R. Raveloson
Madagascar · Midfielder

R. Raveloson

YAŞ28
BOY182
KİLO73
KULÜPAmed
DOĞUM YERİAnosibe Ifanja
LİGSchweizer Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut10.35 / 90
Kilit pas10.35 / 90
Başarılı dripling41.41 / 90
Kazanılan ikili155.27 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 59 orta sahalar
Kilit pas — %12 (0.35) Asist — %0 (0.00) Drible — %95 (1.41) Pas isabeti — %50 (%84) Top kapma — %43 (1.76) İkili mücadele — %62 (%52) 44 ORT. % 12 0 95 50 43 62
  • Kilit pas 0.35 %12
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.41 %95
  • Pas isabeti %84 %50
  • Top kapma 1.76 %43
  • İkili mücadele %52 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 256 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Ligue 22023/2024 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
2021 5 2022 8 2024 1 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 3 256 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAmed 3 256 0 0 6.73
Şut1
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan15%52
Müdahale4
Faul64 kazanılan
İlk 113
2025/26 7 513 1 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys 7 513 1 0 6.87
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan19%56
Müdahale6
Faul56 kazanılan
İlk 1161 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2024/25 16 734 1 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 16 734 1 0 6.82
Şut14%36 isabet
Kilit pas3
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan33%43
Müdahale6
Faul912 kazanılan
İlk 1179 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2022/23 58 4.251 5 3 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 36 2.449 2 1 6.84
Major League SoccerLos Angeles Galaxy 22 1.802 3 2 6.89
Şut41%34 isabet
Kilit pas31
Drible25%52 başarı
İkili kazanılan200%55
Müdahale66
Faul4364 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114810 yedek
G+A / 900.17
Kart4
2021/22 23 1.938 5 0 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles Galaxy 23 1.938 5 0 7.16
Şut33%42 isabet
Kilit pas12
Drible32%68 başarı
İkili kazanılan133%57
Müdahale50
Faul2327 kazanılan
İlk 11221 yedek
G+A / 900.23
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 114619 yedek girdi
KART9
FORMA97
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 22 4-2-3-1 — 11 4-1-4-1 — 9 4-4-2 — 9 5-4-1 — 7 4-4-1-1 — 2 60 maç
  • 3-4-2-122%37
  • 4-2-3-111%18
  • 4-1-4-19%15
  • 4-4-29%15
  • 5-4-17%12
  • 4-4-1-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 TrabzonsporH 2-1 95 6.3
24.08.2026 KocaelisporA 2-0 80 6.9
16.08.2026 Erzurumspor FKH 3-0 81 1 7.0
22.01.2026 LyonH 0-1 86 6.2
11.12.2025 LilleH 1-0 90 1 7.2
27.11.2025 Aston VillaA 2-1 63 6.6
06.11.2025 PAOKA 4-0 90 1 6.6
23.10.2025 LudogoretsH 3-2 90 1 2 8.3
02.10.2025 FCSBA 0-2 71 1 6.3
25.09.2025 PanathinaikosH 1-4 23 6.9
10.01.2025 LilleH 0-0
14.12.2024 LensH 2-2 9 1 6.9
06.12.2024 Paris Saint GermainH 0-0
01.12.2024 ToulouseA 2-0 64 1 6.9
24.11.2024 AngersH 1-0 24 1 6.2
08.11.2024 MarseilleA 1-3 90 7.5
03.11.2024 RennesH 4-0 12 6.9
27.10.2024 LyonA 2-2 45 1 6.7
20.10.2024 ReimsH 2-1 90 1 6.9
05.10.2024 Saint EtienneA 3-1 13 1 6.3
27.09.2024 Stade Brestois 29H 3-0
22.09.2024 MontpellierA 3-2 46 6.3
14.09.2024 MonacoH 0-3 71 2 6.3
01.09.2024 Le HavreA 3-1 90 6.5
25.08.2024 NantesA 2-0 90 2 7.2
18.08.2024 NiceH 2-1 90 1 4 8.0
03.06.2023 LensH 1-3 90 6.9
27.05.2023 ToulouseA 1-1 90 1 3 7.6
21.05.2023 Paris Saint GermainH 1-2 90 1 7.2
14.05.2023 Stade Brestois 29A 1-0 85 1 6.9
07.05.2023 Clermont FootH 1-1 90 7.3
30.04.2023 MarseilleA 2-1 90 6.3
22.04.2023 LilleH 1-1 90 6.6
16.04.2023 NantesH 2-1 90 7.0
09.04.2023 AjaccioA 0-3 77 1 1 7.0
01.04.2023 Estac TroyesH 1-0 90 2 7.5
19.03.2023 StrasbourgA 2-0 90 6.5
11.03.2023 RennesH 0-0 90 7.3
03.03.2023 NiceA 1-1 90 7.0
26.02.2023 LorientA 0-1 90 1 1 8.0
17.02.2023 LyonH 2-1 90 6.9
12.02.2023 AngersA 1-1 90 1 6.9
05.02.2023 ReimsH 0-0 90 1 7.3
29.01.2023 MontpellierH 0-2 11 6.3
14.01.2023 LensA 1-0 90 6.2
11.01.2023 ToulouseH 0-5 90 1 6.9
01.01.2023 NantesA 1-0
28.12.2022 MonacoH 2-3 8 6.3
13.11.2022 Paris Saint GermainA 5-0 90 6.0
04.11.2022 Estac TroyesA 1-1 90 1 7.3
30.10.2022 AjaccioH 1-0 90 1 7.3
23.10.2022 ReimsA 2-1 90 2 6.6
16.10.2022 NiceH 1-1 90 6.9
09.10.2022 Clermont FootA 2-1 24 6.6
02.10.2022 Stade Brestois 29H 1-1 9 6.9
16.09.2022 LorientH 1-3 10 6.3
11.09.2022 RennesA 5-0 90 6.3
03.09.2022 MarseilleH 0-2 57 6.5
31.08.2022 LyonA 2-1 77 1 7.0
27.08.2022 StrasbourgH 1-0 13 1 6.3
ŞUT3
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
7' · xG 0.019 72' · xG 0.083 70' · xG 0.019
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 1 (%33) Korner — 1 (%33) Asist sonrası — 1 (%33) 3 şut
  • Açık oyun1%33
  • Korner1%33
  • Asist sonrası1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %67
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 107 maç
Amed 3maç 2026
BSC Young Boys 7maç 2025
Madagascar 2019–2025
Auxerre 52maç 2022–2024
Los Angeles Galaxy 45maç 2021–2022
Estac Troyes 2018–2020
Tours 2014–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 BSC Young Boys Amed
2025-01-18 Auxerre BSC Young Boys
2021-05-20 Estac Troyes Los Angeles Galaxy
2018-07-01 Tours Estac Troyes
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 256 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.1Süper Lig 2026
PERFORMANS38.4256 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 164 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %66
Dakika %93
Değer / getiri %34
Tüm ligler · 2078 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %60
Dakika %62
Değer / getiri %10
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam