LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling10.61 / 90
Kazanılan ikili116.69 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.18
Başarılı dripling
0.610.18
Kazanılan ikili
6.693.26
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
NB I2023/2024 · Hungary
🏆
Magyar Kupa2015/2016 · Hungary
🏆
NB I2015/2016 · Hungary
🏆
Super Cup2015/2016 · Hungary
🏆
League Cup2014/2015 · Hungary
🏆
Magyar Kupa2014/2015 · Hungary
🥈
Magyar Kupa2023/2024 · Hungary · 2nd Place
🥈
Cup2022/2023 · Russia · 2nd Place
🥈
NB I2014/2015 · Hungary · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
4
148
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%69
Müdahale5
Faul33 kazanılan
Kart2
2024/25
14
812
0
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan32%57
Müdahale12
Faul1310 kazanılan
İlk 11104 yedek
G+A / 900.22
Kart2
2023/24
11
650
1
1
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas10
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan39%62
Müdahale15
Faul510 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1183 yedek
G+A / 900.28
2020/21
8
675
1
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible10%91 başarı
İkili kazanılan36%55
Müdahale13
Faul74 kazanılan
İlk 118
G+A / 900.13
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 111224 yedek girdi
KART5
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%65
- 4-3-34%12
- 4-4-23%9
- 5-3-23%9
- 4-1-3-21%3
- 4-2-1-31%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | FC RostovH | 3-3 | 45↑ | – | 5.7 | ||
| 16.08.2025 | BaltikaA | 1-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | Spartak MoscowH | 4-2 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 02.08.2025 | Nizhny NovgorodA | 2-3 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | PlzenA | 3-0 | 45 | – | 5.9 | ||
| 13.02.2025 | PlzenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | AZ AlkmaarH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | PAOKA | 5-0 | 90 | 1 | 5.3 | ||
| 28.11.2024 | Malmo FFH | 4-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Dynamo KyivA | 0-4 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 24.10.2024 | NiceH | 1-0 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | TottenhamH | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 25.09.2024 | AnderlechtA | 2-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 13.08.2024 | FC MidtjyllandH | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2024 | FC MidtjyllandA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 30.07.2024 | The New SaintsA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.07.2024 | The New SaintsH | 5-0 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 22.02.2024 | Olympiakos PiraeusH | 0-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2024 | Olympiakos PiraeusA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.11.2023 | CukarickiA | 1-2 | 45 | – | 7.0 | ||
| 09.11.2023 | GenkH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | GenkA | 0-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2023 | FiorentinaA | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2023 | CukarickiH | 3-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 31.08.2023 | FK Zalgiris VilniusH | 3-0 | 17↑ | 2 | 7.0 | ||
| 10.08.2023 | Hamrun SpartansA | 1-6 | 78 | – | 7.0 | ||
| 03.08.2023 | Shamrock RoversA | 0-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 27.07.2023 | Shamrock RoversH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 08.12.2020 | ChelseaA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.12.2020 | RennesH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.11.2020 | SevillaH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.11.2020 | SevillaA | 3-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 28.10.2020 | ChelseaH | 0-4 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 20.10.2020 | RennesA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 30.09.2020 | PAOKA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.09.2020 | PAOKH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 37 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 148 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.3Premier League 2025
PERFORMANS68.4148 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 139 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%86
Dakika
%42
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%84
Dakika
%39
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kingsley GyamfiOsters IF · 21
%95
0gol
0asist
86scout
Allsvenskan
Théo PellenardLaval · 31
%81
0gol
0asist
62scout
Ligue 2
Jhon LucumíBologna · 27
%76
0gol
0asist
60scout
€25.00M
UEFA Europa League
Ramy BensebainiBorussia Dortmund · 30
%72
2gol
0asist
64scout
€7.00M
UEFA Champions League
Nnamdi CollinsEintracht Frankfurt · 21
%70
1gol
2asist
77scout
€20.00M
Bundesliga
Kamil CorekciKasımpaşa · 33
%69
0gol
0asist
52scout
Süper Lig
Deron PayneFC Volendam · 23
%60
0gol
0asist
70scout
Eredivisie
Piero HincapiéArsenal · 23
%60
0gol
0asist
67scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




