Bosnia and Herzegovina · Midfielder
B. Tahirović
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut10.37 / 90
Kazanılan ikili93.32 / 90
Rating6.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.370.90
Kazanılan ikili
3.323.52
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia Primavera2022/2023 · Italy
🥈
UEFA Europa League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
Campionato Primavera 12021/2022 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
4
244
0
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan9%56
Müdahale5
Faul32 kazanılan
İlk 1122 yedek
2025/26
33
1.543
1
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas20
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan63%49
Müdahale28
Faul2522 kazanılan
İlk 111716 yedek
G+A / 900.12
Kart6
2024/25
18
756
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan23%44
Müdahale8
Faul156 kazanılan
İlk 11810 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2023/24
43
2.189
2
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%24 isabet
Kilit pas17
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan97%51
Müdahale48
Faul3222 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112419 yedek
G+A / 900.25
Kart5
2022/23
34
365
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
İkili kazanılan15%47
Müdahale8
Faul52 kazanılan
İlk 11430 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 114759 yedek girdi
KART11
FORMA68
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-125%27
- 4-4-218%19
- 4-3-316%17
- 3-4-315%16
- 4-2-3-115%16
- 3-4-1-25%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2026 | USAA | 2-0 | 44↑ | – | 6.7 | ||
| 24.06.2026 | QatarH | 3-1 | 44↑ | – | 6.9 | ||
| 18.06.2026 | SwitzerlandA | 4-1 | 63 | – | 6.0 | ||
| 12.06.2026 | CanadaA | 1-1 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | FC MidtjyllandA | 2-3 | 59 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | AarhusH | 0-2 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 01.05.2026 | FC NordsjaellandH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | ViborgA | 0-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 17.04.2026 | SonderjyskeH | 6-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | FC MidtjyllandH | 1-2 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 31.03.2026 | ItalyH | 1-1 | 75↑ | 2 | 7.3 | ||
| 26.03.2026 | WalesA | 1-1 | 62 | – | 5.9 | ||
| 01.03.2026 | FC MidtjyllandA | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2026 | SonderjyskeH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | ViborgA | 1-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Randers FCH | 0-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 08.12.2025 | VejleA | 2-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2025 | FC FredericiaH | 1-3 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | FC CopenhagenA | 1-0 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.11.2025 | AustriaA | 1-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | RomaniaH | 3-1 | 83 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.11.2025 | FC NordsjaellandH | 2-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 27.10.2025 | OdenseA | 1-4 | 45 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.10.2025 | AarhusH | 3-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 09.10.2025 | CyprusA | 2-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | FC FredericiaA | 0-2 | 64 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | OdenseH | 5-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | AarhusA | 1-0 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | FC CopenhagenH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.09.2025 | AustriaH | 1-2 | 72 | – | 6.6 | ||
| 06.09.2025 | San MarinoA | 0-6 | 76 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 31.08.2025 | FC MidtjyllandH | 1-3 | 81 | – | 6.9 | ||
| 28.08.2025 | StrasbourgH | 2-3 | 72 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | SonderjyskeA | 2-0 | 61 | 2 | 6.7 | ||
| 21.08.2025 | StrasbourgA | 0-0 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Randers FCA | 0-2 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 14.08.2025 | Vikingur ReykjavikH | 4-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | VejleH | 2-1 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 07.08.2025 | Vikingur ReykjavikA | 3-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 03.08.2025 | ViborgH | 0-2 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 31.07.2025 | HBH | 1-0 | 95 | 1 | 7.7 | ||
| 27.07.2025 | FC NordsjaellandA | 0-1 | 8↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.07.2025 | HBA | 1-1 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | SilkeborgH | 3-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 07.06.2025 | San MarinoH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.01.2025 | GalatasarayH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | Maccabi Tel AvivH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | Willem IIH | 1-0 | 77 | – | 6.2 | ||
| 24.10.2024 | QarabagA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | GroningenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | Slavia PrahaA | 1-1 | 48↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | WaalwijkA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2024 | BesiktasH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | GO Ahead EaglesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2024 | Fortuna SittardH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | VitesseA | 2-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | Almere City FCH | 3-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 24.04.2024 | ExcelsiorH | 2-2 | 68 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | TwenteH | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.04.2024 | FeyenoordA | 6-0 | 90 | – | 6.5 |
ŞUT21
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%4.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%67
- Korner4%19
- Serbest vuruş1%5
- Açık oyun1%5
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak16%76
- Sol ayak4%19
- Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 5 %24
- 31-45' 8 %38
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 5 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 132 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
SarsıntıKadroda yok
3 maç
01.2025
SarsıntıŞüpheli
5 maç
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
KRC Genk
%50
2026-08-27
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1200 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.1Superliga 2025
PERFORMANS26.81200 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
65.8
Bağlantı kuran forvet
65.7
Çizgi kanadı
62.1
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%20
Dakika
%72
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%40
Dakika
%83
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.76
7.15
94
Müdahale / 90
1.58
1.4
100
İkili mücadele kazanma
46.53
50
93
Performans skoru
26.8
76
35
Asist / 90
0.08
0.2
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mika BaurSC Paderborn 07 · 21
%95
4gol
5asist
64scout
€4.00M
2. Bundesliga
Marko DivkovićBrondby · 26
%77
4gol
1asist
53scout
Superliga
Diego RubioAustin · 32
%72
2gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Dwight McNeilEverton · 26
%69
0gol
1asist
44scout
€20.00M
Premier League
Luciano JubaBahia · 26
%65
6gol
4asist
56scout
Serie A
Simon HedlundIF Elfsborg · 32
%65
4gol
4asist
51scout
Allsvenskan
Alan BautistaPachuca · 23
%62
3gol
2asist
58scout
Liga MX
Rodrigo HuescasFC Copenhagen · 22
%60
1gol
1asist
48scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


