Spain · Defender
Yaser Esneider Asprilla Martínez
LİGPro League
BU SEZON2G · 5A
Asist40.14 / 90
Şut70.25 / 90
Kilit pas160.58 / 90
Başarılı dripling30.11 / 90
Kazanılan ikili1124.03 / 90
Rating7.24
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2024 · 112 defanslar
- Müdahale 0.90 %8
- Pas arası 0.72 %20
- Blok 0.25 %28
- İkili mücadele %66 %96
- Pas isabeti %91 %93
- Faul (az iyi) 0.65 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2502 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa del Rey2024/2025 · Spain
🏆
Super Cup2024/2025 · Spain
🏆
La Liga2024/2025 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2023 · World
🏆
UEFA Nations League2022/2023 · Europe
🏆
Super Cup2020/2021 · Spain
🏆
UEFA U21 Championship2013 Israel · Europe
🥈
Trofeo Joan Gamper2024 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2019/2020 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2024/25
46
3.460
2
5
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas19
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan145%62
Müdahale36
Faul2635 kazanılan
İlk 11397 yedek
G+A / 900.18
Kart8
2023/24
36
1.620
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan64%56
Müdahale12
Faul1513 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111620 yedek
Kart7
2022/23
19
1.339
1
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan54%59
Müdahale18
Faul1310 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11154 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2021/22
27
2.349
3
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan126%59
Müdahale29
Faul3326 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11261 yedek
G+A / 900.11
Kart92
2020/21
31
2.520
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas6
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan133%57
Müdahale22
Faul3035 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11283 yedek
G+A / 900.04
Kart91
TOPLAM GOL11
İLK 1114230 yedek girdi
KART42
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 3 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-168%40
- 4-4-259%34
- 4-3-331%18
- 4-4-1-110%6
- 3-4-1-22%1
- 4-1-4-12%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | VillarrealH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Real MadridH | 4-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 06.05.2025 | InterA | 4-3 | 76 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | ValladolidA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2025 | InterH | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2025 | MallorcaH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.04.2025 | Celta VigoH | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.04.2025 | Borussia DortmundA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | LeganesA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.04.2025 | Borussia DortmundH | 4-0 | 81 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | GironaH | 4-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 27.03.2025 | OsasunaH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | Atletico MadridA | 2-4 | 99 | 1 | – | 8.2 | |
| 11.03.2025 | BenficaH | 3-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 05.03.2025 | BenficaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | Real SociedadH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | Las PalmasA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.02.2025 | SevillaA | 1-4 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 02.02.2025 | AlavesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | Atletico MadridH | 1-2 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 15.12.2024 | LeganesH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.12.2024 | Borussia DortmundA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | Real BetisA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.12.2024 | MallorcaA | 1-5 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2024 | Las PalmasH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.11.2024 | Stade Brestois 29H | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.11.2024 | Celta VigoA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | Real SociedadA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | FK Crvena ZvezdaA | 2-5 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 03.11.2024 | EspanyolH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | Real MadridA | 0-4 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.10.2024 | Bayern MünchenH | 4-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 20.10.2024 | SevillaH | 5-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | AlavesA | 0-3 | 81 | – | 7.3 | ||
| 01.10.2024 | BSC Young BoysH | 5-0 | 84 | 1 | 1 | 2 | 8.6 |
| 28.09.2024 | OsasunaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2024 | GetafeH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.09.2024 | VillarrealA | 1-5 | 81 | – | 7.2 | ||
| 19.09.2024 | MonacoA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | GironaA | 1-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | ValladolidH | 7-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.08.2024 | Rayo VallecanoA | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | Athletic ClubH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2024 | ValenciaA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.05.2024 | SevillaA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.05.2024 | Rayo VallecanoH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2024 | AlmeriaA | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 13.05.2024 | Real SociedadH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2024 | GironaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2024 | ValenciaH | 4-2 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 21.04.2024 | Real MadridA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2024 | Paris Saint GermainH | 1-4 | 56↑ | – | 6.0 | ||
| 10.04.2024 | Paris Saint GermainA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | Las PalmasH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.03.2024 | Atletico MadridA | 0-3 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 12.03.2024 | NapoliH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2024 | MallorcaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.03.2024 | Athletic ClubA | 0-0 | 14↑ | – | 6.7 |
PİYASA DEĞERİ€15.00M+100.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ47
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2024 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
04.2025
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
17 maç
08.2023
Ayak sakatlığıKadroda yok
8 maç
04.2023
Sağlık sorunuKadroda yok
1 maç
02.2023
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
2 maç
12.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
La Liga2021 · Athletic Club
1kırmızı · 27 maç
🟥
La Liga2020 · Athletic Club
1kırmızı · 28 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



