Kosovo · Midfielder
Florent Muslija
LİGDFB Pokal
BU SEZON5G · 5A
Gol40.15 / 90
Asist40.15 / 90
Şut271.03 / 90
Kilit pas742.82 / 90
Başarılı dripling511.94 / 90
Kazanılan ikili1254.76 / 90
Rating7.28
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 104 orta sahalar
- Kilit pas 2.82 %98
- Asist 0.15 %69
- Drible 1.94 %97
- Pas isabeti %80 %45
- Top kapma 1.71 %17
- İkili mücadele %47 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2363 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
DFB Pokal2023 · SC Paderborn 07 · 3 maç
2gol14.
2asist11.
17.
DFB Pokal2025 · Fortuna Düsseldorf · 2 maç
1gol28.
1asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Reg. Cup Baden2017/2018 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
29
2.453
5
5
7.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%38 isabet
Kilit pas79
Drible55%53 başarı
İkili kazanılan132%48
Müdahale35
Faul3136 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11272 yedek
G+A / 900.37
Kart5
2024/25
26
582
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas9
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan27%49
Müdahale7
Faul39 kazanılan
İlk 11521 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2023/24
20
164
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas6
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan13%62
Müdahale6
Faul13 kazanılan
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 111443 yedek girdi
KART1
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%54
- 3-4-2-18%16
- 4-4-25%10
- 4-4-1-14%8
- 4-2-2-23%6
- 5-4-13%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | Holstein KielH | 1-2 | 65 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | 1. FC KaiserslauternA | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 31.03.2026 | TürkiyeH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Hertha BSCH | 2-5 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | Eintracht BraunschweigA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | 1. FC NürnbergA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.02.2026 | VfL BochumH | 2-1 | 70↑ | 1 | 3 | 8.9 | |
| 21.02.2026 | SV Darmstadt 98A | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 13.02.2026 | Preußen MünsterH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Karlsruher SCA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | SC Paderborn 07H | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 24.01.2026 | Hannover 96A | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.01.2026 | Arminia BielefeldH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.12.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 2 | 8.7 |
| 14.12.2025 | SV ElversbergA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 05.12.2025 | FC Schalke 04H | 0-2 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | Dynamo DresdenA | 2-1 | 73 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | 1. FC MagdeburgH | 2-1 | 89 | 2 | 7.9 | ||
| 18.11.2025 | SwitzerlandH | 1-1 | 87 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 09.11.2025 | Holstein KielA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | 1. FC KaiserslauternH | 1-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Hertha BSCA | 1-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 17.10.2025 | Eintracht BraunschweigH | 1-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | SwedenA | 0-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 03.10.2025 | 1. FC NürnbergH | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | VfL BochumA | 0-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | SV Darmstadt 98H | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Preußen MünsterA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 08.09.2025 | SwedenH | 2-0 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 05.09.2025 | SwitzerlandA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | Karlsruher SCH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | SC Paderborn 07A | 1-2 | 89 | 1 | 5 | 8.3 | |
| 18.08.2025 | FC Schweinfurt 05A | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 5 | 9.0 |
| 09.08.2025 | Hannover 96H | 0-2 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | Holstein KielA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | 1899 HoffenheimH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Borussia MönchengladbachA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | VfB StuttgartA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2025 | Eintracht FrankfurtA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | Holstein KielH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | Bayer LeverkusenA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2024 | VfL WolfsburgH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Borussia MönchengladbachH | 3-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | Borussia DortmundA | 4-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 08.11.2024 | Union BerlinA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | RB LeipzigA | 3-1 | 22↑ | 2 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | FC AugsburgH | 3-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | Werder BremenA | 0-1 | 24↑ | – | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | FC St. PauliH | 0-3 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | Bayern MünchenA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | VfB StuttgartH | 3-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2024 | Union BerlinA | 2-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2024 | FC HeidenheimH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | 1.FC KölnA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | VfL WolfsburgH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | FSV Mainz 05H | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT42
GOL4
xG3.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%57
- Serbest vuruş7%17
- Kontra atak4%10
- Açık oyun3%7
- Taç sonrası1%2
- Duran top1%2
- Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak39%93
- Sol ayak2%5
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
- 1-15' 4 %10
- 16-30' 6 %14
- 31-45' 6 %14
- 46-60' 10 %24
- 61-75' 8 %19
- 76-90+' 8 %19
PİYASA DEĞERİ€1.80M
KAÇIRDIĞI MAÇ9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-02
Hannover 96
→
SC Paderborn
free transfer
Hannover 96
→
SC Paderborn
free transfer
2018-08-31
Karlsruher SC
→
Hannover 96
€1.40m
Karlsruher SC
→
Hannover 96
€1.40m
2017-07-01
Karlsruhe U19
→
Karlsruher SC
-
Karlsruhe U19
→
Karlsruher SC
-
2015-07-01
Karlsruhe U17
→
Karlsruhe U19
-
Karlsruhe U17
→
Karlsruhe U19
-
2013-07-01
Karlsruhe Yth.
→
Karlsruhe U17
-
Karlsruhe Yth.
→
Karlsruhe U17
-
2007-07-01
SV Sasbach Yth.
→
Karlsruhe Yth.
free transfer
SV Sasbach Yth.
→
Karlsruhe Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
6 maç
03.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2363 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.72. Bundesliga 2025
PERFORMANS71.12363 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
88.8
Numara 10
88.7
Box-to-box orta saha
86.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%98
Dakika
%91
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%96
Dakika
%94
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.82
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
71.1
76
94
Ortalama rating
7.28
7.2
100
Başarılı drible / 90
1.94
1.5
100
Müdahale / 90
1.29
1.8
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jhon AriasFluminense · 28
%95
1gol
4asist
72scout
Serie A
Charles De KetelaereAtalanta · 24
%93
3gol
5asist
68scout
€35.00M
Serie A
Tomi HorvatSturm Graz · 26
%75
2gol
5asist
77scout
Bundesliga
Lucas ZelarayánBelgrano Cordoba · 33
%75
3gol
2asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Gustav LundgrenGais · 30
%71
2gol
8asist
74scout
Allsvenskan
Bukayo SakaArsenal · 24
%66
7gol
5asist
69scout
€120.00M
Premier League
Facundo GulliSan Lorenzo · 25
%61
2gol
1asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Éver BanegaNewells Old Boys · 37
%60
3gol
5asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




