LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.55 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas52.73 / 90
Başarılı dripling10.55 / 90
Kazanılan ikili73.82 / 90
Rating7.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.25
Asist
0.550.16
Şut
0.001.07
Kilit pas
2.731.52
Başarılı dripling
0.550.58
Kazanılan ikili
3.825.65
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
DFB Pokal2024/2025 · Germany
🏆
DFB Junioren Pokal2014/2015 · Germany
🥈
Super Cup2024/2025 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe · 2nd Place
🥈
DFB Junioren Pokal2015/2016 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
2
165
0
1
7.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%64
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.55
Kart1
2025/26
46
3.117
7
5
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas56
Drible22%67 başarı
İkili kazanılan199%66
Müdahale91
Faul2035 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı5
İlk 113511 yedek
G+A / 900.35
Kart6
2024/25
44
3.355
1
9
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%35 isabet
Kilit pas58
Drible28%61 başarı
İkili kazanılan221%65
Müdahale114
Faul3251 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11386 yedek
G+A / 900.27
Kart6
2023/24
33
2.117
2
4
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas30
Drible37%66 başarı
İkili kazanılan188%60
Müdahale91
Faul2831 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112310 yedek
G+A / 900.26
Kart5
2022/23
31
851
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas11
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan75%51
Müdahale40
Faul139 kazanılan
İlk 11724 yedek
Kart5
2021/22
33
1.594
0
5
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7
Kilit pas23
Drible36%64 başarı
İkili kazanılan153%56
Müdahale57
Faul2336 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111716 yedek
G+A / 900.28
Kart3
2020/21
31
1.810
0
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas23
Drible19%54 başarı
İkili kazanılan131%56
Müdahale66
Faul2419 kazanılan
İlk 11229 yedek
G+A / 900.1
Kart3
TOPLAM GOL62 penaltı
İLK 1115076 yedek girdi
KART32
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 3 %50
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1104%51
- 4-4-229%14
- 3-4-2-126%13
- 4-2-2-216%8
- 4-3-316%8
- 3-5-211%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları18verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | 1. FC KölnH | 4-1 | 78 | 1 | 0 | 7.8 | |
| 28.08.2026 | Bayern MünchenA | 5-1 | 87 | – | 7.5 | ||
| 16.05.2026 | Eintracht FrankfurtA | 2-2 | 73 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-1 | 78 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 02.05.2026 | 1899 HoffenheimA | 3-3 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | Werder BremenH | 1-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | Bayern MünchenA | 4-2 | 17↑ | – | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | Hamburger SVH | 4-0 | 91 | 1 | 3 | 9.7 | |
| 04.04.2026 | Borussia DortmundH | 0-2 | 88 | – | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | FC AugsburgA | 2-5 | 89 | 1 | – | 7.7 | |
| 19.03.2026 | FC PortoA | 2-0 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | RB LeipzigH | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | FC PortoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | FSV Mainz 05A | 2-2 | 84 | 1 | 7.3 | ||
| 01.03.2026 | VfL WolfsburgH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | CelticH | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.02.2026 | 1. FC HeidenheimA | 3-3 | 88 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 19.02.2026 | CelticA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | 1.FC KölnH | 3-1 | 77 | – | 7.7 | ||
| 07.02.2026 | FC St. PauliA | 2-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | SC FreiburgH | 1-0 | 37↑ | – | 7.5 | ||
| 29.01.2026 | BSC Young BoysH | 3-2 | 86 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | Borussia MönchengladbachA | 0-3 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.01.2026 | AS RomaA | 2-0 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | Union BerlinH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.01.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 10.01.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 20.12.2025 | 1899 HoffenheimH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | Werder BremenA | 0-4 | 8↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 11.12.2025 | Maccabi Tel AvivH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.6 |
| 06.12.2025 | Bayern MünchenH | 0-5 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | Hamburger SVA | 2-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | GO Ahead EaglesA | 0-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | Borussia DortmundA | 3-3 | 80 | 1 | – | 6.3 | |
| 09.11.2025 | FC AugsburgH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.11.2025 | FeyenoordH | 2-0 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | RB LeipzigA | 3-1 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | FenerbahceA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | VfL WolfsburgA | 0-3 | 78 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 05.10.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.10.2025 | FC Basel 1893A | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 28.09.2025 | 1.FC KölnA | 1-2 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | Celta VigoH | 2-1 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 19.09.2025 | FC St. PauliH | 2-0 | 84 | 1 | 7.7 | ||
| 13.09.2025 | SC FreiburgA | 3-1 | 76 | – | 7.3 | ||
| 07.09.2025 | Northern IrelandH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2025 | SlovakiaA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | Borussia MönchengladbachH | 1-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | Union BerlinA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | Bayern MünchenH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.06.2025 | FranceH | 0-2 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 04.06.2025 | PortugalH | 1-2 | 60 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | RB LeipzigA | 2-3 | 68 | 1 | – | 7.9 | |
| 11.05.2025 | FC AugsburgH | 4-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 03.05.2025 | FC St. PauliA | 0-1 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 25.04.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.04.2025 | Union BerlinA | 4-4 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 13.04.2025 | Werder BremenH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 77 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-4 | 89 | – | 7.3 |
ŞUT33
GOL6
xG4.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%33
- Korner6%18
- Açık oyun5%15
- Penaltı4%12
- Duran top4%12
- Serbest vuruş2%6
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak31%94
- Sağ ayak2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 5 %15
- 16-30' 6 %18
- 31-45' 5 %15
- 46-60' 10 %30
- 61-75' 4 %12
- 76-90+' 3 %9
AKSİYON HARİTASI2892 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2892
- Pas2084%76
- Top kazanma135%5
- Uzaklaştırma105%4
- Korner kazandırma98%4
- Müdahale75%3
- Top teması72%3
- Hava topu68%2
- Faul44%2
- Çalım37%1
- Pas arası36%1
PİYASA DEĞERİ€18.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 220 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-08-19
Hertha BSC U19
→
Hertha BSC
-
Hertha BSC U19
→
Hertha BSC
-
2014-07-01
Hertha BSC U17
→
Hertha BSC U19
-
Hertha BSC U17
→
Hertha BSC U19
-
2013-07-01
Hertha BSC Yth.
→
Hertha BSC U17
-
Hertha BSC Yth.
→
Hertha BSC U17
-
2012-07-01
Zehlendorf Yth.
→
Hertha BSC Yth.
free transfer
Zehlendorf Yth.
→
Hertha BSC Yth.
free transfer
2010-07-01
SC Staaken Yth.
→
Zehlendorf Yth.
free transfer
SC Staaken Yth.
→
Zehlendorf Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
01.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
05.2021
SarsıntıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super Cup2025 · VfB Stuttgart
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2184 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8Bundesliga 2025
PERFORMANS75.82184 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
91.9
Defansif bek
90.4
Ayağı iyi stoper
90.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%94
Dakika
%82
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%94
Dakika
%89
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.52
1.4
100
Müdahale / 90
2.55
2.5
100
Pas hacmi / 90
54.02
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
75.8
74
100
Pas arası / 90
1.44
1.6
90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gonzalo MontielRiver Plate · 28
%95
3gol
4asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Gijs SmalFeyenoord · 28
%95
0gol
1asist
63scout
€6.00M
Eredivisie
Joaquin SeysClub Brugge KV · 20
%88
3gol
3asist
73scout
UEFA Champions League
Arthur PiedfortKVC Westerlo · 20
%74
2gol
2asist
79scout
Jupiler Pro League
Stavros PiliosAEK Athens FC · 25
%69
0gol
2asist
62scout
UEFA Europa Conference League
Louis PatrisUnion St. Gilloise · 24
%62
0gol
1asist
68scout
Jupiler Pro League
Patrick DorguManchester United · 21
%60
4gol
4asist
74scout
Premier League
Reece JamesChelsea · 26
%60
2gol
4asist
71scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

