Gol40.23 / 90
Asist20.12 / 90
Şut181.04 / 90
Kilit pas130.75 / 90
Başarılı dripling50.29 / 90
Kazanılan ikili341.97 / 90
Rating6.44
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
- Gol 0.23 %35
- Şut 1.0 %15
- Asist 0.12 %40
- Kilit pas 0.75 %25
- Drible 0.29 %10
- İkili mücadele %23 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1557 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Ligue 22026 · Rodez · 4 maç
1asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
National Division2023/2024 · Luxembourg
🏆
Trophée des Champions2020/2021 · France
🏆
Coupe de France2020/2021 · France
🥈
Challenger Pro League2024/2025 · Belgium · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12020/2021 · France · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2019/2020 · Europe · 2nd Place
2025/26
36
1.586
4
2
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas14
Drible5%22 başarı
İkili kazanılan34%22
Müdahale11
Faul407 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111620 yedek
G+A / 900.34
2020/21
3
1
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 1103 yedek girdi
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-22%67
- 4-2-3-11%33
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2026 | Saint EtienneA | 0-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 12.05.2026 | RED Star FC 93A | 2-3 | 5↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | AnnecyA | 1-2 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Saint EtienneH | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | LavalA | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | AmiensH | 3-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 13.04.2026 | Estac TroyesH | 2-1 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | DunkerqueA | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | BastiaH | 1-1 | 77 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | ReimsA | 1-2 | 80 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | GrenobleH | 1-0 | 84 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | GuingampA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | MontpellierH | 1-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 13.02.2026 | Clermont FootA | 1-2 | 15↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 06.02.2026 | BoulogneA | 1-2 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 30.01.2026 | RED Star FC 93H | 1-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 23.01.2026 | NancyA | 1-3 | 12↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 16.01.2026 | Le MansH | 1-1 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | PAUA | 3-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | GuingampH | 2-1 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | Estac TroyesA | 1-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 21.11.2025 | DunkerqueH | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2025 | GrenobleA | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 31.10.2025 | MontpellierA | 2-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 28.10.2025 | AnnecyH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | AmiensA | 2-1 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 17.10.2025 | ReimsH | 2-2 | 85 | 2 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | RED Star FC 93A | 1-1 | 87 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 26.09.2025 | PAUH | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.09.2025 | BastiaA | 2-3 | 90 | 2 | 1 | 7.2 | |
| 19.09.2025 | Clermont FootH | 0-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | Le MansA | 0-1 | 71 | 1 | 5.9 | ||
| 29.08.2025 | BoulogneH | 1-0 | 67 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | LavalH | 1-1 | 71 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 16.08.2025 | Saint EtienneA | 4-0 | 27↑ | – | 5.9 | ||
| 09.08.2025 | NancyH | 0-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 13.04.2021 | Bayern MunichH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2021 | StrasbourgA | 1-4 | 1↑ | – | – | ||
| 07.04.2021 | Bayern MunichA | 2-3 | –↑ | – | – |
ŞUT29
GOL5
xG0.0
xG FARKI+5.0over performing
DÖNÜŞÜM%17.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%66
- Duran top3%10
- Taç sonrası2%7
- Kontra atak2%7
- Açık oyun2%7
- shootout1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak22%76
- Kafa4%14
- Sol ayak3%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 3 %10
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 5 %17
- 61-75' 6 %21
- 76-90+' 6 %21
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Differdange 03
→
La Louvière
?
Differdange 03
→
La Louvière
?
2019-07-01
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
2018-07-01
PSG Youth
→
Paris SG U17
-
PSG Youth
→
Paris SG U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1557 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.6Ligue 2 2025
PERFORMANS42.31557 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
68.4
Bağlantı kuran forvet
65.3
Pivot forvet
62.8
Çizgi kanadı
21.0
Bağlantı kuran forvet
20.2
Bitirici
16.1
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%43
Dakika
%77
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%57
Dakika
%88
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.44
7.15
90
Performans skoru
42.3
76
56
Gol / 90
0.23
0.42
55
Asist / 90
0.12
0.2
60
Müdahale / 90
0.64
1.4
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Martijn KaarsFC St. Pauli · 26
%95
2gol
1asist
53scout
€3.00M
Bundesliga
Ismaël SeoneHaugesund · 20
%77
1gol
0asist
48scout
Eliteserien
Ariath PiolReal Salt Lake · 21
%76
1gol
1asist
50scout
Major League Soccer
Jacob MurrellDC United · 21
%69
2gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Gonzalo Javier MoralesBarracas Central · 22
%68
3gol
1asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Daniel RiosVancouver Whitecaps · 30
%66
4gol
2asist
55scout
Major League Soccer
Taylor SilverholtIF Elfsborg · 24
%60
6gol
2asist
66scout
Allsvenskan
Borja IglesiasCelta Vigo · 32
%60
2gol
1asist
46scout
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Lorient B
US Avranches
SC Bastia