LİGCoppa Italia
BU SEZON5G · 5A
Gol50.15 / 90
Asist50.15 / 90
Şut230.70 / 90
Kilit pas250.77 / 90
Başarılı dripling80.24 / 90
Kazanılan ikili1966.00 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.77 %17
- Asist 0.15 %81
- Drible 0.24 %9
- Pas isabeti %74 %14
- Top kapma 2.24 %44
- İkili mücadele %54 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2939 dakika oynadı.
2025/26
39
3.035
5
5
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas26
Drible8%24 başarı
İkili kazanılan199%54
Müdahale55
Faul6347 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11381 yedek
G+A / 900.3
Kart71
2023/24
26
1.009
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan55%51
Müdahale18
Faul2915 kazanılan
İlk 111214 yedek
G+A / 900.09
Kart6
TOPLAM GOL1
İLK 111414 yedek girdi
KART6
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-111%42
- 3-4-2-110%38
- 4-3-2-12%8
- 3-4-31%4
- 3-5-21%4
- 4-3-31%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | CatanzaroH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.05.2026 | CatanzaroA | 3-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 08.05.2026 | VeneziaA | 2-0 | 72 | – | 6.5 | ||
| 01.05.2026 | CatanzaroH | 3-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 25.04.2026 | ReggianaA | 1-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 18.04.2026 | CesenaH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | FrosinoneA | 1-1 | 62 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | AvellinoH | 2-0 | 45 | – | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | PadovaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2026 | Juve StabiaH | 2-2 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | MonzaA | 3-0 | 59 | – | 7.0 | ||
| 04.03.2026 | MantovaH | 2-1 | 85 | 1 | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | PescaraA | 2-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | SudtirolH | 3-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | Virtus EntellaH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 10.02.2026 | SampdoriaA | 3-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | EmpoliH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.01.2026 | BariA | 0-3 | 74 | 1 | 7.3 | ||
| 24.01.2026 | ModenaA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | SpeziaH | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | MantovaA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.12.2025 | PadovaH | 1-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 12.12.2025 | SampdoriaH | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | EmpoliA | 1-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | CarrareseH | 5-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 22.11.2025 | Virtus EntellaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Juve StabiaA | 1-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | PescaraH | 5-0 | 90 | 2 | 1 | 2 | 9.2 |
| 28.10.2025 | MonzaH | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | CatanzaroA | 1-0 | 45 | – | 5.9 | ||
| 19.10.2025 | ModenaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | SpeziaA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.09.2025 | VeneziaH | 0-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | CesenaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | BariH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | SudtirolA | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | FrosinoneH | 0-0 | 83 | – | 7.5 | ||
| 23.08.2025 | ReggianaH | 2-1 | 94 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 16.08.2025 | CremoneseA | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2024 | AC MilanA | 3-3 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 20.05.2024 | VeronaH | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | JuventusA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 26.04.2024 | FrosinoneA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | FiorentinaH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2024 | LazioA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2024 | SassuoloH | 2-2 | 85 | – | 7.3 | ||
| 01.04.2024 | BolognaA | 3-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 09.02.2024 | EmpoliH | 1-3 | 41 | – | 6.5 | ||
| 04.02.2024 | TorinoA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.01.2024 | AS RomaH | 1-2 | 79 | – | 6.2 | ||
| 21.01.2024 | GenoaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.01.2024 | NapoliA | 2-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 06.01.2024 | SassuoloA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2023 | TorinoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2023 | MonzaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | VeronaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2023 | Ferencvarosi TCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2023 | AS RomaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | SalernitanaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | GenkH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT29
GOL5
xG3.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%17.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%52
- Korner6%21
- Taç sonrası4%14
- Duran top2%7
- Açık oyun2%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa16%55
- Sağ ayak8%28
- Sol ayak5%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 7 %24
- 31-45' 7 %24
- 46-60' 7 %24
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 2 %7
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ11
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Fiorentina U17
→
Fiorentina U19
-
Fiorentina U17
→
Fiorentina U19
-
2017-07-01
Fiorentina Yth.
→
Fiorentina U17
-
Fiorentina Yth.
→
Fiorentina U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2024
SakatlıkKadroda yok
5 maç
10.2023
Karın kası zorlanmasıKadroda yok
4 maç
09.2023
Karın kası zorlanmasıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie B2025 · Palermo
1kırmızı · 38 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2939 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.2Serie B 2025
PERFORMANS47.62939 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
72.4
Agresif stoper
72.1
Defansif bek
70.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%27
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%35
Dakika
%97
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.95
7.2
96
İkili mücadele kazanma
53.7
68
79
Pas hacmi / 90
24.83
45
55
Müdahale / 90
1.65
2.4
69
Pas arası / 90
0.58
1.8
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marco FarfanTigres UANL · 27
%95
2gol
1asist
62scout
Liga MX
Boyd LucassenNAC Breda · 27
%74
1gol
0asist
58scout
Eredivisie
Matty CashAston Villa · 28
%74
3gol
2asist
55scout
€22.00M
Premier League
Alberto MorenoComo · 33
%66
2gol
1asist
53scout
Serie A
Samuel XavierFluminense · 35
%62
4gol
1asist
54scout
Serie A
Trai HumeSunderland · 23
%61
2gol
1asist
67scout
Premier League
Musah MohammedBB Bodrumspor · 23
%61
1gol
1asist
66scout
1. Lig
Giovanni Di LorenzoNapoli · 32
%60
2gol
1asist
55scout
€10.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Palermo
Salernitana
Reggina
Pro Patria