Germany · Attacker
Luca Pascal Schnellbacher
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili16.00 / 90
Rating6.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.41
Asist
0.000.55
Şut
0.001.65
Kilit pas
0.001.10
Başarılı dripling
0.000.14
Kazanılan ikili
6.003.84
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
3. Liga2022/2023 · Germany
🏆
Reg. Cup Saarland2022/2023 · Germany
🏆
Reg. Cup Saarland2021/2022 · Germany
🏆
Reg. Cup Saarland2020/2021 · Germany
🏆
Reg. Cup Saarland2019/2020 · Germany
🏆
Reg. Cup Hessen2016/2017 · Germany
🥈
Reg. Cup Hessen2015/2016 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
2
15
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Faul1
İlk 112
2025/26
31
667
3
4
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas8
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan31%39
Müdahale2
Faul177 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11724 yedek
G+A / 900.94
Kart1
2024/25
2
25
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%67
Faul1
TOPLAM GOL2
İLK 1136 yedek girdi
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-17%88
- 5-3-21%12
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Borussia MönchengladbachA | 3-4 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-2 | 15 | 0 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | Preußen MünsterH | 3-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 3-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | SC Paderborn 07H | 5-1 | 11↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 25.04.2026 | SV Darmstadt 98A | 3-3 | 15↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.04.2026 | Karlsruher SCH | 3-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | FC Schalke 04H | 1-2 | 45 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.04.2026 | Hannover 96A | 1-1 | 57 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | Arminia BielefeldH | 3-1 | 63 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 13.03.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 2-0 | 19↑ | 1 | 6.2 | ||
| 06.03.2026 | 1. FC MagdeburgH | 1-0 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | Holstein KielA | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | Eintracht BraunschweigH | 3-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | Dynamo DresdenA | 1-2 | 8↑ | – | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | Hertha BSCH | 0-3 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | 1. FC KaiserslauternA | 1-3 | 13↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.01.2026 | VfL BochumH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | 1. FC NürnbergA | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | SC Paderborn 07A | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | SV Darmstadt 98H | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | Karlsruher SCA | 2-3 | 13↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 08.11.2025 | FC Schalke 04A | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 31.10.2025 | Hannover 96H | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | Arminia BielefeldA | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 6-0 | 11↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 05.10.2025 | 1. FC MagdeburgA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Holstein KielH | 1-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 14.09.2025 | Dynamo DresdenH | 2-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | 1. FC KaiserslauternH | 2-1 | 67 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.08.2025 | SSV Ulm 1846A | 0-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | VfL BochumA | 2-0 | 53 | – | 6.2 | ||
| 02.08.2025 | 1. FC NürnbergH | 1-0 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 26.05.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 22.05.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-2 | 12↑ | – | 6.6 |
ŞUT12
GOL3
xG2.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%50
- Kontra atak2%17
- Açık oyun2%17
- Korner2%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%83
- Kafa2%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 7 %58
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-27
Pr. Münster
→
SV Elversberg
free transfer
Pr. Münster
→
SV Elversberg
free transfer
2019-07-01
VfR Aalen
→
Pr. Münster
free transfer
VfR Aalen
→
Pr. Münster
free transfer
2017-07-01
Wehen Wiesbaden
→
VfR Aalen
free transfer
Wehen Wiesbaden
→
VfR Aalen
free transfer
2013-07-01
Frankfurt U19
→
Wehen Wiesbaden
free transfer
Frankfurt U19
→
Wehen Wiesbaden
free transfer
2012-07-01
Darmstadt U19
→
Frankfurt U19
free transfer
Darmstadt U19
→
Frankfurt U19
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 656 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS41.1656 dk
KARARUygun değil46/100
ROL UYUMU2025
Numara 10
56.3
İleri sekiz
56.1
Box-to-box orta saha
51.3
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%59
Dakika
%56
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%60
Dakika
%70
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.64
7.3
91
Asist / 90
0.55
0.35
100
Performans skoru
41.1
76
54
Kilit pas / 90
1.1
2.4
46
Dakika güvenliği
27.5
74
37
Gol / 90
0.41
0.25
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pietro IemmelloCatanzaro · 33
%95
13gol
10asist
60scout
€750K
Serie B
Leandro AndradeQarabag · 26
%72
4gol
2asist
48scout
UEFA Champions League
Fernando AndradeAmed · 32
%71
3gol
4asist
47scout
1. Lig
Daniel MadernerGrazer AK
%69
8gol
2asist
54scout
€300K
Bundesliga
Takumi MinaminoMonaco · 30
%69
3gol
2asist
44scout
€12.00M
Ligue 1
Antonio Di NardoPescara
%68
14gol
4asist
52scout
€800K
Serie B
Serdar GürlerYeni Çorumspor · 34
%63
5gol
3asist
56scout
€100K
1. Lig
Mattia FinottoCarrarese
%60
4gol
4asist
54scout
€225K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


