LİGBundesliga
BU SEZON1G · 2A
Gol10.11 / 90
Asist20.22 / 90
Şut20.22 / 90
Kilit pas40.43 / 90
Başarılı dripling40.43 / 90
Kazanılan ikili424.54 / 90
Rating6.63
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.220.00
Şut
0.220.20
Kilit pas
0.430.48
Başarılı dripling
0.430.75
Kazanılan ikili
4.544.28
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2022/2023 · Belgium
🏆
First Division A2021/2022 · Belgium
🏆
Trophée des Champions2018/2019 · France
🏆
Ligue 12018/2019 · France
🏆
Ligue 12017/2018 · France
🏆
Coupe de France2017/2018 · France
🏆
Trophée des Champions2017/2018 · France
🏆
Coupe de la Ligue2017/2018 · France
🏆
Championnat National U192015/2016 · France
🥈
Coupe de France2018/2019 · France · 2nd Place
🥈
UEFA Youth League2015/2016 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
26
833
1
2
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan42%66
Müdahale13
Faul78 kazanılan
İlk 111016 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2024/25
37
1.757
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas7
Drible13%81 başarı
İkili kazanılan87%58
Müdahale36
Faul149 kazanılan
İlk 112116 yedek
Kart41
2023/24
14
635
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan44%52
Müdahale21
Faul122 kazanılan
İlk 1177 yedek
Kart31
2022/23
25
1.437
1
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan66%56
Müdahale23
Faul169 kazanılan
İlk 11169 yedek
G+A / 900.06
Kart21
2021/22
41
3.013
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas11
Drible20%74 başarı
İkili kazanılan150%58
Müdahale60
Faul2823 kazanılan
İlk 11365 yedek
Kart112
2020/21
35
1.531
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas8
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan80%62
Müdahale31
Faul168 kazanılan
İlk 111718 yedek
G+A / 900.06
Kart6
TOPLAM GOL4
İLK 115460 yedek girdi
KART18
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-127%28
- 3-5-223%24
- 4-2-3-118%19
- 3-4-1-217%18
- 4-3-37%7
- 4-1-4-14%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | FSV Mainz 05A | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | 1.FC KölnH | 2-2 | 67 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2026 | RB LeipzigA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | VfL WolfsburgH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | SC FreiburgA | 0-1 | 102 | 1 | – | 6.9 | |
| 08.03.2026 | Werder BremenH | 1-4 | 82 | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | Hamburger SVA | 3-2 | 83 | – | 6.7 | ||
| 06.02.2026 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 54 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Borussia DortmundH | 0-3 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | VfB StuttgartA | 1-1 | 21↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 15.01.2026 | FC AugsburgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | FSV Mainz 05H | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | 1.FC KölnA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2025 | RB LeipzigH | 3-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | VfL WolfsburgA | 3-1 | 78 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 29.11.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | FC St. PauliA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Bayern MünchenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | SC FreiburgH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2025 | Werder BremenA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Borussia MönchengladbachA | 4-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | Borussia DortmundH | 2-3 | 60↑ | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | FSV Mainz 05H | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | RB LeipzigA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | FC AugsburgH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 14.03.2025 | FC St. PauliA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | VfL BochumA | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | VfB StuttgartH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | Werder BremenA | 1-3 | 82 | – | 7.3 | ||
| 08.02.2025 | Union BerlinH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 30.01.2025 | AnderlechtA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | TottenhamH | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Holstein KielA | 1-3 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 15.01.2025 | Bayern MünchenA | 5-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 11.01.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2024 | Borussia MönchengladbachH | 1-2 | 34 | – | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | Borussia DortmundA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.12.2024 | FCSBH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 08.12.2024 | SC FreiburgH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2024 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | SC BragaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | RB LeipzigH | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | FC St. PauliH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2024 | 1. FC HeidenheimA | 0-0 | 83 | – | 7.5 | ||
| 24.10.2024 | FC PortoA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | Dynamo KyivH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Werder BremenH | 3-4 | 18 | – | 3.2 | ||
| 25.09.2024 | FC MidtjyllandA | 1-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | Union BerlinA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT3
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%33
- Duran top1%33
- Korner1%33
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 2 %67
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI757 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %29
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR757
- Pas535%72
- Top kazanma73%10
- Uzaklaştırma49%7
- Müdahale22%3
- Top teması18%2
- Hava topu16%2
- Faul11%1
- Pas arası10%1
- Shieldballopp8%1
- Korner kazandırma3%0
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ32
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-03
Paris SG U19
→
Paris SG B
-
Paris SG U19
→
Paris SG B
-
2016-07-01
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
09.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2025
Muscle bruiseKadroda yok
2 maç
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
05.2024
Kalça sakatlığıKadroda yok
8 maç
11.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
6 maç
04.2023
HastalıkŞüpheli
1 maç
08.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
08.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Bundesliga2024 · 1899 Hoffenheim
1kırmızı · 22 maç
🟥
Bundesliga2022 · 1899 Hoffenheim
1kırmızı · 19 maç
🟨
Jupiler Pro League2021 · Club Brugge KV
8sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 833 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Bundesliga 2025
PERFORMANS66.7833 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
69.7
Defansif bek
69.5
Ayağı iyi stoper
68.0
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%76
Dakika
%47
Değer / getiri
%42
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%80
Dakika
%68
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.63
7.1
93
Performans skoru
66.7
74
90
Pas arası / 90
1.94
2.2
88
İkili mücadele kazanma
65.62
62
100
Dakika güvenliği
51.1
78
66
Müdahale / 90
1.4
3
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cenk ŞenBodrum FK · 25
%95
0gol
4asist
72scout
1. Lig
Armando IzzoAvellino · 33
%83
1gol
2asist
59scout
€1.50M
Serie B
Gerard MartínBarcelona · 23
%77
0gol
1asist
64scout
€25.00M
UEFA Champions League
Olivier BoscagliBrighton · 28
%75
0gol
1asist
59scout
€15.00M
Premier League
Gora DioufKV Mechelen · 22
%73
1gol
1asist
73scout
Jupiler Pro League
Santiago MoyaAldosivi · 22
%73
1gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Jeremy MellotCastellón · 32
%64
0gol
1asist
72scout
€700K
Segunda División
Çağtay KurukalıpFatih Karagümrük · 23
%60
0gol
2asist
80scout
€600K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Club Brugge