Gaëtan Paquiez
France · Defender

Gaëtan Paquiez

YAŞ31
BOY182 cm
KİLO72 kg
KULÜPGrenoble
DOĞUM YERİValréas
BU SEZON1G · 3A
Gol10.03 / 90
Asist30.10 / 90
Şut90.31 / 90
Kilit pas150.52 / 90
Başarılı dripling70.24 / 90
Kazanılan ikili1234.28 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %82 (2.05) Pas arası — %79 (1.39) Blok — %44 (0.38) İkili mücadele — %22 (%52) Pas isabeti — %38 (%82) Faul (az iyi) — %5 (1.81) 45 ORT. % 82 79 44 22 38 5
  • Müdahale 2.05 %82
  • Pas arası 1.39 %79
  • Blok 0.38 %44
  • İkili mücadele %52 %22
  • Pas isabeti %82 %38
  • Faul (az iyi) 1.81 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2588 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Ligue 22017/2018 · France · 2nd Place
2025/26 30 2.588 1 3 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Grenoble 30 2.588 1 3 6.88
Şut9%44 isabet
Kilit pas15
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan123%52
Müdahale59
Faul5228 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11291 yedek
G+A / 900.14
Kart9
Kaptan29maçta
2020/21 33 1.043 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nimes 33 1.043 0 0 6.53
Şut5
Kilit pas5
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan63%55
Müdahale22
Faul1317 kazanılan
İlk 111122 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11310 yedek girdi
KART2
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 10 4-2-3-1 — 2 12 maç
  • 4-1-4-110%83
  • 4-2-3-12%17
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Estac TroyesH 1-0 9 6.7
02.05.2026 DunkerqueAC 0-1 90 6.6
25.04.2026 Le MansHC 1-1 90 6.9
17.04.2026 MontpellierAC 2-1 90 1 6.5
10.04.2026 GuingampAC 1-1 90 6.7
03.04.2026 Clermont FootHC 2-2 90 1 6.2
20.03.2026 LavalAC 3-2 90 6.0
14.03.2026 Saint EtienneHC 0-0 90 7.0
06.03.2026 RodezAC 1-0 90 8.0
27.02.2026 BoulogneHC 0-0 90 7.2
20.02.2026 NancyAC 0-0 89 6.7
30.01.2026 AmiensHC 2-1 90 2 7.3
23.01.2026 PAUAC 2-2 90 2 7.7
03.01.2026 BastiaAC 1-0 90 7.2
13.12.2025 MontpellierHC 1-1 90 7.3
05.12.2025 NancyHC 1-0 90 7.2
21.11.2025 BoulogneAC 3-1 90 6.2
07.11.2025 RodezHC 2-1 90 7.0
01.11.2025 AmiensAC 2-3 90 2 6.9
28.10.2025 GuingampHC 0-0 90 7.3
24.10.2025 RED Star FC 93AC 1-0 90 6.9
17.10.2025 PAUHC 1-1 90 7.0
04.10.2025 ReimsAC 2-4 90 1 1 7.3
26.09.2025 BastiaHC 0-0 90 2 7.3
23.09.2025 Le MansAC 1-0 63 6.3
19.09.2025 AnnecyHC 1-3 90 6.2
13.09.2025 DunkerqueHC 1-0 90 7.2
30.08.2025 Saint EtienneAC 1-1 90 6.3
22.08.2025 Clermont FootAC 2-1 87 1 7.0
15.08.2025 LavalHC 1-1 90 6.2
09.05.2021 MetzA 0-3 76 6.7
02.05.2021 ReimsH 2-2 87 1 7.0
25.04.2021 LensA 2-1 10 6.6
18.04.2021 StrasbourgH 1-1
11.04.2021 Stade Brestois 29A 1-1
04.04.2021 Saint EtienneH 0-2
21.03.2021 LilleA 1-2
14.03.2021 MontpellierH 1-1 45 6.3
03.03.2021 NiceA 2-1 10 6.9
28.02.2021 NantesH 1-1
24.02.2021 LorientH 1-0
21.02.2021 BordeauxH 2-0
07.02.2021 MonacoH 3-4
03.02.2021 Paris Saint GermainA 3-0
31.01.2021 AngersA 3-1
16.01.2021 MarseilleA 1-2
09.01.2021 LilleH 0-1
06.01.2021 StrasbourgA 5-0 5
23.12.2020 DijonH 1-3 90 5.6
20.12.2020 Saint EtienneA 2-2 90 6.3
16.12.2020 NiceH 0-2 90 1 6.9
13.12.2020 LorientA 3-0
04.12.2020 MarseilleH 0-2 89 6.7
29.11.2020 MonacoA 3-0 90 5.7
22.11.2020 ReimsA 0-1 90 7.3
08.11.2020 AngersH 1-5
01.11.2020 MetzH 0-1
25.10.2020 BordeauxA 2-0 25 1 5.9
16.10.2020 Paris Saint GermainH 0-4 90 1 5.9
04.10.2020 MontpellierA 0-1
ŞUT13
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
24' · xG 0.0 48' · xG 0.0 54' · xG 0.0 26' · xG 0.0 12' · xG 0.0 70' · xG 0.0 27' · xG 0.0 90' · xG 0.0 87' · xG 0.0 55' · xG 0.0 28' · xG 0.0 · GOL 68' · xG 0.0 45' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%38) Açık oyun — 5 (%38) Korner — 2 (%15) Taç sonrası — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası5%38
  • Açık oyun5%38
  • Korner2%15
  • Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%62) Sol ayak — 5 (%38) 13 şut
  • Sağ ayak8%62
  • Sol ayak5%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 4 %31
  • 31-45' 1 %8
  • 46-60' 3 %23
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 2 %15
PİYASA DEĞERİ€350K
KAÇIRDIĞI MAÇ2
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 63 maç
Grenoble 30maç 2025
Nimes 33maç 2020
Nîmes II 2012–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Grenoble PAU
2022-07-20 Nîmes Olympique Grenoble free transfer
2022-07-20 Nimes Grenoble
2016-02-24 Nîmes B Nîmes Olympique -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021 Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Ligue 22025 · Grenoble 9sarı · 30 maç
🟥 Coupe de France2024 · Grenoble 1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2588 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Ligue 2 2025
PERFORMANS64.12588 dk
KARARİzlemeye değer66/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 84.4
Agresif stoper 82.0
Klasik stoper 81.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %72
Dakika %93
Değer / getiri %82
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %74
Dakika %94
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 64.1 74 87
Pas hacmi / 90 39.47 42 94
Müdahale / 90 2.05 3 68
İkili mücadele kazanma 52.34 58 90
Pas arası / 90 1.39 1.9 73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam