Alan Virginius
France · Attacker

Alan Virginius

YAŞ22
BOY180 cm
KİLO65 kg
DOĞUM YERİSoisy-sous-Montmoren
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.38 / 90
Kilit pas20.76 / 90
Başarılı dripling10.38 / 90
Kazanılan ikili41.53 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.28
Şut 0.381.13
Kilit pas 0.761.13
Başarılı dripling 0.382.26
Kazanılan ikili 1.534.81
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
2022 1 2023 2 2024 2 2025 0
GolAsist
2025/26 7 236 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys 7 236 0 0 6.75
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan4%27
Müdahale1
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1134 yedek
2024/25 10 318 1 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 10 318 1 1 6.72
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan17%61
Müdahale4
Faul35 kazanılan
İlk 1128 yedek
G+A / 900.57
Kart1
2023/24 28 1.112 0 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 14 944 0 2 6.73
UEFA Europa Conference LeagueLille 7 92 0 0 7.10
Ligue 1Lille 7 76 0 0 6.45
Şut10%60 isabet
Kilit pas14
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan34%40
Müdahale10
Faul47 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111414 yedek
G+A / 900.16
2022/23 27 280 1 0 6.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 27 280 1 0 6.33
Şut9%56 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan6%16
Müdahale3
Faul62 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11126 yedek
G+A / 900.32
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 112047 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 47 4-4-2 — 6 3-4-2-1 — 5 3-4-3 — 4 4-1-4-1 — 2 4-3-3 — 2 66 maç
  • 4-2-3-147%71
  • 4-4-26%9
  • 3-4-2-15%8
  • 3-4-34%6
  • 4-1-4-12%3
  • 4-3-32%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
2 Ł. ŁakomyŁ. Łakomy 1 M. ChamM. Cham 1 H. KeïtaH. Keïta Virginius 4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.01.2026 VfB StuttgartA 3-2 7
22.01.2026 LyonH 0-1 80 6.2
11.12.2025 LilleH 1-0 76 1 7.9
27.11.2025 Aston VillaA 2-1 28 6.7
06.11.2025 PAOKA 4-0 45 6.2
23.10.2025 LudogoretsH 3-2
02.10.2025 FCSBA 0-2
29.01.2025 FK Crvena ZvezdaH 0-1 45 1 6.9
22.01.2025 CelticA 1-0
11.12.2024 VfB StuttgartA 5-1 76 1 6.2
26.11.2024 AtalantaH 1-6 45 6.6
06.11.2024 Shakhtar DonetskA 2-1 28 6.3
23.10.2024 InterH 0-1 59 6.9
01.10.2024 BarcelonaA 5-0 17 6.7
17.09.2024 Aston VillaH 0-3 27 1 6.3
27.08.2024 GalatasarayA 0-1 21 1 2 7.9
21.08.2024 GalatasarayH 3-2
19.05.2024 LorientA 5-0 82 2 6.9
12.05.2024 LyonH 0-1 84 1 6.9
04.05.2024 MonacoA 4-1 78 1 7.0
28.04.2024 ReimsH 4-1 81 6.9
20.04.2024 LensA 1-0 63 6.3
14.04.2024 MontpellierH 1-1 67 6.5
06.04.2024 Paris Saint GermainA 1-1 63 1 6.9
31.03.2024 ToulouseH 0-3 89 3 6.9
17.03.2024 Le HavreH 2-1 78 2 7.3
10.03.2024 MetzA 1-0 29 6.7
02.03.2024 MarseilleH 1-5 62 6.7
25.02.2024 NiceA 0-0 29 1 6.3
11.02.2024 Stade Brestois 29H 1-1 66 6.2
14.01.2024 NantesA 1-2 73 6.7
14.12.2023 KI KlaksvikH 3-0 13 7.0
30.11.2023 Olimpija LjubljanaA 0-2
26.11.2023 LyonA 0-2
09.11.2023 Slovan BratislavaA 1-1
26.10.2023 Slovan BratislavaH 2-1
05.10.2023 KI KlaksvikA 0-0 78 1 7.2
01.10.2023 Le HavreA 0-2 9 6.3
26.09.2023 ReimsH 1-2
20.09.2023 Olimpija LjubljanaH 2-0 1
16.09.2023 RennesA 2-2
03.09.2023 MontpellierH 1-0
24.08.2023 HNK RijekaH 2-1
20.08.2023 NantesH 2-0
11.08.2023 NiceA 1-1 67 6.6
03.06.2023 Estac TroyesA 1-1
14.05.2023 MonacoA 0-0 8 6.3
06.05.2023 ReimsA 1-0
22.04.2023 AuxerreA 1-1
16.04.2023 MontpellierH 2-1
08.04.2023 AngersA 1-0 21 6.3
02.04.2023 LorientH 3-1
18.03.2023 ToulouseA 0-2
10.03.2023 LyonH 3-3 16 6.3
04.03.2023 LensA 1-1
24.02.2023 Stade Brestois 29H 2-1
19.02.2023 Paris Saint GermainA 4-3 10 6.2
12.02.2023 StrasbourgH 2-0 17 1 6.2
04.02.2023 RennesA 1-3 11 1 6.3
01.02.2023 Clermont FootH 0-0 15 1 6.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 72 maç
BSC Young Boys 17maç 2024–2025
France U21 2025
France U20 2023–2024
Lille 41maç 2022–2023
Clermont Foot 14maç 2023
France U19 2021–2022
Sochaux 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
02.2024 SakatlıkKadroda yok 6 maç
10.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
SC Paderborn 07 %51 2026-08-27
SC Paderborn 07 %51 2026-08-24
SC Paderborn 07 %52 2026-08-19
SC Paderborn 07 %46 2026-08-17
RSC Anderlecht %26 2026-07-27
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 236 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.9UEFA Europa League 2025
PERFORMANS18.4236 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %29
Dakika %48
Değer / getiri %23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %32
Dakika %51
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam