Moussa Sissoko
France · Defender

Moussa Sissoko

YAŞ28
BOY178 cm
KİLO72 kg
KULÜPGuingamp
DOĞUM YERİBondy
LİGLigue 2
BU SEZON0G · 1A
Asist10.04 / 90
Şut40.15 / 90
Kilit pas281.05 / 90
Başarılı dripling120.45 / 90
Kazanılan ikili1043.88 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %10 (0.93) Pas arası — %47 (1.08) Blok — %26 (0.22) İkili mücadele — %58 (%58) Pas isabeti — %84 (%88) Faul (az iyi) — %80 (0.78) 51 ORT. % 10 47 26 58 84 80
  • Müdahale 0.93 %10
  • Pas arası 1.08 %47
  • Blok 0.22 %26
  • İkili mücadele %58 %58
  • Pas isabeti %88 %84
  • Faul (az iyi) 0.78 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2410 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Coupe de France2019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2020 0 2021 0 2025 1
GolAsist
2025/26 30 2.410 0 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Guingamp 30 2.410 0 1 6.95
Şut4
Kilit pas28
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan104%58
Müdahale25
Faul2138 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11264 yedek
G+A / 900.04
Kart6
2021/22 2 45 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 2 45 0 0 6.50
İkili kazanılan2%40
Müdahale2
Faul2
İlk 1111 yedek
Kart1
2020/21 20 472 0 0 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 20 472 0 0 6.46
Şut1
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan27%52
Müdahale12
Faul24 kazanılan
İlk 11614 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 1164 yedek girdi
KART3
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 4 4-2-3-1 — 2 4-1-4-1 — 1 4-3-3 — 1 8 maç
  • 4-4-24%50
  • 4-2-3-12%25
  • 4-1-4-11%12
  • 4-3-31%12
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 BastiaH 0-1 46 1 6.7
24.04.2026 RED Star FC 93A 3-2 90 5.6
17.04.2026 PAUA 2-1 62 6.2
10.04.2026 GrenobleH 1-1 76 6.5
03.04.2026 AnnecyA 1-0 22 6.6
13.03.2026 AmiensH 1-0 90 7.9
06.03.2026 LavalA 2-2 90 1 6.5
28.02.2026 RodezH 0-0 90 7.3
23.02.2026 Le MansA 1-1 90 6.6
14.02.2026 Saint EtienneH 1-2 90 7.3
06.02.2026 DunkerqueA 0-0 90 7.7
30.01.2026 MontpellierA 3-1 89 5.9
24.01.2026 Estac TroyesH 1-0 90 7.5
19.01.2026 NancyA 0-3 90 7.2
03.01.2026 BoulogneH 3-0 90 7.2
05.12.2025 AnnecyH 0-3 90 6.9
22.11.2025 AmiensA 1-2 90 7.5
08.11.2025 PAUH 2-2 90 6.3
31.10.2025 LavalH 2-0 90 7.5
28.10.2025 GrenobleA 0-0 90 8.0
24.10.2025 Clermont FootH 0-1 90 7.2
17.10.2025 BoulogneA 2-2 90 7.2
03.10.2025 NancyH 2-2 90 2 7.9
27.09.2025 Saint EtienneA 2-3 90 6.2
23.09.2025 DunkerqueH 2-1 90 7.5
20.09.2025 Estac TroyesA 5-2 29 1 6.6
15.09.2025 MontpellierH 1-0 16 6.6
23.08.2025 RED Star FC 93H 0-4 90 6.7
16.08.2025 ReimsA 1-0 90 6.9
09.08.2025 Le MansH 3-3 90 6.9
28.11.2021 Paris Saint GermainH 1-3 45 6.5
21.11.2021 Estac TroyesA 0-1
09.05.2021 MarseilleH 1-0
02.05.2021 MontpellierA 1-2
24.04.2021 Stade Brestois 29H 1-2
24.01.2021 LyonH 0-5 45 6.5
17.01.2021 StrasbourgA 1-0 90 6.3
09.01.2021 ReimsA 3-1
06.01.2021 Paris Saint GermainH 1-1 2
23.12.2020 MonacoA 2-2
20.12.2020 NimesH 2-2
16.12.2020 BordeauxA 1-2
11.12.2020 AngersH 0-0
06.12.2020 DijonA 0-0
29.11.2020 LilleH 1-1 1
21.11.2020 Stade Brestois 29A 4-1 45 1 5.9
25.10.2020 MetzA 2-0 90 6.6
18.10.2020 NiceH 1-3 90 6.7
03.10.2020 LensA 2-0 90 6.6
26.09.2020 RennesH 0-3
20.09.2020 NantesA 2-2
17.09.2020 MarseilleA 0-2 19 6.6
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
84' · xG 0.0 18' · xG 0.0 90' · xG 0.0 2' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 1 (%25) Açık oyun — 1 (%25) Asist sonrası — 1 (%25) Serbest vuruş — 1 (%25) 4 şut
  • Duran top1%25
  • Açık oyun1%25
  • Asist sonrası1%25
  • Serbest vuruş1%25
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%75) Sol ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Sağ ayak3%75
  • Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ10
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 52 maç
Guingamp 30maç 2025
Quevilly 2021–2023
Saint Etienne 22maç 2020–2021
Clermont II 2015–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Guingamp Sissoko Alpha
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2021 Uyluk sakatlığıKadroda yok 9 maç
04.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Coupe de France2024 · Guingamp 1kırmızı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2410 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.7Ligue 2 2025
PERFORMANS55.82410 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 82.4
Klasik stoper 77.8
Defansif bek 76.0
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %37
Performans %34
Dakika %90
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %52
Dakika %92
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 63.9 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 55.8 76 73
İkili mücadele kazanma 58.1 64 91
Ortalama rating 6.95 7.2 96
Pas arası / 90 1.08 1.8 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam