Issouf Sissokho
Mali · Midfielder

Issouf Sissokho

YAŞ23
BOY174
KİLO67
DOĞUM YERİBamako
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.71 / 90
Başarılı dripling10.71 / 90
Kazanılan ikili85.67 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 0.711.43
Başarılı dripling 0.710.41
Kazanılan ikili 5.674.69
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Toto Cup Ligat Al2024/2025 · Israel
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
2020 1 2021 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 127 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv 2 127 0 0 6.80
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan8%67
Müdahale4
İlk 112
2025/26 7 441 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv 7 441 0 0 6.92
Şut3%67 isabet
Kilit pas7
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan23%62
Müdahale12
Faul38 kazanılan
İlk 1152 yedek
Kart2
2024/25 8 556 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv 8 556 0 0 6.59
Şut1
Kilit pas4
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan24%39
Müdahale13
Faul115 kazanılan
İlk 1162 yedek
Kart1
2021/22 12 438 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Bordeaux 12 438 0 0 6.63
Şut3%67 isabet
Kilit pas8
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan30%46
Müdahale17
Faul127 kazanılan
İlk 1166 yedek
Kart31
2020/21 10 75 1 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Bordeaux 10 75 1 0 6.72
Şut2%50 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan9%50
Müdahale6
Faul41 kazanılan
G+A / 901.2
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 112922 yedek girdi
KART14
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-3-3 — 12 5-3-2 — 7 4-4-2 — 6 3-5-2 — 4 3-4-1-2 — 1 45 maç
  • 4-2-3-115%33
  • 4-3-312%27
  • 5-3-27%16
  • 4-4-26%13
  • 3-5-24%9
  • 3-4-1-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 FC LuganoH 1-1 73 6.9
20.08.2026 FC LuganoA 2-1 54 6.7
29.01.2026 BolognaH 0-3 83 7.5
22.01.2026 SC FreiburgA 1-0 15 6.3
27.11.2025 LyonH 0-6
06.11.2025 Aston VillaA 2-0 90 6.9
23.10.2025 FC MidtjyllandH 0-3 90 1 7.0
02.10.2025 Dinamo ZagrebH 1-3 90 2 6.3
24.09.2025 PAOKA 0-0 73 7.5
30.01.2025 FC PortoH 0-1 90 6.7
23.01.2025 Bodo/GlimtA 3-1 90 6.3
12.12.2024 Rīgas FSH 2-1 13 6.2
28.11.2024 BesiktasA 1-3 23 6.9
07.11.2024 AjaxA 5-0 90 1 6.3
24.10.2024 Real SociedadH 1-2 70 6.5
03.10.2024 FC MidtjyllandH 0-2 90 7.2
26.09.2024 SC BragaA 2-1 90 6.6
02.04.2022 LilleA 0-0
13.02.2022 LensA 3-2
16.01.2022 RennesA 6-0 50 5.5
07.01.2022 MarseilleH 0-1 75 7.3
12.12.2021 Estac TroyesA 1-2
05.12.2021 LyonH 2-2
01.12.2021 StrasbourgA 5-2 3
28.11.2021 Stade Brestois 29H 1-2
28.08.2021 NiceA 4-0 45 1 6.3
22.08.2021 AngersH 1-1 90 1 7.2
15.08.2021 MarseilleA 2-2 85 6.2
08.08.2021 Clermont FootH 0-2 90 1 7.3
23.05.2021 ReimsA 1-2 9 1 6.6
16.05.2021 LensH 3-0 15 6.6
08.05.2021 NantesA 3-0
02.05.2021 RennesH 1-0 19 6.5
25.04.2021 LorientA 4-1 10 1 1 7.2
11.04.2021 Saint EtienneA 4-1
04.04.2021 StrasbourgH 2-3
21.03.2021 MontpellierA 3-1 8 6.7
03.03.2021 Paris Saint GermainH 0-1
27.02.2021 MetzH 1-2 14 6.7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 39 maç
Maccabi Tel Aviv 17maç 2024–2026
Mali U23 2024
Bordeaux 22maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 SakatlıkKadroda yok 9 maç
01.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2021 HastalıkKadroda yok 8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 441 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8UEFA Europa League 2025
PERFORMANS48.2441 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %70
Dakika %67
Değer / getiri %21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %73
Dakika %62
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam