LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.10 / 90
Kilit pas30.29 / 90
Başarılı dripling60.57 / 90
Kazanılan ikili545.13 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 92 defanslar
- Müdahale 3.14 %98
- Pas arası 0.67 %11
- Blok 0.67 %60
- İkili mücadele %63 %91
- Pas isabeti %83 %32
- Faul (az iyi) 1.05 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 947 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
31
947
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan54%63
Müdahale33
Faul116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111120 yedek
Kart1
2023/24
18
865
0
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
Drible3%20 başarı
İkili kazanılan58%51
Müdahale32
Faul116 kazanılan
İlk 11108 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2022/23
1
10
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
TOPLAM GOL0
İLK 111119 yedek girdi
KART1
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%67
- 4-3-38%27
- 4-1-4-11%3
- 4-4-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | ExcelsiorA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | HeerenveenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | HeraclesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | TwenteA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Sparta RotterdamA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Fortuna SittardH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | NEC NijmegenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | GroningenH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | NAC BredaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | PSV EindhovenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | PEC ZwolleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | GO Ahead EaglesH | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | AjaxA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | UtrechtH | 2-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 10.01.2026 | AZ AlkmaarA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | GroningenA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.12.2025 | NEC NijmegenH | 2-3 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | PSV EindhovenA | 3-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | TwenteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | NAC BredaH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | FeyenoordA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | HeraclesH | 3-0 | 75 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | UtrechtA | 3-1 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | PEC ZwolleH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | ExcelsiorH | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | GO Ahead EaglesA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | TelstarA | 2-2 | 63 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 97 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | HeerenveenA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | AjaxH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2024 | ExcelsiorA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2024 | Almere City FCA | 1-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | AZ AlkmaarH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.03.2024 | PEC ZwolleA | 1-1 | 84 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 01.03.2024 | NEC NijmegenH | 2-5 | 13↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.02.2024 | HeerenveenH | 0-4 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 12.11.2023 | Sparta RotterdamH | 1-4 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 05.11.2023 | NEC NijmegenA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2023 | AjaxA | 2-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2023 | WaalwijkA | 2-1 | 71 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2023 | UtrechtH | 1-0 | 64 | – | 7.2 | ||
| 30.09.2023 | PSV EindhovenA | 3-1 | 72 | – | 6.6 | ||
| 16.09.2023 | Fortuna SittardA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.09.2023 | TwenteH | 0-2 | 70 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2023 | GO Ahead EaglesA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2023 | VitesseH | 1-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2022 | FeyenoordH | 0-2 | 10↑ | – | 6.9 |
ŞUT3
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top2%67
- Açık oyun1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 50 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01
Volendam U21
→
FC Volendam
-
Volendam U21
→
FC Volendam
-
2022-07-01
Koninklijke HFC
→
Volendam U21
free transfer
Koninklijke HFC
→
Volendam U21
free transfer
2021-07-01
Kon. HFC U21
→
Koninklijke HFC
-
Kon. HFC U21
→
Koninklijke HFC
-
2020-07-01
Kon. HFC U19
→
Kon. HFC U21
-
Kon. HFC U19
→
Kon. HFC U21
-
2019-07-01
Kon. HFC Yth.
→
Kon. HFC U19
-
Kon. HFC Yth.
→
Kon. HFC U19
-
2017-07-01
AZ Alkmaar Yth.
→
Kon. HFC Yth.
free transfer
AZ Alkmaar Yth.
→
Kon. HFC Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 947 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.7Eredivisie 2025
PERFORMANS68.1947 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
77.7
Agresif stoper
77.3
Klasik stoper
71.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%81
Dakika
%60
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%83
Dakika
%71
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.14
3
100
Performans skoru
68.1
74
92
Dakika güvenliği
66.3
80
83
İkili mücadele kazanma
62.79
58
100
Pas hacmi / 90
31.17
42
74
Blok / 90
0.67
1
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Odeluga OffiahPreston · 23
%95
0gol
0asist
75scout
Championship
QuaresmaSporting CP · 23
%93
2gol
2asist
73scout
€15.00M
Primeira Liga
Kamil CorekciKasımpaşa · 33
%91
0gol
0asist
52scout
Süper Lig
Juan IglesiasGetafe · 27
%82
1gol
2asist
68scout
€5.00M
La Liga
Kyle Walker-PetersWest Ham · 28
%73
1gol
0asist
62scout
Premier League
Jonah StickerSC Paderborn 07 · 21
%68
0gol
0asist
77scout
€500K
2. Bundesliga
Mert YilmazBodrum FK · 26
%62
0gol
2asist
75scout
€300K
1. Lig
Simon WæverSonderjyske · 29
%60
0gol
0asist
62scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum