Timo Horn
Germany · Goalkeeper

Timo Horn

YAŞ32
BOY192
KİLO90
DOĞUM YERİKöln
LİG2. Bundesliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas40.12 / 90
Kazanılan ikili120.35 / 90
Rating7.46
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 19 kaleciler
Kurtarış — %78 (3.26) Yenen gol (az iyi) — %50 (1.38) Pas isabeti — %22 (%63) Pas hacmi — %0 (30.0) 38 ORT. % 78 50 22 0
  • Kurtarış 3.26 %78
  • Yenen gol (az iyi) 1.38 %50
  • Pas isabeti %63 %22
  • Pas hacmi 30.0 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3060 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 2. Bundesliga2018/2019 · Germany
🏆 2. Bundesliga2013/2014 · Germany
🥈 Bundesliga2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈 Olympics Men2016 Rio de Janeiro · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 35 3.180 0 0 7.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaVfL Bochum 34 3.060 0 0 7.46
DFB PokalVfL Bochum 1 120 0 0 6.30
Kilit pas5
İkili kazanılan12%86
Müdahale1
İlk 1135
Kart1
Kaptan9maçta
2024/25 34 1.178 0 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Bochum 34 1.178 0 0 6.82
Kilit pas1
İkili kazanılan5%100
İlk 111321 yedek
Kart2
2022/23 39 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 32 0 0 0
UEFA Europa Conference LeagueFC Koln 7 0 0 0
2021/22 26 1.170 0 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 26 1.170 0 0 6.78
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%83
İlk 111313 yedek
2020/21 36 3.190 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 36 3.190 0 0 6.67
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan7%64
Müdahale1
İlk 1136
Kart1
Kaptan19maçta
TOPLAM GOL0
İLK 114567 yedek girdi
KART3
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 4-1-3-2 — 16 4-3-1-2 — 13 3-5-2 — 10 4-1-4-1 — 8 4-4-2 — 6 90 maç
  • 4-2-3-137%41
  • 4-1-3-216%18
  • 4-3-1-213%14
  • 3-5-210%11
  • 4-1-4-18%9
  • 4-4-26%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Karlsruher SCA 1-2 90 8.6
09.05.2026 Hannover 96H 1-1 90 7.0
02.05.2026 Arminia BielefeldA 1-1 90 6.9
26.04.2026 SpVgg Greuther FürthH 2-1 90 7.3
18.04.2026 Dynamo DresdenA 2-0 90 7.5
12.04.2026 Eintracht BraunschweigH 4-1 90 6.9
04.04.2026 1. FC MagdeburgAC 4-1 90 6.3
22.03.2026 Holstein KielH 2-3 90 6.2
14.03.2026 Hertha BSCA 1-1 90 6.9
07.03.2026 1. FC KaiserslauternH 3-2 90 6.0
27.02.2026 Fortuna DüsseldorfA 2-1 90 8.7
20.02.2026 1. FC NürnbergHC 1-1 90 7.3
15.02.2026 SC Paderborn 07HC 0-0 90 7.3
06.02.2026 Preußen MünsterAC 1-1 90 6.3
31.01.2026 FC Schalke 04H 2-0 90 7.2
25.01.2026 SV ElversbergAC 1-1 90 7.3
18.01.2026 SV Darmstadt 98H 3-3 90 6.7
20.12.2025 Karlsruher SCHC 2-2 90 7.3
13.12.2025 Hannover 96A 0-0 90 10.0
06.12.2025 Arminia BielefeldHC 1-0 90 8.6
29.11.2025 SpVgg Greuther FürthA 0-3 90 8.3
21.11.2025 Dynamo DresdenHC 1-2 90 6.7
09.11.2025 Eintracht BraunschweigA 0-2 90 10.0
02.11.2025 1. FC MagdeburgHC 2-0 90 10.0
25.10.2025 Holstein KielA 1-1 90 8.6
18.10.2025 Hertha BSCH 3-2 90 7.5
04.10.2025 1. FC KaiserslauternA 3-2 90 8.3
27.09.2025 Fortuna DüsseldorfH 0-1 90 6.6
20.09.2025 1. FC NürnbergA 2-1 90 7.0
12.09.2025 SC Paderborn 07A 1-0 90 7.5
30.08.2025 Preußen MünsterH 1-2 90 6.2
23.08.2025 FC Schalke 04A 2-1 90 7.3
16.08.2025 BFC DynamoA 1-3 120 6.3
10.08.2025 SV ElversbergH 2-0 90 7.3
02.08.2025 SV Darmstadt 98A 4-1 90 6.0
17.05.2025 FC St. PauliA 0-2 90 7.3
10.05.2025 FSV Mainz 05H 1-4 90 6.2
02.05.2025 1. FC HeidenheimA 0-0 90 7.3
27.04.2025 Union BerlinH 1-1 90 6.2
19.04.2025 Werder BremenA 1-0 90 6.9
12.04.2025 FC AugsburgH 1-2 90 6.5
05.04.2025 VfB StuttgartH 0-4 90 6.3
28.03.2025 Bayer LeverkusenA 3-1 90 6.5
16.03.2025 Eintracht FrankfurtH 1-3 98 7.2
08.03.2025 Bayern MünchenA 2-3 90 7.0
01.03.2025 1899 HoffenheimH 0-1 90 6.0
22.02.2025 VfL WolfsburgA 1-1 90 7.6
15.02.2025 Borussia DortmundH 2-0 90 7.7
09.02.2025 Holstein KielA 2-2
01.02.2025 SC FreiburgH 0-1
25.01.2025 Borussia MönchengladbachA 3-0
18.01.2025 RB LeipzigH 3-3
15.01.2025 FC St. PauliH 1-0
11.01.2025 FSV Mainz 05A 2-0
22.12.2024 1. FC HeidenheimH 2-0
14.12.2024 Union BerlinA 1-1
07.12.2024 Werder BremenH 0-1
30.11.2024 FC AugsburgA 1-0
23.11.2024 VfB StuttgartA 2-0
09.11.2024 Bayer LeverkusenH 1-1
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 170 maç
VfL Bochum 69maç 2024–2025
FC Koln 101maç 2020–2022
Germany U21 2013–2017
Köln II 2010
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-01 Salzburg VfL Bochum free transfer
2024-08-01 Red Bull Salzburg VfL Bochum
2024-01-06 Without Club Salzburg -
2023-07-01 1.FC Köln Without Club -
2011-07-01 1.FC Köln II 1.FC Köln -
2010-07-01 1.FC Köln U19 1.FC Köln II -
2009-07-01 1.FC Köln U17 1.FC Köln U19 -
2008-07-01 1.FC Köln Yth. 1.FC Köln U17 -
2002-07-01 SC Rondorf Yth. 1.FC Köln Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022 SakatlıkKadroda yok 2 maç
01.2022 HastalıkŞüpheli 1 maç
01.2022 HastalıkKadroda yok 1 maç
12.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3060 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.22. Bundesliga 2025
PERFORMANS64.83060 dk
KARARVeri yetersiz53/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 85.1
Kurtarıcı kaleci 80.7
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 46 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %87
Dakika %89
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %83
Dakika %96
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 30.03 38 79
Ortalama rating 7.46 7.2 100
Performans skoru 64.8 76 85
Kurtarış / 90 3.26 3.2 100
Yenen gol / 90 1.38 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam