T. Rönning
Sweden · Goalkeeper

T. Rönning

YAŞ26
BOY201
KİLO91
KULÜPHalmstad
LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.05 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili191.02 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 18 kaleciler
Kurtarış — %94 (3.88) Yenen gol (az iyi) — %18 (1.78) Pas isabeti — %18 (%66) Pas hacmi — %29 (27.8) 40 ORT. % 94 18 18 29
  • Kurtarış 3.88 %94
  • Yenen gol (az iyi) 1.78 %18
  • Pas isabeti %66 %18
  • Pas hacmi 27.8 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1672 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 AllsvenskanNone · Sweden · 2nd Place
🥈 Allsvenskan2023 · Sweden · 2nd Place
🥈 Allsvenskan2020 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 20 1.672 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHalmstad 20 1.672 0 0 7.00
Kilit pas1
İkili kazanılan19%95
Faul111 kazanılan
İlk 11191 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26 30 630 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHalmstad 30 630 0 0 6.80
İkili kazanılan7%100
İlk 11723 yedek
2024/25 28 1.350 0 0 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHalmstad 28 1.350 0 0 7.12
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%88
Müdahale1
Faul14 kazanılan
İlk 111513 yedek
Kart1
2023/24 30 149 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIF elfsborg 30 149 0 0 6.60
İlk 11129 yedek
2022/23 30 1.440 0 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIF elfsborg 30 1.440 0 0 6.91
İkili kazanılan9%100
Müdahale1
İlk 111614 yedek
2021/22 28 2.239 0 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIF elfsborg 28 2.239 0 0 7.02
Kilit pas1
İkili kazanılan11%85
Faul35 kazanılan
İlk 11253 yedek
Kart31
2020/21 30 2.679 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIF elfsborg 30 2.679 0 0 6.94
İkili kazanılan12%86
Müdahale1
Faul26 kazanılan
İlk 1130
TOPLAM GOL0
İLK 113036 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 25 4-4-2 — 16 3-4-2-1 — 7 5-3-2 — 7 5-4-1 — 7 3-5-2 — 1 63 maç
  • 3-4-325%40
  • 4-4-216%25
  • 3-4-2-17%11
  • 5-3-27%11
  • 5-4-17%11
  • 3-5-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Degerfors IFA 2-0 90 0 6.7
29.08.2026 Kalmar FFH 1-0 90 0 6.9
22.08.2026 Orgryte ISA 1-1 61 6.9
17.08.2026 BK HackenAC 1-0 90 7.5
09.08.2026 GaisH 0-2 85 7.0
03.08.2026 SiriusH 0-2 84 7.7
26.07.2026 GaisA 1-1 93 9.0
19.07.2026 BK HackenH 0-2 89 6.2
13.07.2026 Djurgardens IFA 3-0 90 7.0
04.07.2026 Vasteras SK FKH 1-3 90 7.2
30.05.2026 Malmo FFA 5-2 90 5.9
23.05.2026 Orgryte ISH 2-0 90 8.6
16.05.2026 IF ElfsborgH 1-1 90 6.3
10.05.2026 Kalmar FFA 2-0 90 7.0
04.05.2026 IF BrommapojkarnaH 1-3 90 5.9
27.04.2026 Mjallby AIFA 2-0
22.04.2026 Hammarby FFA 1-1 90 6.7
18.04.2026 IFK GoteborgH 1-1 90 6.6
12.04.2026 Degerfors IFH 0-3 90 6.5
05.04.2026 AIK StockholmA 2-1 90 7.5
09.11.2025 AIK StockholmA 0-2
02.11.2025 IF BrommapojkarnaH 0-0
26.10.2025 IFK GoteborgH 0-3
20.10.2025 Degerfors IFA 0-1
04.10.2025 Osters IFA 3-0
28.09.2025 Hammarby FFH 1-0
22.09.2025 IFK VarnamoA 1-2
13.09.2025 IFK NorrkopingH 1-1
30.08.2025 Mjallby AIFA 1-0
24.08.2025 IF ElfsborgA 1-2
16.08.2025 Malmo FFH 0-4
09.08.2025 SiriusH 0-1
03.08.2025 Djurgardens IFA 1-1
26.07.2025 GaisA 3-0
20.07.2025 BK HackenH 0-0
13.07.2025 BK HackenA 4-1
06.07.2025 AIK StockholmH 2-0
28.06.2025 Hammarby FFA 2-0
01.06.2025 Djurgardens IFH 1-0
25.05.2025 IF ElfsborgH 1-4
18.05.2025 Malmo FFA 3-0
14.05.2025 GaisH 1-3
10.05.2025 IF BrommapojkarnaA 0-1
03.05.2025 IFK VarnamoH 4-2 90 6.6
27.04.2025 SiriusA 1-1 90 7.0
23.04.2025 Mjallby AIFH 1-3 90 6.3
19.04.2025 IFK NorrkopingA 3-0 90 6.9
14.04.2025 Osters IFH 1-0 90 7.0
05.04.2025 IFK GoteborgA 1-0 90 6.9
30.03.2025 Degerfors IFH 0-5 90 6.9
10.11.2024 AIK StockholmA 5-1 90 5.9
03.11.2024 Djurgardens IFH 1-0 90 7.2
27.10.2024 BK HackenA 0-1 90 7.3
19.10.2024 SiriusH 3-1 90 7.7
05.10.2024 Hammarby FFA 1-0 90 7.3
29.09.2024 IFK NorrkopingH 0-0 90 7.5
26.09.2024 Kalmar FFH 2-2 90 6.5
23.09.2024 IFK GoteborgA 1-1 90 8.2
15.09.2024 IF ElfsborgH 0-1 90 6.7
31.08.2024 Mjallby AIFA 3-1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 196 maç
Halmstad 78maç 2024–2026
IF elfsborg 118maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-01 Elfsborg Halmstads BK ?
2024-02-01 IF Elfsborg Halmstad
2018-01-08 IF Elfsborg U19 Elfsborg -
2017-01-01 IF Elfsborg U17 IF Elfsborg U19 -
2017-01-01 Hudiksvall IF Elfsborg
2015-07-01 Hudiksvalls FF IF Elfsborg U17 ?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Allsvenskan2021 · IF Elfsborg 1kırmızı · 25 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 810 dk

Veri yetersiz: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.2Allsvenskan 2026
PERFORMANS53.3810 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİStabil+1.2
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 62.3
Kurtarıcı kaleci 55.0
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 40/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 35 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %53
Dakika %74
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %53
Dakika %66
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 29.67 38 78
Ortalama rating 6.78 7.2 94
Dakika güvenliği 48 80 60
Performans skoru 53.3 76 70
Kurtarış / 90 3.11 3.2 97
Yenen gol / 90 2 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.15. Dakika delta -8.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam