Willian Arão
Brazil · Midfielder

Willian Arão

YAŞ33
BOY182
KİLO77
KULÜPSantos
DOĞUM YERİSão Paulo
LİGPaulista - A1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.16 / 90
Kilit pas50.40 / 90
Başarılı dripling30.24 / 90
Kazanılan ikili544.27 / 90
Rating6.96
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
Kilit pas — %7 (0.40) Asist — %0 (0.00) Drible — %13 (0.24) Pas isabeti — %62 (%87) Top kapma — %84 (3.32) İkili mücadele — %94 (%59) 43 ORT. % 7 0 13 62 84 94
  • Kilit pas 0.40 %7
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.24 %13
  • Pas isabeti %87 %62
  • Top kapma 3.32 %84
  • İkili mücadele %59 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1139 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Cup2023/2024 · Greece
🏆 Cup2022/2023 · Turkey
🏆 Supercopa do Brasil2021 · Brazil
🏆 Carioca Série A2021 · Brazil
🏆 Carioca Série A2020 · Brazil
🏆 CONMEBOL Recopa2020 · South-America
🏆 Serie A2020 · Brazil
🏆 Supercopa do Brasil2020 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2019 · South-America
🏆 Florida Cup2019 · World
🏆 Carioca Série A2019 · Brazil
🏆 Serie A2019 · Brazil
🏆 Carioca Série A2017 · Brazil
🏆 Serie B2015 · Brazil
🏆 Paulista A12013 · Brazil
🏆 FIFA Intercontinental Cup2012 Japan · World
🏆 CONMEBOL Libertadores2012 · South-America
🥈 Super League 12024/2025 · Greece · 2nd Place
🥈 Süper Lig2022/2023 · Turkey · 2nd Place
🥈 Supercopa do Brasil2022 · Brazil · 2nd Place
🥈 Carioca Série A2022 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie A2021 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Libertadores2021 · South-America · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World · 2nd Place
🥈 Serie A2018 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2017 · South-America · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2017 · Brazil · 2nd Place
🥈 Carioca Série A2015 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
2020 2 2021 1 2022 7 2023 1 2024 0 2025 0 2026 1
GolAsist
2026/27 20 1.139 1 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 20 1.139 1 0 6.96
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan54%59
Müdahale28
Faul116 kazanılan
İlk 11137 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2025/26 17 788 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 17 788 0 0 6.83
Şut6%17 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan39%50
Müdahale12
Faul1111 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1198 yedek
Kaptan1maçta
2024/25 11 693 0 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos 11 693 0 0 6.96
Şut4%75 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan27%60
Müdahale10
Faul44 kazanılan
İlk 1183 yedek
Kart1
2023/24 8 392 0 1 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeaguePanathinaikos 6 384 0 1 6.87
UEFA Champions LeaguePanathinaikos 2 8 0 0 6.20
Şut5
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan21%62
Müdahale10
Faul62 kazanılan
İlk 1144 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2022/23 51 3.572 3 4 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigFenerbahce 31 2.313 0 4 7.02
Serie AFlamengo 14 945 2 0 7.06
UEFA Europa LeagueFenerbahce 6 314 1 0 6.88
Şut29%59 isabet
Kilit pas23
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan190%52
Müdahale77
Faul4218 kazanılan
İlk 11429 yedek
G+A / 900.18
Kart6
Kaptan1maçta
2021/22 30 2.612 1 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFlamengo 30 2.612 1 0 6.97
Şut8%50 isabet
Kilit pas7
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan135%56
Müdahale42
Faul2620 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11291 yedek
G+A / 900.03
Kart3
Kaptan1maçta
2020/21 33 2.591 1 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFlamengo 33 2.591 1 1 6.97
Şut16%19 isabet
Kilit pas13
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan117%48
Müdahale45
Faul4014 kazanılan
İlk 11294 yedek
G+A / 900.07
Kart4
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL2
İLK 114620 yedek girdi
KART9
FORMA55
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 33 4-3-3 — 22 4-1-4-1 — 7 3-4-1-2 — 1 3-4-3 — 1 4-4-2 — 1 65 maç
  • 4-2-3-133%51
  • 4-3-322%34
  • 4-1-4-17%11
  • 3-4-1-21%2
  • 3-4-31%2
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 CorinthiansA 0-1 90 6.9
23.08.2026 MirassolH 1-1 88 7.3
16.08.2026 Vasco DA GamaA 0-3 86 1 1 8.2
09.08.2026 Atletico ParanaenseH 0-2 9 6.3
25.07.2026 Chapecoense-scH 2-2 63 7.2
16.07.2026 BotafogoA 2-1 94 7.5
30.05.2026 VitoriaH 3-1 90 6.7
23.05.2026 GremioA 3-2 82 1 7.0
17.05.2026 CoritibaH 0-3 45 6.3
10.05.2026 RB BragantinoH 2-0 26 6.6
02.05.2026 PalmeirasA 1-1 22 7.0
19.04.2026 FluminenseH 2-3 90 7.0
11.04.2026 Atletico-MGH 1-0 90 7.6
05.04.2026 FlamengoA 3-1 18 6.7
02.04.2026 RemoH 2-0 19 6.6
22.03.2026 CruzeiroA 0-0
19.03.2026 InternacionalH 1-2 58 6.9
15.03.2026 CorinthiansH 1-1 25 6.9
11.03.2026 MirassolA 2-2 66 6.6
26.02.2026 Vasco DA GamaH 2-1 78 6.9
07.12.2025 CruzeiroH 3-0 78 1 7.0
03.12.2025 JuventudeA 0-3 91 1 6.9
29.11.2025 Sport RecifeH 3-0 61 7.0
25.11.2025 InternacionalAC 1-1 90 6.9
20.11.2025 MirassolH 1-1 90 1 6.9
16.11.2025 PalmeirasH 1-0 61 1 6.6
09.11.2025 FlamengoA 3-2 90 6.2
07.11.2025 PalmeirasA 2-0 90 1 6.9
01.11.2025 Fortaleza ECH 1-1 45 7.2
26.10.2025 BotafogoA 2-2 11 6.9
21.10.2025 VitoriaH 0-1 69 1 6.9
16.10.2025 CorinthiansH 3-1 11 6.6
05.10.2025 CearaA 3-0
02.10.2025 GremioH 1-1
28.09.2025 RB BragantinoA 2-2
19.07.2025 MirassolA 3-0
16.07.2025 FlamengoH 1-0 1
13.03.2025 FiorentinaA 3-1 87 6.3
06.03.2025 FiorentinaH 3-2 90 6.6
20.02.2025 Vikingur ReykjavikH 2-0 1
19.12.2024 Dinamo MinskH 4-0 72 1 7.2
12.12.2024 The New SaintsA 0-2 90 1 7.5
28.11.2024 HJK helsinkiH 1-0 90 1 7.3
07.11.2024 Djurgardens IFA 2-1 81 7.2
24.10.2024 ChelseaH 1-4
03.10.2024 Borac Banja LukaA 1-1 12 6.7
29.08.2024 LensH 2-0 90 1 7.3
22.08.2024 LensA 2-1 80 6.5
14.12.2023 Maccabi HaifaH 1-2 90 1 3 7.2
30.11.2023 VillarrealA 3-2 90 6.2
09.11.2023 RennesA 3-1 11 1 6.9
26.10.2023 RennesH 1-2 90 6.9
05.10.2023 Maccabi HaifaA 0-0 90 1 7.3
21.09.2023 VillarrealH 2-0 13 6.7
29.08.2023 SC BragaH 0-1
23.08.2023 SC BragaA 2-1 8 6.2
04.06.2023 GalatasarayA 3-0 67 6.3
30.05.2023 AntalyasporH 2-0 89 1 7.2
18.05.2023 TrabzonsporH 3-1 82 6.9
29.04.2023 SivassporA 1-3 79 6.3
ŞUT4
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
2' · xG 0.046 90' · xG 0.077 77' · xG 0.317 · GOL 90' · xG 0.025
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 2 (%50) Korner — 2 (%50) 4 şut
  • Duran top2%50
  • Korner2%50
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%75) Diğer — 1 (%25) 4 şut
  • Kafa3%75
  • Diğer1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %75
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 170 maç
Santos 37maç 2025–2026
Panathinaikos 19maç 2023–2024
Flamengo 77maç 2020–2022
Fenerbahce 37maç 2022
Brazil 2017
Botafogo 2015
Portuguesa 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-10 Panathinaikos Santos
2023-08-17 Fenerbahçe Panathinaikos €2.50m
2022-07-14 Flamengo Fenerbahçe €3.00m
2016-01-01 Botafogo Flamengo
2015-01-10 Corinthians Botafogo free transfer
2015-01-10 Atletico Goianiense Botafogo
2014-12-31 Atlético-GO Corinthians End of loan
2014-09-20 Corinthians Atletico Goianiense
2014-09-18 Corinthians Atlético-GO loan transfer
2014-09-17 Chapecoense Corinthians End of loan
2014-01-11 Corinthians Chapecoense loan transfer
2013-12-31 Portuguesa Corinthians End of loan
2013-08-06 Corinthians Portuguesa
2013-08-01 Corinthians Portuguesa loan transfer
2011-01-01 São Paulo U20 Corinthians B free transfer
2010-01-01 São Paulo U17 São Paulo U20 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022 SakatlıkŞüpheli 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 CONMEBOL Libertadores2021 · Flamengo 1kırmızı · 11 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 709 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.9Serie A 2026
PERFORMANS37.3709 dk
KARARUygun değil48/100
FORM TRENDİStabil+7.6
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero 61.2
Derinden oyun kurucu 50.8
Box-to-box orta saha 46.6
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %59
Dakika %73
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %52
Dakika %73
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.83 7.1 96
Müdahale / 90 2.41 3.2 75
İkili mücadele kazanma 59.02 58 100
Performans skoru 37.3 75 50
Dakika güvenliği 34.5 82 42
Pas hacmi / 90 44.56 50 89
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.36. Dakika delta -0.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam