Teddy Bartouche
France · Goalkeeper

Teddy Bartouche

YAŞ28
BOY178
KİLO70
KULÜPGuingamp
DOĞUM YERİLagny-sur-Marne
LİGCoupe de France
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili20.15 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 21 kaleciler
Kurtarış — %15 (1.90) Yenen gol (az iyi) — %25 (1.44) Pas isabeti — %90 (%80) Pas hacmi — %95 (37.1) 56 ORT. % 15 25 90 95
  • Kurtarış 1.90 %15
  • Yenen gol (az iyi) 1.44 %25
  • Pas isabeti %80 %90
  • Pas hacmi 37.1 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1184 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Ligue 2None · France
🏆 Ligue 22019/2020 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2025 0
GolAsist
2025/26 34 1.184 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Guingamp 34 1.184 0 0 6.80
İkili kazanılan2%100
İlk 111321 yedek
Kart2
2022/23 13 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 13 0 0 0
2021/22 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 1 0 0 0
2020/21 8 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 8 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 11123 yedek girdi
FORMA77
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 6 4-1-4-1 — 4 4-3-3 — 3 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 2 4-4-2 — 2 19 maç
  • 4-2-3-16%32
  • 4-1-4-14%21
  • 4-3-33%16
  • 3-4-2-12%11
  • 3-4-32%11
  • 4-4-22%11
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Clermont FootA 1-0
02.05.2026 BastiaH 0-1
24.04.2026 RED Star FC 93A 3-2
17.04.2026 PAUA 2-1
10.04.2026 GrenobleH 1-1
03.04.2026 AnnecyA 1-0
21.03.2026 ReimsH 0-2
13.03.2026 AmiensH 1-0
06.03.2026 LavalA 2-2
28.02.2026 RodezH 0-0
23.02.2026 Le MansA 1-1
14.02.2026 Saint EtienneH 1-2
06.02.2026 DunkerqueA 0-0
30.01.2026 MontpellierA 3-1
24.01.2026 Estac TroyesH 1-0
19.01.2026 NancyA 0-3 90 6.7
03.01.2026 BoulogneH 3-0
12.12.2025 RodezA 2-1
05.12.2025 AnnecyH 0-3 90 7.2
22.11.2025 AmiensA 1-2 90 7.7
08.11.2025 PAUH 2-2 90 6.0
31.10.2025 LavalH 2-0 90 6.9
28.10.2025 GrenobleA 0-0 90 7.2
24.10.2025 Clermont FootH 0-1 90 6.5
17.10.2025 BoulogneA 2-2 90 6.9
03.10.2025 NancyH 2-2 90 6.9
27.09.2025 Saint EtienneA 2-3 90 6.7
23.09.2025 DunkerqueH 2-1 90 6.3
20.09.2025 Estac TroyesA 5-2 90 6.9
15.09.2025 MontpellierH 1-0 90 7.0
30.08.2025 BastiaA 1-3 14 6.3
23.08.2025 RED Star FC 93H 0-4
16.08.2025 ReimsA 1-0
09.08.2025 Le MansH 3-3
14.05.2023 MontpellierA 1-1
30.04.2023 Paris Saint GermainA 1-3
12.03.2023 Estac TroyesH 2-0
05.03.2023 LyonA 0-0
27.01.2023 RennesH 2-1
14.01.2023 MarseilleA 3-1
11.01.2023 MonacoH 2-2
01.01.2023 AngersA 1-2
29.12.2022 MontpellierH 0-2
13.11.2022 StrasbourgA 1-1
07.09.2022 LyonH 3-1
04.09.2022 AjaccioA 0-1
31.08.2022 LensA 5-2
22.08.2021 MontpellierA 3-1
04.04.2021 Stade Brestois 29H 1-0
21.03.2021 NantesA 1-1
14.03.2021 NiceH 1-1
14.02.2021 MonacoA 2-2
06.02.2021 ReimsH 1-0
03.02.2021 RennesA 1-1
31.01.2021 Paris Saint GermainH 3-2
27.01.2021 DijonH 3-2
PİYASA DEĞERİ€250K
KAÇIRDIĞI MAÇ6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 56 maç
Guingamp 34maç 2025
Lorient 22maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-01 Lorient Guingamp
2023-07-01 FC Lorient Guingamp free transfer
2020-07-01 Lorient B FC Lorient -
2018-07-01 Drancy Lorient
2017-08-01 JA Drancy Lorient B free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022 SakatlıkKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1184 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.6Ligue 2 2025
PERFORMANS46.71184 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 76.2
Kurtarıcı kaleci 64.8
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 21 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %35
Dakika %55
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %54
Dakika %83
Değer / getiri %17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 97.9 80 100
Pas hacmi / 90 37.09 38 98
Ortalama rating 6.8 7.2 94
Performans skoru 46.7 76 61
Kurtarış / 90 1.9 3.2 59
Yenen gol / 90 1.44 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam