BU SEZON0G · 1A
Asist10.51 / 90
Şut31.52 / 90
Kilit pas73.54 / 90
Başarılı dripling21.01 / 90
Kazanılan ikili73.54 / 90
Rating6.51
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.510.23
Şut
1.521.58
Kilit pas
3.542.38
Başarılı dripling
1.010.79
Kazanılan ikili
3.543.96
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
10
178
0
1
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas7
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan7%29
Müdahale4
Faul71 kazanılan
İlk 1119 yedek
G+A / 900.51
Kart2
2024/25
29
1.001
2
4
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas27
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan49%35
Müdahale17
Faul3620 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11821 yedek
G+A / 900.54
Kart6
2023/24
13
43
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
İkili kazanılan4%33
Müdahale1
Faul13 kazanılan
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11927 yedek girdi
KART8
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-216%44
- 4-2-3-114%39
- 4-3-34%11
- 4-2-2-21%3
- 4-3-1-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Sao PauloH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-2 | 13↑ | 1 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | Chapecoense-scA | 2-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | PalmeirasH | 1-1 | 4↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | CruzeiroH | 0-1 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | Vasco DA GamaH | 1-1 | 13↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 05.04.2026 | GremioA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2026 | SantosA | 2-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 11.02.2026 | Atletico-MGA | 3-3 | 40↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.02.2026 | MirassolH | 2-2 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 11.11.2024 | MonterreyA | 2-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 06.11.2024 | MazatlánH | 0-0 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | TolucaA | 2-2 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | Club QueretaroH | 4-0 | 26↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 24.10.2024 | AtlasH | 0-0 | 62 | – | 6.7 | ||
| 20.10.2024 | FC JuarezA | 2-3 | 77 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 06.10.2024 | Club AmericaH | 1-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | Tigres UANLA | 2-2 | 81 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 21.09.2024 | Atletico San LuisH | 1-0 | 101 | 1 | 7.9 | ||
| 19.09.2024 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | Cruz AzulH | 1-2 | 72 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2024 | Club TijuanaA | 2-1 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | Santos LagunaH | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.07.2024 | Sao PauloA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2024 | InternacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2024 | VitoriaA | 0-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 07.07.2024 | Atletico-MGH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2024 | CuiabaA | 1-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 29.06.2024 | Vasco DA GamaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2024 | RB BragantinoH | 2-1 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.06.2024 | CriciumaA | 2-1 | 23↑ | 1 | 7.2 | ||
| 19.06.2024 | Atletico ParanaenseH | 1-1 | 9↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 16.06.2024 | GremioA | 1-2 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 02.06.2024 | CorinthiansA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | Fortaleza ECA | 1-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | BahiaH | 1-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 28.04.2024 | FlamengoA | 0-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | JuventudeH | 5-1 | 45↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 19.04.2024 | Atletico GoianienseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2023 | InternacionalA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | CruzeiroH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | CoritibaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | SantosH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | RB BragantinoA | 2-2 | 32↑ | 2 | 6.3 | ||
| 27.08.2023 | BahiaH | 3-0 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 19.08.2023 | Sao PauloA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2023 | InternacionalH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2023 | CruzeiroA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2023 | CoritibaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2023 | SantosA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.07.2023 | RB BragantinoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.07.2023 | GremioA | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş3%50
- Asist sonrası2%33
- Duran top1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 52 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
CONMEBOL Libertadores2024 · Botafogo
1kırmızı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 178 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.4Serie A 2026
PERFORMANS79.0178 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-19.4
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
56.3
Derinden oyun kurucu
55.2
Numara 10
54.9
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%98
Dakika
%47
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%98
Dakika
%43
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
3.54
1.8
100
Performans skoru
79
76
100
Asist / 90
0.51
0.28
100
Müdahale / 90
2.02
1.8
100
Ortalama rating
6.51
7.2
90
Başarılı drible / 90
1.01
1.5
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Niko TsakirisSan Jose Earthquakes · 20
%95
2gol
4asist
77scout
Major League Soccer
Evangelos PatoulidisSandefjord · 24
%92
2gol
0asist
58scout
Eliteserien
Wikelman CarmonaCF Montreal · 22
%76
4gol
2asist
68scout
Major League Soccer
Julián PalaciosUnion Santa Fe · 26
%71
3gol
6asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Bo Åsulv HeglandDjurgardens IF · 21
%69
2gol
7asist
74scout
Allsvenskan
Nuno MoreiraVasco DA Gama · 26
%66
1gol
1asist
56scout
Serie A
Everton RibeiroBahia · 36
%63
0gol
4asist
67scout
Serie A
Jean CarlosChapecoense-sc · 33
%60
2gol
2asist
53scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

