 1 | 1 | 2 | 8.5 |
| 16.03.2026 | AnnecyA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.03.2026 | Clermont FootH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 02.03.2026 | AmiensA | 0-2 | 90 | 1 | – | 6.2 | |
| 21.02.2026 | PAUH | 4-3 | 89 | 1 | 3 | 8.7 | |
| 16.02.2026 | BastiaA | 0-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | NancyA | 2-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | Le MansH | 0-2 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | GuingampA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | ReimsH | 2-1 | 77 | 1 | – | 7.2 | |
| 03.01.2026 | RED Star FC 93H | 1-0 | 80 | 1 | – | 7.5 | |
| 15.12.2025 | BoulogneA | 1-2 | 73 | 1 | 5.6 | ||
| 06.12.2025 | RodezH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 21.11.2025 | LavalA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.11.2025 | Saint EtienneH | 2-3 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 03.11.2025 | PAUA | 1-1 | 24 | – | 6.6 | ||
| 28.10.2025 | AmiensH | 3-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 17.10.2025 | BastiaH | 1-0 | 23 | – | 3.9 | ||
| 03.10.2025 | Le MansA | 2-2 | 69 | – | 6.2 | ||
| 26.09.2025 | AnnecyH | 3-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 23.09.2025 | RED Star FC 93A | 1-3 | 77 | 2 | – | 6.9 | |
| 20.09.2025 | GuingampH | 5-2 | 71 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 12.09.2025 | NancyH | 3-0 | 83 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.08.2025 | DunkerqueA | 2-0 | 79 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | MontpellierH | 1-0 | 89 | 1 | 4 | 8.7 | |
| 15.08.2025 | Clermont FootA | 0-0 | 33↑ | 1 | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | GrenobleH | 2-1 | 18↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 25.08.2024 | MarseilleA | 2-2 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2024 | LilleH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2023 | Paris Saint GermainA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2023 | AjaccioA | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 30.10.2022 | Stade Brestois 29A | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2022 | AuxerreH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2022 | LorientA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.10.2022 | Paris Saint GermainH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2022 | Estac TroyesA | 2-2 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 18.09.2022 | MonacoH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | ToulouseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | LensH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2022 | AngersA | 2-4 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 28.08.2022 | LyonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | StrasbourgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2022 | Clermont FootH | 2-4 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 07.08.2022 | MarseilleA | 4-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 14.05.2022 | Saint EtienneA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2022 | LensH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | StrasbourgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2022 | MonacoA | 1-2 | 25↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.02.2022 | Stade Brestois 29H | 1-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 13.02.2022 | NantesA | 1-0 | 70↑ | – | 6.3 | ||
| 06.02.2022 | BordeauxH | 5-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 23.01.2022 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 33↑ | – | 7.0 |
ŞUT37
GOL10
xG0.0
xG FARKI+10.0over performing
DÖNÜŞÜM%27.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%59
- Korner7%19
- Açık oyun5%14
- Taç sonrası2%5
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak24%65
- Sol ayak9%24
- Kafa4%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
- 1-15' 11 %30
- 16-30' 6 %16
- 31-45' 4 %11
- 46-60' 5 %14
- 61-75' 8 %22
- 76-90+' 3 %8
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 63 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Stade Reims U19
→
Stade Reims B
-
Stade Reims U19
→
Stade Reims B
-
2020-07-30
Paris SG U17
→
Stade Reims U19
free transfer
Paris SG U17
→
Stade Reims U19
free transfer
2018-08-01
RC Épernay Jgd.
→
Paris SG U17
free transfer
RC Épernay Jgd.
→
Paris SG U17
free transfer
2012-09-01
Rodez AF Jugend
→
RC Épernay Jgd.
free transfer
Rodez AF Jugend
→
RC Épernay Jgd.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2022
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 22025 · Estac Troyes
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2437 dk
Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.2Ligue 2 2025
PERFORMANS77.02437 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
94.9
Numara 10
92.4
Box-to-box orta saha
89.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%98
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%98
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.29
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
77
76
100
Asist / 90
0.37
0.28
100
Müdahale / 90
1.77
1.8
98
Ortalama rating
6.97
7.2
97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Qazim LaciRizespor · 29
%95
7gol
9asist
68scout
Süper Lig
Diego SánchezTigres UANL · 20
%74
4gol
2asist
66scout
Liga MX
Pablo FornalsReal Betis · 29
%69
9gol
6asist
66scout
€8.00M
La Liga
Sebastian JørgensenAarhus · 25
%68
1gol
2asist
63scout
Superliga
Valdemar ByskovFC Midtjylland · 20
%64
7gol
3asist
77scout
Superliga
Aron DønnumToulouse · 27
%62
4gol
3asist
67scout
€5.00M
Ligue 1
Daan RotsTwente · 24
%61
9gol
4asist
70scout
€4.00M
Eredivisie
Henrik BjørdalValerenga · 28
%60
4gol
6asist
69scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Troyes
FC Annecy
Rodez AF