Johan Gastien
France · Midfielder

Johan Gastien

YAŞ37
BOY179 cm
KİLO69 kg
DOĞUM YERİNiort
LİGLigue 2
BU SEZON0G · 3A
Asist30.16 / 90
Şut100.55 / 90
Kilit pas130.71 / 90
Başarılı dripling60.33 / 90
Kazanılan ikili623.38 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %27 (0.71) Asist — %77 (0.16) Drible — %12 (0.33) Pas isabeti — %81 (%86) Top kapma — %57 (2.78) İkili mücadele — %68 (%52) 54 ORT. % 27 77 12 81 57 68
  • Kilit pas 0.71 %27
  • Asist 0.16 %77
  • Drible 0.33 %12
  • Pas isabeti %86 %81
  • Top kapma 2.78 %57
  • İkili mücadele %52 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1650 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Ligue 22020/2021 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 22015/2016 · France · 2nd Place
🥈 National 12011/2012 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
2021 1 2022 7 2023 0 2025 3
GolAsist
2025/26 29 1.650 0 3 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Clermont Foot 29 1.650 0 3 6.90
Şut10%10 isabet
Kilit pas13
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan62%52
Müdahale30
Faul1417 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11209 yedek
G+A / 900.16
Kart6
Kaptan1maçta
2023/24 28 2.273 0 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 28 2.273 0 0 6.91
Şut9%56 isabet
Kilit pas32
Drible8%36 başarı
İkili kazanılan97%43
Müdahale43
Faul3129 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1128
Kart7
2022/23 31 2.607 4 3 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 31 2.607 4 3 7.02
Şut14%64 isabet
Kilit pas28
Drible8%36 başarı
İkili kazanılan113%47
Müdahale62
Faul1933 kazanılan
İlk 11292 yedek
G+A / 900.24
Kart7
Kaptan7maçta
2021/22 32 2.752 0 1 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 32 2.752 0 1 7.02
Şut17%41 isabet
Kilit pas25
Drible13%62 başarı
İkili kazanılan123%49
Müdahale56
Faul2933 kazanılan
İlk 1132
G+A / 900.03
Kart82
Kaptan8maçta
TOPLAM GOL5
İLK 11894 yedek girdi
KART24
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %40
  • 16-30' 2 %40
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 3-4-2-1 — 31 4-3-3 — 10 3-5-2 — 4 3-4-1-2 — 3 3-4-3 — 2 87 maç
  • 4-2-3-137%43
  • 3-4-2-131%36
  • 4-3-310%11
  • 3-5-24%5
  • 3-4-1-23%3
  • 3-4-32%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 GuingampH 1-0 82 1 7.3
02.05.2026 MontpellierA 1-2 10 6.3
24.04.2026 BastiaH 1-1
17.04.2026 Le MansA 1-0 64 6.6
10.04.2026 NancyH 2-2 59 1 6.9
03.04.2026 GrenobleA 2-2
20.03.2026 RED Star FC 93H 0-1 15 6.9
13.03.2026 PAUH 0-1 76 1 7.3
27.02.2026 DunkerqueH 2-1 81 1 6.3
20.02.2026 BoulogneA 0-2 89 6.9
13.02.2026 RodezH 1-2 65 2 6.7
09.02.2026 AmiensA 4-3 73 6.9
30.01.2026 ReimsH 0-1 70 1 6.9
23.01.2026 AnnecyA 2-1 90 1 7.5
17.01.2026 Saint EtienneA 1-0 68 6.9
03.01.2026 LavalH 4-1 89 7.3
12.12.2025 NancyA 1-0 70 2 6.9
22.11.2025 RED Star FC 93A 2-2 13 6.7
24.10.2025 GuingampA 0-1 68 1 7.7
17.10.2025 AnnecyH 0-1 62 6.3
03.10.2025 PAUAC 3-1 67 1 6.3
26.09.2025 Le MansH 1-1 29 6.7
23.09.2025 ReimsA 4-1 90 6.9
19.09.2025 RodezA 0-1 26 7.2
13.09.2025 Saint EtienneH 1-2 67 6.7
29.08.2025 LavalA 0-0 67 7.2
22.08.2025 GrenobleH 2-1 74 1 7.2
15.08.2025 Estac TroyesH 0-0 68 7.0
09.08.2025 DunkerqueA 2-2 18 6.7
19.05.2024 LorientA 5-0 59 6.3
12.05.2024 LyonH 0-1 73 6.9
04.05.2024 MonacoA 4-1 90 1 6.7
28.04.2024 ReimsH 4-1 90 6.5
20.04.2024 LensA 1-0 90 6.6
14.04.2024 MontpellierH 1-1 90 7.2
06.04.2024 Paris Saint GermainA 1-1 90 1 7.2
17.03.2024 Le HavreH 2-1 90 7.0
10.03.2024 MetzA 1-0 76 1 7.0
02.03.2024 MarseilleH 1-5 76 1 6.6
25.02.2024 NiceA 0-0 73 6.6
18.02.2024 RennesA 3-1 90 1 7.5
11.02.2024 Stade Brestois 29H 1-1 81 7.3
04.02.2024 LilleA 4-0 63 6.2
28.01.2024 StrasbourgH 1-1 90 1 7.3
14.01.2024 NantesA 1-2 64 6.9
20.12.2023 RennesH 1-3 84 1 7.0
10.12.2023 LilleH 0-0 86 1 7.3
05.11.2023 StrasbourgA 0-0 90 7.6
27.10.2023 NiceH 0-1 82 6.9
22.10.2023 LyonA 1-2 90 6.7
30.09.2023 Paris Saint GermainH 0-0 90 7.7
24.09.2023 Le HavreA 2-1 73 6.9
17.09.2023 NantesH 0-1 62 6.2
03.09.2023 ToulouseA 2-2 90 6.7
27.08.2023 MetzH 0-1 90 1 7.3
20.08.2023 ReimsA 2-0 61 6.6
13.08.2023 MonacoH 2-4 90 6.9
03.06.2023 Paris Saint GermainA 2-3 90 1 2 7.7
27.05.2023 LorientH 2-0 90 6.7
21.05.2023 Stade Brestois 29A 2-1 90 6.7
ŞUT13
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
76' · xG 0.0 65' · xG 0.0 10' · xG 0.0 51' · xG 0.0 1' · xG 0.0 38' · xG 0.0 15' · xG 0.0 75' · xG 0.0 63' · xG 0.0 60' · xG 0.0 8' · xG 0.0 64' · xG 0.0 72' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 6 (%46) Asist sonrası — 4 (%31) Açık oyun — 2 (%15) Duran top — 1 (%8) 13 şut
  • Korner6%46
  • Asist sonrası4%31
  • Açık oyun2%15
  • Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%77) Sol ayak — 2 (%15) Kafa — 1 (%8) 13 şut
  • Sağ ayak10%77
  • Sol ayak2%15
  • Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 4 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 5 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 61-75'
  • 1-15' 4 %31
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %8
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 5 %38
  • 76-90+' 1 %8
PİYASA DEĞERİ€150K
KAÇIRDIĞI MAÇ13
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 120 maç
Clermont Foot 120maç 2021–2025
Stade Brestois 29 2016–2017
Dijon 2013–2015
Niort 2010–2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01 Stade Brestois Clermont Foot ?
2018-06-22 Stade Brestois 29 Clermont Foot
2017-01-23 Dijon Stade Brestois ?
2013-07-01 Niort Dijon
2013-07-01 Chamois Niort Dijon free transfer
2008-07-01 Niort B Chamois Niort -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 SakatlıkKadroda yok 4 maç
02.2023 Baldır sakatlığıKadroda yok 3 maç
10.2022 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
04.2022 HastalıkKadroda yok 1 maç
11.2021 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 12021 · Clermont Foot 2kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1650 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Ligue 2 2025
PERFORMANS52.31650 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 84.4
Top kapan ön libero 79.5
Box-to-box orta saha 73.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %82
Dakika %79
Değer / getiri %86
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %79
Dakika %86
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 67.64 72 94
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 52.3 76 69
Ortalama rating 6.9 7.2 96
Pas arası / 90 1.15 1.6 72
Müdahale / 90 1.64 2 82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam