BU SEZON0G · 0A
Şut11.23 / 90
Kilit pas22.47 / 90
Kazanılan ikili22.47 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.234.21
Kilit pas
2.473.36
Kazanılan ikili
2.476.73
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
League Cup2026 · Fleetwood Town · 2 maç
3gol1.
4.
League Cup2020 · Fleetwood Town · 3 maç
2gol10.
2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
1
73
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan2%40
Müdahale1
Faul1
İlk 111
2024/25
19
107
0
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan8%32
Müdahale1
Faul23 kazanılan
G+A / 901.68
2023/24
21
743
0
1
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas6
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan38%30
Müdahale2
Faul2620 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11615 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2022/23
28
1.320
9
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%53 isabet
Kilit pas15
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan90%38
Müdahale7
Faul2833 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111414 yedek
G+A / 900.68
Kart61
2021/22
25
1.335
2
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%52 isabet
Kilit pas15
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan99%36
Müdahale13
Faul2927 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111411 yedek
G+A / 900.27
Kart6
2020/21
23
1.653
5
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%38 isabet
Kilit pas18
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan151%38
Müdahale10
Faul5143 kazanılan
Ofsayt15
İlk 11194 yedek
G+A / 900.33
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11019 yedek girdi
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-26%33
- 3-1-4-24%22
- 5-3-23%17
- 3-4-1-22%11
- 3-4-2-12%11
- 3-4-31%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2025 | BarnsleyA | 2-2 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | Bristol CityA | 2-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | PlymouthH | 1-2 | 14↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 21.04.2025 | Hull CityA | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | QPRH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | LeedsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2025 | CardiffH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Stoke CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | DerbyA | 2-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | PortsmouthH | 2-1 | 15↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 11.03.2025 | SunderlandA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Sheffield UtdA | 1-0 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.03.2025 | SwanseaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | CoventryA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2025 | MillwallH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | BurnleyH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | NorwichA | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2025 | BlackburnA | 2-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.01.2025 | WatfordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | LutonA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | West BromA | 3-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 29.04.2024 | LeicesterH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | QPRA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2024 | SouthamptonA | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | NorwichH | 0-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 09.04.2024 | HuddersfieldH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2024 | SunderlandA | 2-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 29.12.2023 | Sheffield WednesdayH | 0-1 | 33↑ | 1 | 6.2 | ||
| 26.12.2023 | LeedsH | 2-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 22.12.2023 | SwanseaA | 2-1 | 77 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 16.12.2023 | WatfordH | 1-5 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2023 | HuddersfieldA | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.12.2023 | NorwichA | 0-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.12.2023 | QPRH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.11.2023 | MiddlesbroughA | 4-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 25.11.2023 | CardiffH | 1-2 | 58 | 1 | 6.7 | ||
| 10.11.2023 | BlackburnA | 1-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | CoventryH | 3-2 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.10.2023 | Hull CityA | 1-0 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2023 | SouthamptonH | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 21.10.2023 | MillwallH | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2023 | RotherhamA | 1-2 | 69 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.03.2023 | CardiffH | 2-0 | 30↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 04.03.2023 | WatfordA | 0-0 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 28.02.2023 | CoventryH | 0-0 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 04.02.2023 | Bristol CityH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 21.01.2023 | BirminghamA | 1-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 02.01.2023 | Stoke CityA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 29.12.2022 | West BromA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.12.2022 | HuddersfieldH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.12.2022 | QPRH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2022 | BlackburnA | 1-4 | 87 | 2 | 1 | 4 | 8.9 |
| 12.11.2022 | MillwallH | 2-4 | 77 | 1 | 6 | 7.7 | |
| 04.11.2022 | ReadingA | 1-2 | 90 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 01.11.2022 | SwanseaH | 1-0 | 78 | 4 | 6.2 | ||
| 29.10.2022 | MiddlesbroughH | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 22.10.2022 | BlackpoolA | 4-2 | 13↑ | 1 | 7.0 | ||
| 18.10.2022 | HuddersfieldA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2022 | Stoke CityH | 0-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 12.10.2022 | Bristol CityA | 2-1 | 13↑ | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Championship2022 · Preston
1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 73 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU24.9League Cup 2025
PERFORMANS21.573 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 294 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%62
Dakika
%73
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%10
Performans
%34
Dakika
%32
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Patrick PflückeCharleroi · 29
%95
4gol
7asist
58scout
Jupiler Pro League
Jefferson SavarinoBotafogo · 29
%88
4gol
3asist
56scout
Serie A
Tommaso FumagalliVirtus Entella · 25
%85
1gol
3asist
60scout
€400K
Serie B
Daniel BennieQPR · 19
%64
1gol
1asist
56scout
Championship
Conor ChaplinPortsmouth · 28
%63
1gol
3asist
48scout
€5.00M
Championship
Gauthier HeinMetz · 29
%62
8gol
7asist
62scout
Ligue 1
Duncan McGuireOrlando City SC · 24
%62
3gol
2asist
60scout
Major League Soccer
Michal SadílekSlavia Praha · 26
%60
0gol
0asist
31scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
