Junior Sambia
France · Defender

Junior Sambia

YAŞ29
BOY185 cm
KİLO77 kg
KULÜPEmpoli
DOĞUM YERİLyon
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut71.60 / 90
Kilit pas61.37 / 90
Başarılı dripling71.60 / 90
Kazanılan ikili388.68 / 90
Rating6.69
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.17
Şut 1.600.61
Kilit pas 1.371.04
Başarılı dripling 1.600.43
Kazanılan ikili 8.684.78
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9. Ligue 22026 · Clermont Foot · 4 maç 1asist9.
17. Ligue 12020 · Montpellier · 36 maç 6asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
2020 7 2021 1 2022 1 2023 3 2024 0
GolAsist
2024/25 35 394 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AEmpoli 35 394 0 0 6.69
Şut7%14 isabet
Kilit pas6
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan38%60
Müdahale14
Faul59 kazanılan
İlk 11233 yedek
2023/24 38 1.035 1 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASalernitana 38 1.035 1 2 6.73
Şut7%57 isabet
Kilit pas12
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan55%52
Müdahale12
Faul915 kazanılan
İlk 111028 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2022/23 38 720 0 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASalernitana 38 720 0 1 6.71
Şut10%50 isabet
Kilit pas7
Drible10%37 başarı
İkili kazanılan54%52
Müdahale12
Faul1117 kazanılan
İlk 11731 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2021/22 35 1.537 1 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 35 1.537 1 0 6.63
Şut14%43 isabet
Kilit pas11
Drible26%57 başarı
İkili kazanılan99%54
Müdahale22
Faul1826 kazanılan
İlk 111619 yedek
G+A / 900.06
Kart51
2020/21 38 2.452 1 6 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 38 2.452 1 6 6.80
Şut16%44 isabet
Kilit pas27
Drible37%50 başarı
İkili kazanılan163%54
Müdahale41
Faul2344 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112711 yedek
G+A / 900.26
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 1150114 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 65 4-2-3-1 — 32 3-5-2 — 21 3-1-4-2 — 9 4-3-3 — 9 4-1-4-1 — 6 142 maç
  • 3-4-2-165%46
  • 4-2-3-132%23
  • 3-5-221%15
  • 3-1-4-29%6
  • 4-3-39%6
  • 4-1-4-16%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.05.2025 VeronaH 1-2 8 1 6.9
18.05.2025 MonzaA 1-3
10.05.2025 ParmaH 2-1 13 6.5
04.05.2025 LazioH 0-1 45 1 7.7
27.04.2025 FiorentinaA 2-1 9 6.7
20.04.2025 VeneziaH 2-2
14.04.2025 NapoliA 3-0 8 7.3
06.04.2025 CagliariH 0-0 65 1 6.7
29.03.2025 ComoA 1-1
15.03.2025 TorinoA 1-0 76 2 6.9
09.03.2025 AS RomaH 0-1 45 7.2
02.03.2025 GenoaA 1-1
23.02.2025 AtalantaH 0-5 33 6.3
16.02.2025 UdineseA 3-0 15 6.2
08.02.2025 AC MilanH 0-2
02.02.2025 JuventusA 4-1
25.01.2025 BolognaH 1-1
19.01.2025 InterA 3-1 11 1 6.2
11.01.2025 LecceH 1-3 10 1 6.2
04.01.2025 VeneziaA 1-1 11 6.7
28.12.2024 GenoaH 1-2
22.12.2024 AtalantaA 3-2 12 6.5
13.12.2024 TorinoH 0-1 10 6.9
08.12.2024 VeronaA 1-4
30.11.2024 AC MilanA 3-0
25.11.2024 UdineseH 1-1
08.11.2024 LecceA 1-1 10 6.3
04.11.2024 ComoH 1-0
30.10.2024 InterH 0-3 13 6.5
27.10.2024 ParmaA 1-1
20.10.2024 NapoliH 0-1
06.10.2024 LazioA 2-1
29.09.2024 FiorentinaH 0-0
20.09.2024 CagliariA 0-2
14.09.2024 JuventusH 0-0
25.05.2024 AC MilanA 3-3 90 1 1 1 8.3
20.05.2024 VeronaH 1-2 90 6.3
12.05.2024 JuventusA 1-1 89 1 1 7.3
06.05.2024 AtalantaH 1-2 69 1 6.3
26.04.2024 FrosinoneA 3-0 66 6.3
21.04.2024 FiorentinaH 0-2 84 1 6.9
12.04.2024 LazioA 4-1 45 6.9
05.04.2024 SassuoloH 2-2
01.04.2024 BolognaA 3-0 30 1 6.3
16.03.2024 LecceH 0-1
09.03.2024 CagliariA 4-2 16 6.7
02.03.2024 UdineseA 1-1 8 6.6
24.02.2024 MonzaH 0-2
16.02.2024 InterA 4-0 90 6.3
09.02.2024 EmpoliH 1-3 45 6.6
04.02.2024 TorinoA 0-0 17 6.7
29.01.2024 AS RomaH 1-2 62 6.9
21.01.2024 GenoaH 1-2
13.01.2024 NapoliA 2-1 89 7.0
07.01.2024 JuventusH 1-2 89 1 6.9
30.12.2023 VeronaA 0-1
22.12.2023 AC MilanH 2-2
18.12.2023 AtalantaA 4-1
10.12.2023 BolognaH 1-2
03.12.2023 FiorentinaA 3-0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2024 · 184 maç
Empoli 35maç 2024
Salernitana 76maç 2022–2023
Montpellier 73maç 2020–2021
Niort 2014–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-06 Salernitana Clermont Foot
2025-07-01 Empoli Salernitana
2024-08-30 Salernitana Empoli
2022-07-19 Montpellier Salernitana
2018-07-01 Montpellier Niort
2018-07-01 Niort Montpellier € 2M
2017-08-23 Niort Montpellier
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2022 SakatlıkKadroda yok 1 maç
02.2022 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
09.2021 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Clermont Foot 63 %50 2026-08-03
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Coppa Italia2024 · Empoli 1sarı · 5 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam