Edouard Mendy
France · Defender

Edouard Mendy

YAŞ25
BOY193
KİLO83
KULÜPNancy
DOĞUM YERİMont-Saint-Aignan
LİGNational 1
BU SEZON2G · 0A
Gol20.10 / 90
Asist00.00 / 90
Şut120.62 / 90
Kilit pas50.26 / 90
Başarılı dripling50.26 / 90
Kazanılan ikili733.76 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %19 (1.08) Pas arası — %72 (1.29) Blok — %84 (0.88) İkili mücadele — %42 (%56) Pas isabeti — %31 (%80) Faul (az iyi) — %15 (1.55) 44 ORT. % 19 72 84 42 31 15
  • Müdahale 1.08 %19
  • Pas arası 1.29 %72
  • Blok 0.88 %84
  • İkili mücadele %56 %42
  • Pas isabeti %80 %31
  • Faul (az iyi) 1.55 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1746 dakika oynadı.
2025/26 23 1.746 2 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Nancy 23 1.746 2 0 6.55
Şut12%25 isabet
Kilit pas5
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan73%56
Müdahale21
Faul3013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11212 yedek
G+A / 900.1
Kart51
TOPLAM GOL0
İLK 1120 yedek girdi
FORMA3
MAÇ GEÇMİŞİ23 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 PAUA 1-3 90 1 1 7.6
25.04.2026 ReimsA 1-1 75 6.3
17.04.2026 AnnecyH 1-5 90 5.9
10.04.2026 Clermont FootA 2-2 90 6.9
04.04.2026 Saint EtienneH 1-1 90 6.9
20.03.2026 BoulogneA 0-0 90 6.9
06.03.2026 MontpellierH 0-3 55 6.3
27.02.2026 LavalA 1-1 90 6.7
20.02.2026 GrenobleH 0-0 90 4 7.2
13.02.2026 RED Star FC 93A 2-1 90 6.7
07.02.2026 Estac TroyesH 2-1 90 6.6
30.01.2026 BastiaA 0-0 90 7.2
23.01.2026 RodezH 1-3 90 2 5.5
19.01.2026 GuingampH 0-3 90 6.0
03.01.2026 AmiensA 1-2 90 1 1 7.7
12.12.2025 Clermont FootH 1-0 90 1 7.2
05.12.2025 GrenobleA 1-0 90 7.0
22.11.2025 Saint EtienneA 2-1 90 2 6.2
07.11.2025 LavalH 0-2
25.10.2025 MontpellierA 4-1 22 4.7
20.10.2025 AmiensH 0-1 90 1 6.6
19.09.2025 RED Star FC 93H 0-1
12.09.2025 Estac TroyesA 3-0 64 5.5
ŞUT13
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.0 · GOL 83' · xG 0.0 45' · xG 0.0 23' · xG 0.0 6' · xG 0.0 83' · xG 0.0 42' · xG 0.0 71' · xG 0.0 11' · xG 0.0 · GOL 83' · xG 0.0 74' · xG 0.0 89' · xG 0.0 21' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 6 (%46) Duran top — 6 (%46) Asist sonrası — 1 (%8) 13 şut
  • Korner6%46
  • Duran top6%46
  • Asist sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Kafa — 11 (%85) Sol ayak — 2 (%15) 13 şut
  • Kafa11%85
  • Sol ayak2%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 2 %15
  • 16-30' 2 %15
  • 31-45' 2 %15
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 4 %31
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 23 maç
Nancy 23maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-27 Dijon AS Nancy ?
2024-07-01 FC Libourne Dijon free transfer
2021-07-01 Pau FC B FC Libourne ?
2018-07-01 Pau FC U19 Pau FC B -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1746 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.1Ligue 2 2025
PERFORMANS60.31746 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 80.3
Klasik stoper 79.7
Ayağı iyi stoper 77.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %56
Dakika %68
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %64
Dakika %84
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 60.3 74 82
Pas hacmi / 90 34.9 42 83
İkili mücadele kazanma 55.73 58 96
Pas arası / 90 1.29 1.9 68
Blok / 90 0.88 1 88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam