Sanusi Ridwan
Belgium · Midfielder

Sanusi Ridwan

YAŞ33
BOY181
KİLO79
DOĞUM YERİBorgerhout
LİGChallenger Pro League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.41 / 90
Şut10.41 / 90
Kilit pas41.64 / 90
Kazanılan ikili72.88 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.410.09
Şut 0.410.35
Kilit pas 1.641.06
Kazanılan ikili 2.885.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆 Challenger Pro LeagueNone · Belgium
🏆 Challenger Pro League2023/2024 · Belgium
🏆 Eerste Divisie2015/2016 · Netherlands
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2020 1 2021 1 2024 2 2025 1
GolAsist
2025/26 4 219 0 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueBeerschot VA 4 219 0 1 6.60
Şut1
Kilit pas4
İkili kazanılan7%41
Müdahale1
Faul32 kazanılan
İlk 1131 yedek
G+A / 900.41
Kaptan3maçta
2024/25 13 1.019 1 1 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueBeerschot Wilrijk 13 1.019 1 1 7.01
Şut4%75 isabet
Kilit pas12
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan59%63
Müdahale22
Faul1417 kazanılan
İlk 11121 yedek
G+A / 900.18
Kaptan12maçta
2021/22 13 1.103 1 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueBeerschot Wilrijk 13 1.103 1 0 6.90
Şut10%60 isabet
Kilit pas9
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan62%53
Müdahale24
Faul1117 kazanılan
İlk 1113
G+A / 900.08
Kart2
Kaptan12maçta
2020/21 7 630 0 1 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueBeerschot Wilrijk 7 630 0 1 7.03
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan41%55
Müdahale24
Faul106 kazanılan
İlk 117
G+A / 900.14
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11152 yedek girdi
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 5 4-2-3-1 — 5 3-4-3 — 4 3-4-1-2 — 1 4-3-3 — 1 4-4-2 — 1 17 maç
  • 3-4-2-15%29
  • 4-2-3-15%29
  • 3-4-34%24
  • 3-4-1-21%6
  • 4-3-31%6
  • 4-4-21%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Lommel UnitedH 1-3 10 1 1 6.9
02.05.2026 Lommel UnitedAC 3-1 65 6.2
27.04.2026 Patro EisdenHC 3-2 73 7.0
23.04.2026 Patro EisdenAC 1-1 71 6.3
10.05.2025 Cercle BruggeH 4-2 1
25.10.2024 KortrijkAC 1-0 63 7.3
18.10.2024 AnderlechtHC 2-1 65 1 7.3
04.10.2024 KVC WesterloAC 2-2 90 1 2 7.3
29.09.2024 AntwerpAC 4-0 80 1 6.7
21.09.2024 St. TruidenHC 0-3 90 7.0
15.09.2024 CharleroiAC 3-0 90 6.9
31.08.2024 DenderHC 1-2 90 7.3
25.08.2024 Standard LiegeAC 1-0 90 7.2
17.08.2024 GenkHC 3-4 90 6.3
11.08.2024 Cercle BruggeAC 4-1 90 6.3
02.08.2024 Union St. GilloiseAC 3-1 90 1 7.5
27.07.2024 OH LeuvenHC 0-0 90 7.0
10.04.2022 Union St. GilloiseAC 5-0 84 1 7.3
01.04.2022 Club Brugge KVHC 1-3 90 6.3
20.03.2022 St. TruidenAC 3-2 90 6.9
13.03.2022 GentHC 0-2 74 1 7.2
06.03.2022 AntwerpAC 2-1 90 6.9
02.03.2022 Standard LiegeAC 1-0 90 1 6.9
25.02.2022 CharleroiHC 2-3 90 6.3
19.02.2022 Cercle BruggeAC 2-0 90 1 6.6
06.02.2022 KV MechelenAC 3-2 90 1 1 7.3
29.01.2022 Zulte WaregemHC 3-3 45 1 6.6
26.01.2022 Seraing UnitedAC 2-1 90 1 7.2
22.01.2022 OH LeuvenHC 3-1 90 2 6.7
15.08.2021 Standard LiegeH 0-1 90 1 7.5
18.04.2021 Standard LiegeA 3-0 90 7.3
11.04.2021 OostendeH 1-2 90 1 7.2
07.04.2021 CharleroiH 2-1 90 7.3
04.04.2021 Cercle BruggeA 2-1 90 6.2
06.03.2021 Waasland-beverenA 1-2 90 1 2 7.2
14.02.2021 KV MechelenH 1-2 90 7.3
07.02.2021 AntwerpH 1-2 90 6.7
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
83' · xG 0.025 51' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 37 maç
Beerschot Wilrijk 37maç 2020–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01 Sparta Rotterdam Grenoble
2015-07-01 Willem II Sparta Rotterdam
2015-06-01 FC OSS Willem II
2014-09-01 Willem II FC OSS
2014-07-01 FC OSS Willem II
2014-01-30 Willem II FC OSS
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 219 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.3Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS58.3219 dk
KARARVeri yetersiz47/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 56.2
Numara 10 45.0
İleri sekiz 42.8
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %87
Dakika %40
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %86
Dakika %53
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 62.47 72 87
Kilit pas / 90 1.64 1.4 100
Performans skoru 58.3 76 77
Ortalama rating 6.6 7.2 92
Pas arası / 90 1.23 1.6 77
Asist / 90 0.41 0.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam