Asist10.12 / 90
Şut40.46 / 90
Kilit pas30.35 / 90
Kazanılan ikili252.89 / 90
Rating6.48
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 87 defanslar
- Müdahale 0.46 %0
- Pas arası 1.27 %79
- Blok 1.04 %85
- İkili mücadele %42 %0
- Pas isabeti %83 %41
- Faul (az iyi) 0.46 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 778 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
NM Cupen2024 · Norway
🏆
1. Division2023 · Norway
🏆
PostNord Cup2020 · Norway
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
13
778
0
1
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas3
İkili kazanılan25%42
Müdahale4
Faul46 kazanılan
İlk 1185 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2025/26
30
634
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan25%47
Müdahale11
Faul92 kazanılan
İlk 11723 yedek
2024/25
28
1.288
0
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas4
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan55%60
Müdahale14
Faul122 kazanılan
İlk 111315 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2021/22
30
502
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%47
Müdahale1
Faul22 kazanılan
İlk 11525 yedek
Kart1
2020/21
5
2
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
TOPLAM GOL1
İLK 112540 yedek girdi
KART3
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-323%36
- 3-5-219%30
- 5-3-216%25
- 5-4-14%6
- 3-4-2-11%2
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | StartA | 4-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | LillestromH | 1-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 07.08.2026 | SandefjordA | 0-1 | 87 | – | 6.5 | ||
| 02.08.2026 | Kristiansund BKH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.07.2026 | MoldeH | 2-4 | 95 | 1 | – | 6.3 | |
| 18.07.2026 | LillestromA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.07.2026 | Bodo/GlimtH | 0-2 | 90 | – | 5.5 | ||
| 29.05.2026 | TromsoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2026 | RosenborgH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | BrannA | 2-1 | 57↑ | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | VikingH | 0-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | ValerengaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | SandefjordA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 8 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | BrannA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | HaugesundH | 1-4 | 81 | 2 | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | Kristiansund BKH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | StromsgodsetA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | FredrikstadH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | ValerengaA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | VikingH | 2-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | TromsoA | 2-0 | 38↑ | – | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | Ham-KamH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2025 | TromsoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2025 | StromsgodsetH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Ham-KamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.07.2025 | Bodo/GlimtH | 0-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 12.07.2025 | MoldeH | 4-2 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 05.07.2025 | ValerengaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2025 | TromsoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2025 | VikingA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | RosenborgH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | BryneA | 4-3 | 77 | – | 5.7 | ||
| 16.05.2025 | KFUM OsloH | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | Kristiansund BKA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | HaugesundA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | SandefjordH | 3-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 09.04.2025 | ValerengaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | RosenborgA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | BrannH | 3-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | SandefjordA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | Ham-KamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Bodo/GlimtA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | StromsgodsetA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | VikingH | 3-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | MoldeA | 6-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 31.08.2024 | ODD BallklubbH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | HaugesundA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | BrannH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2024 | HaugesundH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.08.2024 | KFUM OsloH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2024 | RosenborgH | 2-2 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 21.07.2024 | Ham-KamA | 0-1 | 81 | – | 7.3 | ||
| 13.07.2024 | MoldeH | 0-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 08.07.2024 | Kristiansund BKA | 3-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 02.06.2024 | RosenborgA | 1-1 | 45↑ | 1 | 1 | 6.9 |
ŞUT6
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%50
- Asist sonrası2%33
- Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%67
- Diğer1%17
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 120 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-19
Vålerenga
→
Fredrikstad FK
?
Vålerenga
→
Fredrikstad FK
?
2019-12-18
Vålerenga II
→
Vålerenga
-
Vålerenga II
→
Vålerenga
-
2018-03-15
Skedsmo FK
→
Vålerenga II
?
Skedsmo FK
→
Vålerenga II
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 192 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.1Eliteserien 2026
PERFORMANS38.9192 dk
KARARVeri yetersiz46/100
FORM TRENDİYükselişte+9.0
ROL UYUMU2026
Klasik stoper
36.5
Ayağı iyi stoper
35.2
Agresif stoper
32.7
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 116 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%16
Dakika
%34
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 315 oyuncu
Scout skoru
%29
Performans
%18
Dakika
%32
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.47
7.2
90
Pas hacmi / 90
33.28
45
74
İkili mücadele kazanma
30.77
68
45
Blok / 90
0.94
1.8
52
Pas arası / 90
0.94
1.8
52
Müdahale / 90
0
2.4
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +9.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas VillalbaCruzeiro · 31
%95
0gol
0asist
40scout
Serie A
Tiago CóserCoritiba · 21
%72
1gol
0asist
65scout
Serie A
Juan RandazzoDeportivo Riestra · 31
%63
0gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Robin JanssonOrlando City SC · 34
%61
0gol
0asist
48scout
Major League Soccer
Iago SilvaOrlando City SC · 20
%61
0gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Ethan BartlowSporting Kansas City · 25
%61
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Daniel MunieSan Jose Earthquakes · 25
%60
3gol
1asist
62scout
Major League Soccer
Alan Javier FrancoSao Paulo · 29
%60
0gol
0asist
55scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


