Adam Davies
Wales · Attacker

Adam Davies

YAŞ24
BOY175
KİLO65
KULÜPCardiff
DOĞUM YERİAberdare
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut15.62 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kilit pas 0.002.65
Kazanılan ikili 0.002.65
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
11. Jupiler Pro League2023 · Kortrijk · 32 maç 12gol11.
23. League Cup2025 · Cardiff · 3 maç 1gol30. 1asist23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
2020 0 2021 5 2022 1 2023 12 2024 2 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 16 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCardiff 3 16 0 0 6.30
Şut1
İlk 1112 yedek
2025/26 1 68 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
League CupCardiff 1 68 0 0 6.50
Kilit pas2
İkili kazanılan2%20
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 111
2024/25 10 298 2 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCardiff 10 298 2 0 6.72
Şut5%60 isabet
Kilit pas4
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan23%39
Müdahale10
Faul45 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1137 yedek
G+A / 900.6
Kart1
2023/24 35 2.422 12 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 35 2.422 12 0 6.78
Şut33%76 isabet
Kilit pas8
Drible18%40 başarı
İkili kazanılan91%28
Müdahale24
Faul4626 kazanılan
Ofsayt21
İlk 11287 yedek
G+A / 900.45
Kart3
2022/23 17 296 1 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCardiff 17 296 1 0 6.61
Şut5%20 isabet
Kilit pas2
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan11%31
Müdahale5
Faul12 kazanılan
İlk 11215 yedek
G+A / 900.3
2021/22 29 1.198 2 3 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCardiff 29 1.198 2 3 6.58
Şut18%61 isabet
Kilit pas10
Drible10%27 başarı
İkili kazanılan51%29
Müdahale12
Faul1821 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111019 yedek
G+A / 900.38
Kart1
2020/21 4 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCardiff 4 0 0 0
TOPLAM GOL3
İLK 11312 yedek girdi
KART3
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 7 4-1-4-1 — 3 3-1-4-2 — 2 3-4-3 — 2 3-5-2 — 1 15 maç
  • 4-2-3-17%47
  • 4-1-4-13%20
  • 3-1-4-22%13
  • 3-4-32%13
  • 3-5-21%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 W. AlvesW. Alves 1 D. MaficoD. Mafico Davies 2
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 C. ChambersC. Chambers 1 N. BroadheadN. Broadhead Davies 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Sheffield UtdH 2-2 0 0
22.08.2026 DerbyA 2-2
17.08.2026 WrexhamH 1-1 16 1 6.3
12.08.2025 Swindon TownH 2-1 68 6.5
12.04.2025 Stoke CityH 0-1 13 1 6.2
08.04.2025 PrestonA 2-2 9 6.3
05.04.2025 QPRA 0-0 45 6.9
29.03.2025 Sheffield WednesdayH 1-1 77 1 2 7.7
15.03.2025 BlackburnA 1-2 29 1 6.5
11.03.2025 LutonH 1-2 21 6.3
08.03.2025 SunderlandA 2-1 59 1 1 7.2
04.03.2025 BurnleyH 1-2
25.02.2025 Hull CityH 1-0 27 6.7
22.02.2025 PlymouthA 1-1 18 6.7
26.05.2024 Lommel UnitedH 4-2 75 6.9
19.05.2024 Lommel UnitedA 0-1 84 2 5.9
11.05.2024 CharleroiA 3-1 89 1 4 7.6
05.05.2024 AS EupenH 1-0 90 6.7
28.04.2024 RWDMA 0-1 90 2 6.5
21.04.2024 RWDMH 2-4 90 1 2 7.2
14.04.2024 CharleroiH 1-2 90 1 1 6.9
07.04.2024 AS EupenA 1-1 74 1 1 6.9
16.03.2024 AnderlechtA 0-1 83 1 2 7.9
09.03.2024 AntwerpH 0-1 90 6.2
03.03.2024 RWDMH 3-2 71 1 2 7.3
24.02.2024 KV MechelenA 3-0 90 1 6.9
18.02.2024 Union St. GilloiseH 1-3 90 1 1 7.3
09.02.2024 St. TruidenA 1-0 90 1 6.2
03.02.2024 CharleroiH 1-0 71 1 3 7.2
30.01.2024 Club Brugge KVA 3-3 35 6.7
27.01.2024 OH LeuvenH 0-0 67 1 6.6
20.01.2024 Standard LiegeA 0-1 75 6.6
26.12.2023 GentH 0-2 83 1 6.3
20.12.2023 Cercle BruggeA 3-0 84 1 6.7
17.12.2023 GenkA 4-0 86 6.5
08.12.2023 KVC WesterloH 1-2 84 1 1 6.9
02.12.2023 AS EupenA 1-1 20 6.5
26.11.2023 KV MechelenH 0-3 45 6.3
12.11.2023 Union St. GilloiseA 3-0 27 6.5
04.11.2023 RWDMA 1-1 65 1 6.3
29.10.2023 GenkH 0-3 84 1 6.7
21.10.2023 Club Brugge KVH 1-0 76 1 1 7.0
07.10.2023 KVC WesterloA 1-0 31 6.5
29.09.2023 Cercle BruggeH 2-1 86 1 2 7.7
23.09.2023 CharleroiA 1-0 30 1 6.9
17.09.2023 AnderlechtH 2-2
01.09.2023 OH LeuvenA 3-0 57 6.5
26.08.2023 Standard LiegeH 1-1 75 1 1 7.2
20.08.2023 AS EupenH 1-3 45 6.6
08.05.2023 BurnleyA 3-0 45 6.7
30.04.2023 HuddersfieldH 1-2 35 1 1 7.2
22.04.2023 Stoke CityH 1-1
19.04.2023 WatfordA 1-3
15.04.2023 Sheffield UtdA 4-1
10.04.2023 SunderlandH 0-1 11 1 6.9
07.04.2023 BlackpoolA 1-3 10 6.6
01.04.2023 SwanseaH 2-3
15.03.2023 West BromH 1-1 45 1 6.9
11.03.2023 PrestonA 2-0
04.03.2023 Bristol CityH 2-0
SCOUT RAPORUAggregated only · 68 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.6League Cup 2025
PERFORMANS43.368 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 565 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %78
Dakika %62
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %64
Dakika %35
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam