LİGLigue 2
BU SEZON6G · 4A
Gol60.38 / 90
Asist40.25 / 90
Şut191.19 / 90
Kilit pas382.38 / 90
Başarılı dripling60.38 / 90
Kazanılan ikili342.13 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 2.38 %96
- Asist 0.25 %94
- Drible 0.38 %22
- Pas isabeti %86 %78
- Top kapma 0.44 %0
- İkili mücadele %37 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1439 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Ligue 22017/2018 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
31
1.439
6
4
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas38
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan34%37
Müdahale7
Faul1017 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 111813 yedek
G+A / 900.63
2021/22
11
34
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%20
Müdahale1
2020/21
37
932
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%18 isabet
Kilit pas18
Drible18%69 başarı
İkili kazanılan65%54
Müdahale23
Faul1416 kazanılan
İlk 111027 yedek
G+A / 900.1
TOPLAM GOL1
İLK 11626 yedek girdi
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-110%36
- 3-4-1-25%18
- 5-3-25%18
- 3-5-24%14
- 3-1-4-22%7
- 4-4-1-12%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | NancyH | 1-3 | 74 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 17.04.2026 | GuingampH | 2-1 | 1↑ | 1 | – | – | |
| 10.04.2026 | AmiensA | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | Le MansA | 4-0 | 14↑ | – | 5.9 | ||
| 20.03.2026 | MontpellierH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | Clermont FootA | 0-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | BastiaH | 2-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | Saint EtienneH | 0-3 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | Estac TroyesA | 4-3 | 58 | 1 | – | 6.3 | |
| 13.02.2026 | BoulogneH | 1-2 | 9↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.02.2026 | RED Star FC 93A | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | LavalA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2026 | GrenobleH | 2-2 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | DunkerqueA | 3-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 03.01.2026 | RodezH | 3-3 | 81 | 2 | 1 | 5 | 9.9 |
| 12.12.2025 | AmiensH | 1-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | MontpellierA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | Le MansH | 1-2 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | GuingampA | 2-2 | 57 | – | 5.9 | ||
| 03.11.2025 | Estac TroyesH | 1-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 28.10.2025 | Saint EtienneA | 6-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 24.10.2025 | DunkerqueH | 0-3 | 68 | 2 | 7.3 | ||
| 17.10.2025 | GrenobleA | 1-1 | 59 | – | 6.3 | ||
| 26.09.2025 | RodezA | 1-2 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 23.09.2025 | LavalH | 1-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 19.09.2025 | BoulogneA | 0-3 | 65 | 2 | 5 | 8.9 | |
| 12.09.2025 | RED Star FC 93H | 0-3 | 67 | 2 | 7.0 | ||
| 29.08.2025 | NancyA | 2-2 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 25.08.2025 | ReimsH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 15.08.2025 | BastiaA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | AnnecyH | 2-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 28.12.2022 | AjaccioA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2022 | LilleA | 1-0 | 11↑ | – | 7.2 | ||
| 28.08.2022 | Estac TroyesA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | Stade Brestois 29H | 1-3 | 3↑ | 1 | – | ||
| 14.08.2022 | AuxerreA | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 07.08.2022 | NantesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2021 | MontpellierA | 4-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2021 | Clermont FootH | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 05.12.2021 | ReimsA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 01.12.2021 | MonacoH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2021 | LensA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2021 | LorientH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2021 | LilleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2021 | NiceH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2021 | Saint EtienneA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2021 | Paris Saint GermainA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2021 | StrasbourgA | 0-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 23.05.2021 | LilleH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2021 | MarseilleA | 3-2 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 09.05.2021 | DijonH | 3-0 | 76↑ | – | 6.9 | ||
| 02.05.2021 | LorientA | 2-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 25.04.2021 | MonacoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2021 | RennesH | 0-3 | 66 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2021 | LyonA | 3-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2021 | MontpellierH | 1-1 | 85 | 2 | 6.3 | ||
| 21.03.2021 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 64 | 3 | 7.3 | ||
| 13.03.2021 | Saint EtienneH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2021 | MetzA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 28.02.2021 | LensH | 2-2 | –↑ | – | – |
ŞUT26
GOL6
xG0.0
xG FARKI+6.0over performing
DÖNÜŞÜM%23.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%42
- Serbest vuruş6%23
- Açık oyun5%19
- Penaltı2%8
- Taç sonrası1%4
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak22%85
- Sol ayak2%8
- Kafa2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 8 %31
- 16-30' 5 %19
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 5 %19
- 61-75' 1 %4
- 76-90+' 3 %12
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1439 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.4Ligue 2 2025
PERFORMANS59.51439 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Numara 10
82.3
İleri sekiz
80.9
Box-to-box orta saha
75.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%89
Dakika
%74
Değer / getiri
%28
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%87
Dakika
%84
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
74
100
Kilit pas / 90
2.38
2.4
99
Ortalama rating
6.84
7.3
94
Performans skoru
59.5
76
78
Asist / 90
0.25
0.35
71
Gol / 90
0.38
0.25
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ignacio MalcorraRosario Central · 38
%95
7gol
6asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Sem SteijnFeyenoord · 24
%83
7gol
2asist
63scout
€6.00M
Eredivisie
Đorđe MihailovićColorado Rapids · 27
%70
9gol
5asist
65scout
Major League Soccer
Jordan JamesLeicester · 21
%68
11gol
4asist
72scout
Championship
Aitor CantalapiedraVitoria · 29
%65
3gol
3asist
57scout
Serie A
Robin van CruijsenFC Volendam
%62
4gol
2asist
58scout
Eredivisie
Kevin De BruyneNapoli · 34
%61
5gol
2asist
59scout
€10.00M
Serie A
Danel SinaniFC St. Pauli · 28
%60
5gol
3asist
62scout
€3.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


