Gol50.73 / 90
Asist10.15 / 90
Şut213.06 / 90
Kilit pas30.44 / 90
Başarılı dripling182.63 / 90
Kazanılan ikili436.27 / 90
Rating7.59
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 64 orta sahalar
- Kilit pas 0.44 %27
- Asist 0.15 %65
- Drible 2.63 %92
- Pas isabeti %73 %10
- Top kapma 0.29 %2
- İkili mücadele %44 %79
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 617 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Veikkausliiga2026 · FF Jaro · 21 maç
5gol1.
1asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
8
617
5
1
7.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%67 isabet
Kilit pas3
Drible18%86 başarı
İkili kazanılan43%44
Müdahale1
Faul818 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 118
G+A / 900.88
2025/26
10
47
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%41
Müdahale3
Faul22 kazanılan
2024/25
16
523
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas10
Drible14%50 başarı
İkili kazanılan39%48
Müdahale9
Faul515 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11412 yedek
Kart2
2023/24
29
204
1
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas5
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan7%29
Müdahale1
Faul62 kazanılan
İlk 11128 yedek
G+A / 901.32
Kart1
2021/22
17
103
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan15%56
Müdahale3
Faul49 kazanılan
Ofsayt1
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 111122 yedek girdi
KART2
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%64
- 4-3-38%24
- 3-4-32%6
- 4-4-22%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | IlvesH | 2-1 | 47 | 1 | 1 | 3 | 8.7 |
| 27.06.2026 | Turku PSA | 3-2 | 68 | 2 | 7 | 8.2 | |
| 17.06.2026 | IlvesA | 5-0 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 13.06.2026 | HJK HelsinkiH | 2-5 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | Inter TurkuA | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | Turku PSH | 2-2 | 73 | 2 | 4 | 8.7 | |
| 18.04.2026 | KuPSH | 1-1 | 78 | 2 | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | LahtiH | 0-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 31.08.2025 | AIK StockholmA | 2-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | Hammarby FFH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | IF BrommapojkarnaA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | HalmstadA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | Osters IFH | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | Mjallby AIFA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | IFK GoteborgH | 0-1 | 8↑ | – | 7.2 | ||
| 14.07.2025 | Mjallby AIFH | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 06.07.2025 | IFK GoteborgA | 3-1 | 2↑ | – | – | ||
| 28.06.2025 | Osters IFA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2024 | Malmo FFA | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 19.07.2024 | Malmo FFH | 3-4 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 13.07.2024 | GaisH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2024 | Mjallby AIFA | 3-2 | 18↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.06.2024 | IFK NorrkopingH | 5-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | Hammarby FFA | 3-0 | 72 | 2 | 6.9 | ||
| 20.05.2024 | Vasteras SK FKH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.05.2024 | IFK GoteborgH | 2-2 | 74 | 2 | 7.3 | ||
| 11.05.2024 | AIK StockholmA | 1-3 | 72 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2024 | BK HackenH | 0-3 | 45↑ | 2 | 7.3 | ||
| 29.04.2024 | IF ElfsborgA | 2-0 | 23↑ | – | 7.2 | ||
| 24.04.2024 | IF BrommapojkarnaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | IFK VarnamoH | 0-1 | 25↑ | 1 | 6.5 | ||
| 14.04.2024 | Djurgardens IFA | 2-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 08.04.2024 | Kalmar FFA | 1-2 | 28↑ | – | 7.9 | ||
| 01.04.2024 | HalmstadH | 3-0 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.11.2023 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | Djurgardens IFA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2023 | Hammarby FFA | 2-2 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 21.10.2023 | IF BrommapojkarnaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | IFK GoteborgA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | Degerfors IFH | 3-2 | 12↑ | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 25.09.2023 | IFK VarnamoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | Varbergs BoIS FCH | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | HalmstadA | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 28.08.2023 | Malmo FFH | 1-3 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.08.2023 | BK HackenA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2023 | Kalmar FFH | 3-0 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 06.08.2023 | IF ElfsborgA | 1-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 31.07.2023 | AIK StockholmH | 0-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 24.07.2023 | Mjallby AIFH | 2-3 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 15.07.2023 | Degerfors IFA | 0-3 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 09.07.2023 | Hammarby FFH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.07.2023 | Malmo FFA | 3-0 | 7↑ | – | – | ||
| 11.06.2023 | IFK GoteborgH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2023 | IFK VarnamoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.05.2023 | IF BrommapojkarnaA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | HalmstadH | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 14.05.2023 | Mjallby AIFA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2023 | Kalmar FFA | 2-2 | 11↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 29.04.2023 | AIK StockholmA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 23.04.2023 | BK HackenH | 1-4 | 12↑ | – | 6.7 |
ŞUT89
GOL7
xG8.7
xG FARKI-1.7under performing
DÖNÜŞÜM%7.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun62%70
- Korner9%10
- Serbest vuruş7%8
- Taç sonrası6%7
- Penaltı5%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak72%81
- Sağ ayak16%18
- Kafa1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR89 şut
- 1-15' 11 %12
- 16-30' 15 %17
- 31-45' 26 %29
- 46-60' 15 %17
- 61-75' 7 %8
- 76-90+' 15 %17
SCOUT RAPORUAggregated only · 47 dk
Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU27.9Allsvenskan 2025
PERFORMANS10.047 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 128 oyuncu
Scout skoru
%9
Performans
%15
Dakika
%17
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%19
Performans
%26
Dakika
%26
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolás LaméndolaAtletico Tucuman · 27
%95
3gol
3asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Sergio RodelasGranada CF · 21
%80
0gol
1asist
57scout
€800K
Segunda División
Youssoupha SanyangOsters IF · 20
%74
0gol
1asist
48scout
Allsvenskan
Nilson AnguloAnderlecht · 22
%68
6gol
5asist
74scout
Jupiler Pro League
Diego MoreiraStrasbourg · 21
%68
0gol
2asist
52scout
€25.00M
UEFA Europa Conference League
Lenny PintorEyüpspor · 25
%65
0gol
0asist
35scout
Süper Lig
Weslley PatatiAZ Alkmaar · 22
%63
2gol
2asist
67scout
Eredivisie
Naci ÜnüvarHeracles · 22
%60
0gol
1asist
51scout
€1.50M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum