LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa League 2025 · 41 kaleciler
- Kurtarış 3.40 %65
- Yenen gol (az iyi) 2.04 %10
- Pas isabeti %71 %55
- Pas hacmi 41.2 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 795 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Premiership2024/2025 · Scotland
🏆
League Cup2024/2025 · Scotland
🏆
Community Shield2021/2022 · England
🏆
FA Cup2020/2021 · England
🏆
Premier League2015/2016 · England
🏆
Championship2013/2014 · England
🏆
League Two2009/2010 · England
🥈
Scottish Cup2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premier League Asia Trophy2017 · World · 2nd Place
🥈
Community Shield2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
12
1.005
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul1
İlk 11111 yedek
2024/25
12
1.080
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
Faul1
İlk 1112
Kart1
2023/24
31
2.745
0
0
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%67
İlk 1131
Kart1
2022/23
51
4.200
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan5%71
Müdahale1
İlk 11465 yedek
2021/22
52
4.594
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%70
İlk 11511 yedek
Kart2
Kaptan51maçta
2020/21
45
3.960
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan16%89
İlk 11441 yedek
Kaptan43maçta
TOPLAM GOL1
İLK 111264 yedek girdi
KART4
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-342%38
- 4-2-3-127%25
- 3-4-1-214%13
- 4-4-211%10
- 3-4-2-19%8
- 3-4-37%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | VfB StuttgartA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | VfB StuttgartH | 1-4 | 88 | – | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | UtrechtH | 4-2 | 82 | – | 6.2 | ||
| 22.01.2026 | BolognaA | 2-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | AS RomaH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | FeyenoordA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.11.2025 | ScotlandA | 4-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 06.11.2025 | FC MidtjyllandA | 3-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 23.10.2025 | Sturm GrazH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.10.2025 | SC BragaH | 0-2 | 90 | – | 5.7 | ||
| 24.09.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.09.2025 | ScotlandH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.08.2025 | Kairat AlmatyA | 0-0 | 120 | – | 7.3 | ||
| 20.08.2025 | Kairat AlmatyH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.02.2025 | Bayern MünchenA | 1-1 | 90 | – | 8.6 | ||
| 12.02.2025 | Bayern MünchenH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2025 | Aston VillaA | 4-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.01.2025 | BSC Young BoysH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 10.12.2024 | Dinamo ZagrebA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.11.2024 | Club Brugge KVH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2024 | RB LeipzigH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.10.2024 | AtalantaA | 0-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 01.10.2024 | Borussia DortmundA | 7-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.09.2024 | Slovan BratislavaH | 5-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | Club Brugge KVH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2024 | GenkH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | Union St. GilloiseA | 0-0 | 90 | – | 9.0 | ||
| 24.04.2024 | Cercle BruggeH | 3-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | GenkA | 2-1 | 90 | – | 8.7 | ||
| 14.04.2024 | Union St. GilloiseH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.04.2024 | Club Brugge KVA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.03.2024 | AntwerpH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.03.2024 | KortrijkH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | RWDMA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2024 | AS EupenH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.02.2024 | Club Brugge KVA | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 18.02.2024 | St. TruidenH | 4-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 11.02.2024 | CharleroiA | 1-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.02.2024 | GentH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 01.02.2024 | KV MechelenA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2024 | Union St. GilloiseH | 2-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 21.01.2024 | OH LeuvenA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.12.2023 | Cercle BruggeH | 2-0 | 90 | – | 8.7 | ||
| 23.12.2023 | GenkH | 2-1 | 90 | – | 8.9 | ||
| 17.12.2023 | AntwerpA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.12.2023 | Standard LiegeH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2023 | KVC WesterloA | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.11.2023 | RWDMH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.11.2023 | GentA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | Cercle BruggeA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.10.2023 | OH LeuvenH | 5-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.10.2023 | Standard LiegeA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.10.2023 | KV MechelenH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2023 | AS EupenA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.09.2023 | Club Brugge KVH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.06.2023 | LyonH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.05.2023 | MontpellierA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.05.2023 | ToulouseH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.05.2023 | StrasbourgA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.05.2023 | RennesH | 2-1 | 90 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2003–2025 · 203 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 795 dk
Veri yetersiz: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.1UEFA Europa League 2025
PERFORMANS56.3795 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 144 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%69
Dakika
%92
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%66
Dakika
%79
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aljaž IvačičNew England Revolution · 32
%95
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Fabian de KeijzerHeracles · 25
%95
0gol
0asist
60scout
Eredivisie
Răzvan SavaUdinese · 23
%95
0gol
0asist
53scout
€2.50M
Serie A
BonoMorocco · 34
%95
0gol
0asist
51scout
Africa Cup of Nations
Deniz ErtaşKonyaspor · 20
%91
0gol
1asist
70scout
€3.50M
Süper Lig
Turker DirdirogluBoluspor · 29
%60
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Blondy Nna NoukeuBoulogne · 24
%60
0gol
0asist
71scout
€700K
Ligue 2
Gabriel AriasRacing Club · 38
%60
0gol
0asist
53scout
CONMEBOL Libertadores
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






