LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.24 / 90
Kilit pas30.71 / 90
Başarılı dripling20.47 / 90
Kazanılan ikili214.95 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 1.88 %79
- Pas arası 1.88 %87
- Blok 0.24 %39
- İkili mücadele %50 %26
- Pas isabeti %85 %43
- Faul (az iyi) 1.41 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 382 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2021/2022 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
382
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan21%50
Müdahale8
Faul611 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26
33
1.263
0
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas7
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan72%61
Müdahale25
Faul1726 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111419 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2024/25
34
2.573
0
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas15
Drible8%30 başarı
İkili kazanılan126%51
Müdahale37
Faul4142 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11295 yedek
G+A / 900.14
Kart7
2021/22
12
91
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan8%62
Müdahale3
Faul22 kazanılan
İlk 11111 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 115225 yedek girdi
KART14
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-157%79
- 4-4-26%8
- 4-1-4-14%6
- 4-3-32%3
- 4-4-1-12%3
- 4-3-1-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | KayserisporH | 1-1 | 57 | 0 | 6.8 | ||
| 29.08.2026 | İstanbulsporA | 1-1 | 83 | 0 | 6.7 | ||
| 21.08.2026 | BursasporH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.08.2026 | ÜmraniyesporH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | Iğdır FKA | 2-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | AlanyasporH | 2-1 | 87 | – | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | KocaelisporA | 0-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | GenclerbirligiH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | BesiktasA | 0-0 | 7↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | EyüpsporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | KonyasporA | 3-0 | 91 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | RizesporH | 2-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 19.03.2026 | KayserisporA | 1-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | FenerbahceH | 2-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2026 | TrabzonsporA | 3-1 | 5↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | SamsunsporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2026 | KasimpasaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | AntalyasporH | 1-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | GoztepeA | 2-1 | 87 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | GalatasarayH | 1-3 | 88 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | Istanbul BasaksehirA | 2-1 | 95 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | AlanyasporA | 2-0 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | KocaelisporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | GenclerbirligiA | 3-0 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | EyüpsporA | 1-1 | 26 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | KonyasporH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 03.11.2025 | RizesporA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 24.10.2025 | KayserisporH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 19.10.2025 | FenerbahceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-2 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | TrabzonsporH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | SamsunsporA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | KasimpasaH | 0-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | AntalyasporA | 1-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | GoztepeH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.05.2025 | BandırmasporH | 3-1 | 119 | 1 | – | 7.0 | |
| 10.05.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | PendiksporA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | KeçiörengücüH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 19.04.2025 | BolusporA | 1-0 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | GenclerbirligiH | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.04.2025 | EroksporA | 2-1 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | Erzurum BBH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | KocaelisporH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | AdanasporA | 1-2 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 17.02.2025 | ŞanlıurfasporH | 1-1 | 9 | – | 6.7 | ||
| 13.02.2025 | AnkaragucuA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | Manisa BBSKA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.01.2025 | AmedA | 1-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 11.01.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | PendiksporH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | BolusporH | 2-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 08.12.2024 | GenclerbirligiA | 1-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | EroksporH | 1-0 | 99 | – | 6.9 |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%40
- Açık oyun1%20
- Kontra atak1%20
- Serbest vuruş1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 2 %40
AKSİYON HARİTASI889 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR889
- Pas580%68
- Top kazanma56%7
- Faul41%5
- Uzaklaştırma39%5
- Top teması32%4
- Müdahale26%3
- Pas arası24%3
- Hava topu19%2
- Korner kazandırma16%2
- Çalım16%2
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 88 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Kasimpasa Yth
→
Kasimpasa U21
-
Kasimpasa Yth
→
Kasimpasa U21
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2026 · Fatih Karagümrük
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1263 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.6Süper Lig 2025
PERFORMANS66.41263 dk
KARARİzlemeye değer75/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
80.0
Defansif bek
80.0
Klasik stoper
77.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%80
Dakika
%67
Değer / getiri
%87
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%79
Dakika
%76
Değer / getiri
%94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.73
7.1
95
Performans skoru
66.4
74
90
Dakika güvenliği
100
78
100
Pas arası / 90
1.78
2.2
81
Müdahale / 90
1.78
3
59
İkili mücadele kazanma
61.02
62
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cenk ŞenBodrum FK · 25
%95
0gol
4asist
72scout
1. Lig
Gora DioufKV Mechelen · 22
%79
1gol
1asist
73scout
Jupiler Pro League
Eric BocatStoke City · 26
%74
0gol
1asist
68scout
Championship
Lucas FerreiraDefensa Y Justicia · 25
%66
1gol
1asist
76scout
Liga Profesional Argentina
Jeremy MellotCastellón · 32
%66
0gol
1asist
72scout
€700K
Segunda División
Melvin BardNice · 25
%64
2gol
1asist
70scout
€10.00M
Ligue 1
Souleyman DoumbiaCharlotte · 29
%63
0gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Mario GarciaRacing Santander · 22
%60
0gol
1asist
78scout
€900K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Iskenderunspor
Igdir FK