Marko Grujić
Serbia · Midfielder

Marko Grujić

YAŞ29
BOY191
KİLO78
DOĞUM YERİBelgrade
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut11.58 / 90
Kazanılan ikili69.47 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 9.473.33
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Primeira LigaNone · Portugal
🏆 Premier League Asia TrophyNone · World
🏆 FIFA U20 World CupNone · World
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 Super LigaNone · Serbia
🏆 Taça de PortugalNone · Portugal
🏆 Super CupNone · Portugal
🏆 Super Cup2024 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2023/2024 · Portugal
🏆 Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆 Super Cup2022 · Portugal
🏆 Primeira Liga2021/2022 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2021/2022 · Portugal
🏆 Super Cup2020 · Portugal
🏆 Premier League Asia Trophy2017 · World
🏆 Super Liga2015/2016 · Serbia
🏆 FIFA U20 World Cup2015 · World
🏆 Super Liga2013/2014 · Serbia
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Community ShieldNone · England · 2nd Place
🥈 ChampionshipNone · England · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Super LigaNone · Serbia · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈 Community Shield2020 · England · 2nd Place
🥈 Championship2017/2018 · England · 2nd Place
🥈 Super Liga2014/2015 · Serbia · 2nd Place
🥈 Super Liga2012/2013 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
2020 2 2021 2 2022 0 2023 1 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 6 57 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAEK Athens FC 6 57 0 0 6.67
Şut1
İkili kazanılan6%46
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 1115 yedek
2024/25 9 126 0 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFC Porto 3 81 0 0 6.60
Primeira LigaFC Porto 5 31 0 0 7.05
World Cup - Qualification EuropeSerbia 1 14 0 0 6.90
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%64
Müdahale3
Faul1
İlk 1118 yedek
2023/24 36 343 0 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 28 296 0 1 7.00
UEFA Champions LeagueFC Porto 8 47 0 0 6.50
Şut1
Kilit pas5
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan52%61
Müdahale19
Faul114 kazanılan
İlk 11333 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2022/23 24 1.012 0 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 17 730 0 0 6.93
UEFA Champions LeagueFC Porto 7 282 0 0 7.08
Şut13%31 isabet
Kilit pas10
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan97%56
Müdahale31
Faul318 kazanılan
İlk 111113 yedek
Kart3
2021/22 37 1.352 1 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 27 897 1 0 6.86
UEFA Champions LeagueFC Porto 6 319 0 1 6.82
UEFA Europa LeagueFC Porto 4 136 0 0 6.83
Şut24%46 isabet
Kilit pas5
Drible13%72 başarı
İkili kazanılan136%58
Müdahale42
Faul3411 kazanılan
İlk 111522 yedek
G+A / 900.13
Kart71
2020/21 39 1.230 2 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 30 844 2 0 6.86
UEFA Champions LeagueFC Porto 9 386 0 0 6.86
Şut16%44 isabet
Kilit pas7
Drible14%82 başarı
İkili kazanılan142%64
Müdahale29
Faul3519 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111326 yedek
G+A / 900.15
Kart61
TOPLAM GOL1
İLK 11743 yedek girdi
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 4-4-2 — 12 4-2-2-2 — 6 4-4-1-1 — 6 3-4-2-1 — 2 4-1-3-2 — 2 46 maç
  • 4-2-3-118%39
  • 4-4-212%26
  • 4-2-2-26%13
  • 4-4-1-16%13
  • 3-4-2-12%4
  • 4-1-3-22%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
18.12.2025 Universitatea CraiovaH 3-2 15 1 6.7
11.12.2025 SamsunsporA 1-2 13 6.3
27.11.2025 FiorentinaA 0-1 9 6.7
13.11.2025 EnglandA 2-0 14 6.9
06.11.2025 Shamrock RoversH 1-1
23.10.2025 AberdeenH 6-0 13 7.0
02.10.2025 CeljeA 3-1 7
24.10.2024 1899 HoffenheimH 2-0
03.10.2024 Manchester UnitedH 3-3 12 6.2
25.09.2024 Bodo/GlimtA 3-2 69 7.0
21.09.2024 GuimaraesA 0-3 19 6.9
31.08.2024 Sporting CPA 2-0
24.08.2024 Rio AveH 2-0 12 7.2
16.08.2024 Santa ClaraA 0-2
10.08.2024 GIL VicenteH 3-0
18.05.2024 SC BragaA 0-1 1
12.05.2024 BoavistaH 2-1
04.05.2024 ChavesA 0-3
28.04.2024 Sporting CPH 2-2
21.04.2024 Casa PiaA 1-2 1
13.04.2024 FamalicaoH 2-2 45 6.3
07.04.2024 GuimaraesH 1-2
30.03.2024 EstorilA 1-0
16.03.2024 VizelaH 4-1
12.03.2024 ArsenalA 1-0 30 6.6
08.03.2024 PortimonenseA 0-3
03.03.2024 BenficaH 5-0
25.02.2024 GIL VicenteA 1-1 45 6.9
21.02.2024 ArsenalH 1-0
17.02.2024 EstrelaH 2-0
12.02.2024 AroucaA 3-2
20.01.2024 MoreirenseH 5-0
14.01.2024 SC BragaH 2-0
05.01.2024 BoavistaA 1-1 79 7.6
29.12.2023 ChavesH 1-0 11 6.6
18.12.2023 Sporting CPA 2-0
13.12.2023 Shakhtar DonetskH 5-3 9 6.2
09.12.2023 Casa PiaH 3-1 32 6.9
02.12.2023 FamalicaoA 0-3 17 1 7.9
28.11.2023 BarcelonaA 2-1
11.11.2023 GuimaraesA 1-2 9 1 7.2
07.11.2023 AntwerpH 2-0
03.11.2023 EstorilH 0-1
29.10.2023 VizelaA 0-2
25.10.2023 AntwerpA 1-4 8 6.7
04.10.2023 BarcelonaH 0-1
29.09.2023 BenficaA 1-0
19.09.2023 Shakhtar DonetskA 1-3
28.08.2023 Rio AveA 1-2
20.08.2023 FarenseH 2-1
14.08.2023 MoreirenseA 1-2 56 6.6
14.03.2023 InterH 0-0 90 3 8.2
22.02.2023 InterA 1-0 90 2 7.2
18.02.2023 Rio AveH 1-0 90 1 7.5
12.02.2023 Sporting CPA 1-2 90 1 7.3
05.02.2023 VizelaH 2-0 88 2 7.2
21.01.2023 GuimaraesA 0-1 12 6.3
15.01.2023 FamalicaoH 4-1 64 7.3
07.01.2023 Casa PiaA 0-0 72 7.5
28.12.2022 AroucaH 5-1 90 1 7.0
PİYASA DEĞERİ€2.50M-37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 151 maç
AEK Athens FC 6maç 2025
FC Porto 144maç 2020–2024
Serbia 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-14 AEK Athens FC Levski Sofia
2026-06-29 AEK Athens FC Grujic Marko
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
01.2025 Heel InjuryKadroda yok 3 maç
12.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
11.2024 Heel InjuryŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 57 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.0UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS26.457 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru %37
Performans %37
Dakika %33
Değer / getiri %5
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %32
Performans %35
Dakika %33
Değer / getiri %7
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam