LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.14 / 90
Kazanılan ikili20.29 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.140.11
Kazanılan ikili
0.290.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Recopa2025 · South-America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America
🏆
Super Copa International2023 · Argentina
🏆
Trofeo de Campeones2022 · Argentina
🏆
Trofeo de Campeones2019 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2018/2019 · Argentina
🏆
Primera Nacional2009/2010 · Argentina
🥈
Liga Profesional Argentina2022 · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa2019/2020 · Argentina · 2nd Place
🥈
Primera Nacional2013/2014 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
13
626
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
İlk 1176 yedek
Kart1
Kaptan7maçta
2025/26
39
2.414
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan5%50
Faul13 kazanılan
İlk 112712 yedek
Kart1
Kaptan27maçta
2024/25
27
1.965
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan4%80
İlk 11225 yedek
Kart1
Kaptan18maçta
2023/24
24
2.171
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan12%75
İlk 1124
Kart1
Kaptan6maçta
2022/23
16
1.291
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%86
Müdahale1
İlk 11142 yedek
Kart1
Kaptan7maçta
2021/22
33
2.915
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%89
Müdahale2
İlk 11321 yedek
Kart1
Kaptan13maçta
2020/21
6
438
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%100
İlk 1151 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 114928 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-121%28
- 4-3-317%23
- 4-2-3-112%16
- 4-1-4-111%15
- 3-4-38%11
- 3-4-1-26%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Deportivo RiestraH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2026 | Boca JuniorsH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.07.2026 | IndependienteA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | Talleres CordobaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Estudiantes L.P.HC | 0-2 | 73 | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | BanfieldAC | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2026 | Deportivo RiestraAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Defensa Y JusticiaHC | 2-3 | 98 | – | 5.3 | ||
| 01.02.2026 | Boca JuniorsAC | 2-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | IndependienteHC | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | Talleres CordobaAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Boca JuniorsA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2025 | TigreH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2025 | River PlateH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | Newells Old BoysA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | BanfieldAC | 1-3 | 95 | – | 7.3 | ||
| 07.10.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | IndependienteH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2025 | San LorenzoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2025 | Union Santa FeHC | 2-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 24.08.2025 | Argentinos JRSAC | 4-1 | 90 | – | 5.3 | ||
| 20.08.2025 | PenarolHC | 3-1 | 93 | – | 7.7 | ||
| 16.08.2025 | TigreHC | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.08.2025 | PenarolAC | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | Boca JuniorsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Belgrano CordobaAC | 0-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | Barracas CentralHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.05.2025 | Fortaleza ECHC | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.05.2025 | Colo ColoHC | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | PlatenseHC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.05.2025 | BucaramangaAC | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2025 | Newells Old BoysHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 28.04.2025 | Defensa Y JusticiaAC | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.04.2025 | Colo ColoAC | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | Central Cordoba de SantiagoHC | 1-0 | 95 | – | 7.7 | ||
| 14.04.2025 | AldosiviAC | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.04.2025 | BucaramangaHC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.04.2025 | Fortaleza ECAC | 0-3 | 96 | – | 7.3 | ||
| 21.03.2025 | Union Santa FeAC | 0-1 | 27 | – | 4.7 | ||
| 16.03.2025 | IndependienteAC | 1-1 | 99 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | HuracanHC | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | Argentinos JRSHC | 2-3 | 97 | – | 6.6 | ||
| 12.02.2025 | TigreA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | Boca JuniorsHC | 2-0 | 99 | – | 7.2 | ||
| 03.02.2025 | Estudiantes L.P.AC | 2-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | Belgrano CordobaHC | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2025 | Barracas CentralAC | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | River PlateHC | 1-0 | 97 | – | 8.5 | ||
| 08.12.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2024 | Estudiantes L.P.HC | 4-5 | 90 | – | 5.2 | ||
| 30.11.2024 | Rosario CentralAC | 0-2 | 100 | – | 6.3 | ||
| 17.11.2024 | San LorenzoAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Independ. RivadaviaHC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2024 | Barracas CentralAC | 0-2 | 96 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | Instituto CordobaH | 2-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 158 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 626 dk
Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.7Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS50.1626 dk
KARARUygun değil42/100
FORM TRENDİStabil-0.2
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
48.0
Kurtarıcı kaleci
45.6
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%42
Dakika
%60
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%47
Dakika
%62
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.56
7.2
91
Performans skoru
50.1
76
66
Pas hacmi / 90
19.41
38
51
Kurtarış / 90
2.88
3.2
90
Dakika güvenliği
23.5
80
29
Yenen gol / 90
1.87
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.02. Dakika delta -0.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andre BlakePhiladelphia Union · 35
%95
0gol
0asist
49scout
Major League Soccer
Drake CallenderMinnesota United FC · 28
%94
0gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Tim RönningHalmstad · 26
%85
0gol
0asist
54scout
Allsvenskan
Jonathan BondHouston Dynamo · 32
%82
0gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Marcus SandbergHam-Kam · 35
%78
0gol
0asist
52scout
Eliteserien
Hampus GustafssonOrgryte IS · 24
%78
0gol
0asist
60scout
Allsvenskan
Isak PetterssonIF Elfsborg · 28
%70
0gol
0asist
58scout
Allsvenskan
Elis BishesariIFK Goteborg · 20
%60
0gol
0asist
63scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


