BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİChampionship 2024 · 29 kaleciler
- Kurtarış 1.64 %0
- Yenen gol (az iyi) 0.69 %96
- Pas isabeti %77 %93
- Pas hacmi 29.4 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3510 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Championship2024/2025 · England
🏆
Championship2019/2020 · England
🥈
Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2024/25
46
3.510
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan28%100
İlk 11397 yedek
2023/24
47
4.193
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan20%91
Müdahale1
İlk 1147
Kart31
2022/23
38
3.060
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan18%72
Müdahale2
Faul15 kazanılan
İlk 11344 yedek
Kart3
2021/22
38
3.385
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan21%91
Müdahale1
İlk 1138
Kart2
2020/21
37
3.150
0
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan24%86
Faul18 kazanılan
İlk 11352 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 1112418 yedek girdi
KART5
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-194%69
- 4-1-4-119%14
- 3-3-3-19%7
- 4-3-38%6
- 3-4-33%2
- 4-4-1-13%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Manchester CityA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | TottenhamH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | BournemouthH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | WolvesA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | FulhamA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | PlymouthA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | Bristol CityH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | Stoke CityH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | Oxford UnitedA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | PrestonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2025 | MiddlesbroughA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | LutonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | SwanseaH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | QPRA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2025 | MillwallH | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | PortsmouthA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | West BromH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.02.2025 | Sheffield UtdA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.02.2025 | SunderlandH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.02.2025 | WatfordA | 0-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.02.2025 | CoventryA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.02.2025 | CardiffH | 7-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.01.2025 | BurnleyA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2025 | NorwichH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | Sheffield WednesdayH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.01.2025 | Hull CityA | 3-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 01.01.2025 | BlackburnH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.12.2024 | DerbyA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.12.2024 | Stoke CityA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2024 | Oxford UnitedH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | PrestonA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.12.2024 | MiddlesbroughH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | DerbyH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | BlackburnA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.11.2024 | LutonH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.11.2024 | SwanseaA | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | QPRH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | MillwallA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | PlymouthH | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | Bristol CityA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.10.2024 | WatfordH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2024 | Sheffield UtdH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2024 | SunderlandA | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.10.2024 | NorwichA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2024 | CoventryH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.09.2024 | CardiffA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | BurnleyH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | Hull CityH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.08.2024 | Sheffield WednesdayA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2024 | West BromA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.08.2024 | PortsmouthH | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.05.2024 | SouthamptonH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.05.2024 | NorwichH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | NorwichA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | SouthamptonH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2024 | QPRA | 4-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.04.2024 | MiddlesbroughA | 3-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 13.04.2024 | BlackburnH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2024 | SunderlandH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.04.2024 | CoventryA | 2-1 | 90 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 211 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Championship2023 · Leeds
1kırmızı · 47 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.4Premier League 2025
PERFORMANS35.00 dk
KARARVeri yetersiz27/100
ROL UYUMU2025
Kurtarıcı kaleci
10.3
Libero kaleci
6.1
Role fit sinyali var ama confidence 24/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%3
Dakika
%0
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%20
Performans
%2
Dakika
%0
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
35
78
45
Yenen gol / 90
0
1.1
100
Kurtarış / 90
0
4.5
0
Ortalama rating
0
7.4
0
Dakika güvenliği
0
85
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fabian de KeijzerHeracles · 25
%95
0gol
0asist
60scout
Eredivisie
Aljaž IvačičNew England Revolution · 32
%95
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Răzvan SavaUdinese · 23
%95
0gol
0asist
53scout
€2.50M
Serie A
BonoMorocco · 34
%95
0gol
0asist
51scout
Africa Cup of Nations
Kasper SchmeichelCeltic · 39
%94
0gol
0asist
49scout
UEFA Europa League
Deniz ErtaşKonyaspor · 20
%90
0gol
1asist
70scout
€3.50M
Süper Lig
Turker DirdirogluBoluspor · 29
%60
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Blondy Nna NoukeuBoulogne · 24
%60
0gol
0asist
71scout
€700K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
